Komplektas medžių genėjimui profesionalams

(1 pirkėjo atsiliepimas)

115.70Nemokamas pristatymas!

SKU: KMPKLT001

Neturime

Aprašymas

Į KOMPLEKTĄ ĮEINA:

1) LENKTAS PJŪKLAS DUE BUOI KARATE RS 210/33 SU DĖKLU, ILGIS 330 mm 

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

 • Lenktas pjūklas Due Buoi Karate RS 210/33 su dėklu naudojamas profesionaliam medžių genėjimui.
 • Plienas su dideliu anglies kiekiu – Kietumas: HRC 57/58.
 • Antikorozinė chromo danga.
 • Pjūklo dantys grūdinti lazerio impulsu.
 • Ergonomiškas rankena: plastikas ir guma.
 • Geležtės valymas po darbo nuo dervos, sakų, pelėsių, įvairių mikroorganizmų atliekamas labai lengvai.
 • Dantų žingsnis: 4 mm.
 • Svoris: 300 g.
 • Geležtės ilgis: 330 mm.
 • Pagaminta Italijoje.

2) SODO TEPALAS BAUM-PFLASTER, 1 kg

Sodo tepalas skirtas vaismedžių, dekoratyvinių medžių, žaizdoms po genėjimo, skiepijimo, akiavimo bei saulės apdegintai žievei užgydyti. Tepalas gydo pjūvių vietas ir apsaugo nuo neigiamo atmosferos poveikio. Žaizdą gerai išvalyti ir aptepti.

NAUDOJIMAS

Medžio žaizdas, padarytas pjūvių, šalčio, laukinių žvėrių, vėjo ir pan., kruopščiai nuvalykite.  Pašalinkite atsiplėšusią žievę. Jei reikia, išlyginkite žaizdos kraštus. Užtepkite sodo tepalą ant žaizdos ir už jos krašto – tai apsaugo žaizdą nuo drėgmės patekimo ir nuo žaizdos kraštų išdžiūvimo. Pagreitina žaizdų ir įpjovimų gijimą. Vėžinės žaizdos turi būti išpjaunamos iki sveikos medienos ir užtepamos sodo tepalu. +

Naudoti tik sausu oru. Baigę darbą nuvalykite produkto likučius nuo šepetėlio ir sandariai uždarykite dangtelį. Galima naudoti ir esant žemesnei nei 0 °C lauko temperatūrai (tačiau gaminio temperatūra turi būti bent apie 10 °C).
Dėmesio: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Degus, laikyti atokiai nuo karščio/kibirkščių/atviros liepsnos/karštų paviršių.
Gamintojas: F. Schacht GmbH & Co. KG, Vokietija.

3) SODO SEKATORIUS DUE BUOI 133/20


Labai tvirti, termiškai apdoroti, patvarūs ašmenys, pagaminti pasitelkiant daugiau nei šimtmetį tobulinamas technologijas ilgą laiką patikimai tarnaus Jums.
Dvigubų ašmenų dėka tikslus ir švarus pjūvis, išvengiama randų ant žievės.
Tinka kairiarankiams ir dešiniarankiams.
Specialus „EXTRA DURO“ terminis apdorojimas.

Ašmenys: Plienas C60 – Kietumas: HRC 57/58.
Ilgis: 20 cm.
Svoris: 350 g.
Naudojimas: sodininkystėje, vynuogininkystėje, dekoratyvinėje sodininkystėje, medelynuose, soduose ir parkose.
Pagaminta Italijoje.

Pažiūrėkite video, kur vaizdžiai parodyta skirtingų sodo sekatorių veikimo principai ir aptariami jų esminiai skirtumai:

Vaismedžių genėjimo sėkmė priklauso ne tik nuo to, kaip apkarpysit savo medžius, bet ir kuo tai padarysit!

Bet kokiu atveju genėjimas – papildomas stresas bet kuriam medžiui, nes tam tikra prasme mes jį operuojame: šaliname, trumpiname, darome pjūvius, valome ir pan. Natūralu, kad po tokios operacijos lieka žaizdos, skausmingos medžiams bei krūmams, kaip ir bet kokiam kitam gyvam organizmui. Per negyjančią žaizdą į medieną ir žievę gali patekti įvairios pavojingos ligos, pavyzdžiui, tokios, kaip obelų vėžys.

Todėl labai svarbu, kad šios žaizdos užgytų kuo greičiau!

Atskleisime jums paslaptį, ką reiktų daryti, kad žaizdos gytų ilgai arba negytų niekada – karpykite nekokybiškais, neaštriais, blogai sureguliuotais įrankiais ir medžių ligos bus garantuotos! Atšipę įrankiai ne pjauna, o plėšo ir spaudžia audinį, palieka šerpetų, dėl kurių žaizdos užgyja lėtai arba neužgyja niekada!

Išeitis yra paprasta – dirbti reikia tik su kokybiškas, aštriais įrankiais, kurių dėka medžių žaizdos užgis greitai, dar nepatekus į jas ligas sukeliantiems organizmams. Medžiai savo ruožtu už tokį rūpestingumą su kaupu atsilygins jums dosniu derliumi.

Savo darbui mes jau seniai naudojame tik kokybiškus įrankius.

Žemiau pateikiami pagrindiniai reikalavimai įrankiams, su kuriais, esu tikras, sutiksite ir jūs: Svarbiausia yra pjovimo dalių patvarumas ir ilgaamžiškumas. Jūs gi nenorite, kad jūsų sekatorius atšiptų kas 20-30 pjūvių, ir eitumėte jo galąsti, kai darbas virte verda. Tačiau atidėdami aštrinimą, mes tik kenkiam medžiams, užuot jiems padėję.

Įrankiai turi būti patogūs, nes darbas sode turėtų teikti malonumą, o ne sukelti streso ir įtampos.

Mes pasirengę mokėti pinigus tik už tokius įrankius, kurie tarnaus ilgą laiką ir atsipirks net ne tiek pinigais, kiek mūsų teigiamomis emocijomis, o tai reiškia ir sveikata.

Dažniausiai parduotuvėje galima rasti daug pigių genėjimo įrankių, tačiau atitinkamai prastos kokybės. Be abejo, tokie sekatoriai yra daug pigesni, bet tiek jų tarnavimo laikas, tiek visos kitos savybės toli gražu nėra idealūs. Tokių sekatorių ašmenys ne tik greitai atšimpa, bet ir esant šiek tiek didesnei apkrovai deformuojasi, dėl ko tokį įrankį lieka tik išmesti.

1 atsiliepimas apie Komplektas medžių genėjimui profesionalams

5,0
Based on 1 review
5 žvaigždutės
100
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Raimondas Jurgaitis (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *