DAIGYKLOS

Rodoma 1–20 iš 36

 • „Micro Grow Light Garden“ daigykla 8W Balta + Dovana

  68.00

  Užsisakykite daigyklą ir gaukite dovanų mikrožalumynų sėklų rinkinį.

  Auginkite tai, kas patinka ištisus metus. Viso spektro grow light LED lempa atkartoja natūralią saulės šviesą ištisus metus. Puikiai tinka salotoms ir žolelėms auginti arba sėklų daiginimui. Taip pat galima naudoti žydinčių augalų auginimui ne sezono metu. Turi 1 didelio efektyvumo LED 8W galios lempą, kuri sunaudoja 20% mažiau energijos nei standartinė buitinė lemputė ir suteikia 10 000 valandų naudojimo. „NanoTech“ lempos sumažina šilumos kaupimąsi ir maksimaliai padidina našumą, atspindėdami 100% šviesos augalams. Papildomai galima įsigyti pakaitines lempas.

  Į krepšelį
 • „Micro Grow Light Garden“ daigykla 8W Juoda + Dovana

  68.00

  Užsisakykite daigyklą ir gaukite dovanų mikrožalumynų sėklų rinkinį.

  Auginkite tai, kas patinka ištisus metus. Viso spektro grow light LED lempa atkartoja natūralią saulės šviesą ištisus metus. Puikiai tinka salotoms ir žolelėms auginti arba sėklų daiginimui. Taip pat galima naudoti žydinčių augalų auginimui ne sezono metu. Turi 1 didelio efektyvumo LED 8W galios lempą, kuri sunaudoja 20% mažiau energijos nei standartinė buitinė lemputė ir suteikia 10 000 valandų naudojimo. „NanoTech“ lempos sumažina šilumos kaupimąsi ir maksimaliai padidina našumą, atspindėdami 100% šviesos augalams. Papildomai galima įsigyti pakaitines lempas.

  Į krepšelį
 • Kokoso substratas, 330g

  2.45

  100% natūralus.
  Biologiškai skaidomas.
  Be teršalų.
  Grynasis svoris: 330 gr.
  Gaunama apie 4 litrų paruošto substrato.
  PH: 5,4-6,8.

  Į krepšelį
 • „Grow Light Garden“ daigykla 16W Balta + Dovana

  130.50

  Užsisakykite daigyklą ir gaukite dovanų mikrožalumynų sėklų rinkinį.

  Auginkite tai, kas patinka ištisus metus. Viso spektro (6400K) grow light lempa atkartoja natūralią saulės šviesą ištisus metus. Puikiai tinka salotoms ir žolelėms auginti arba sėklų daiginimui. Taip pat galima naudoti žydinčių augalų auginimui ne sezono metu. Turi 2 didelio efektyvumo LED 16W galios lempas, kurios sunaudoja 20% mažiau energijos nei standartinė buitinė lemputė ir suteikia 10 000 valandų naudojimo. „NanoTech“ lempos sumažina šilumos kaupimąsi ir maksimaliai padidina našumą, atspindėdami 100% šviesos augalams. Papildomai galima įsigyti pakaitines lempas.

  Į krepšelį
 • “Micro Grow Light Garden“ pakaitinė lempa 8W, 30 cm

  30.00

  Auginkite tai, kas patinka ištisus metus. Viso spektro grow light LED lempa atkartoja natūralią saulės šviesą ištisus metus. Puikiai tinka salotoms ir žolelėms auginti arba sėklų daiginimui. Taip pat galima naudoti žydinčių augalų auginimui ne sezono metu. Didelio efektyvumo eco LED 8W galios šviesa sunaudoja 20% mažiau energijos nei standartinė buitinė lemputė ir suteikia 10 000 valandų naudojimo. 8W pakaitinė lempa, skirta tik G263B, G263W, G187B ir G187W daigykloms

  Į krepšelį
 • „Grow Light Garden“ pakaitinė lempa, 16W

  37.00

  Auginkite tai, kas patinka ištisus metus. Viso spektro grow light LED lempa atkartoja natūralią saulės šviesą ištisus metus. Puikiai tinka salotoms ir žolelėms auginti arba sėklų daiginimui. Taip pat galima naudoti žydinčių augalų auginimui ne sezono metu. Didelio efektyvumo eco LED 16W galios šviesa sunaudoja 20% mažiau energijos nei standartinė buitinė lemputė ir suteikia 10 000 valandų naudojimo. 16W pakaitinė lempa, skirta tik G139B, G139W, G262B ir G262W daigykloms.

  Į krepšelį
 • 4 vazonų laistymo sistema

  4 vazonų laistymo sistema

  110.00

  Patogiai palaistykite 4 vazonus vienu metu šiuo itin kokybišku laistymo rinkiniu.
  Vazonų dangteliai išsaugo vazono viduje drėgmę ir apsaugo augalus nuo puolančių kenkėjų.
  Tinka naudojimui laboratorijose.
  Pagaminta Vokietijoje. 

  Į krepšelį
 • Savaime pasilaistantis vazonas-bokštas, 11L

  32.00

  Šis didelės talpos savaime pasilaistantis vazonas-bokštas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori užtikrinti optimalias sąlygas augalų augimui. Jo savybės ir funkcionalumas padeda palengvinti sodininkavimo procesą, suteikiant augalams visą reikiamą priežiūrą. Tai ne tik praktiškas, bet ir stilingas įrankis, kuris praturtins bet kurią aplinką ir palengvins augalų priežiūrą.

  Į krepšelį
 • Veltinis „Dirt Pot“ vazonas

  Veltinis „Dirt Pot“ vazonas, 17 L

  9.50

  Veltinis vazonas siūlo vertę ir universalumą visiems sodininkystės entuziastams.
  Pagamintas iš akyto, kvėpuojančio audinio „PLANT! T“ veltiniai vazonai leidžia augalams vešėti, skatina išskirtinę šaknų augimo sistemą ir spartų augalų augimą.
  Vazonai turi sustiprintas siūles ir yra atsparūs, todėl jie nebus suplėšyti palaikant net ir sunkiausią derlių.

  Į krepšelį
 • Šiltlysvių – daigyklų rinkinys su laistymo padėklu (3 vnt.)

  21.15

  Šiltlysvės-daigyklos yra skirtos užauginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ant palangės, terasoje ar šiltnamyje. Į šį rinkinį įeina trys šiltlysvės-daigyklos, kiekvienos šiltlysvės ilgis: 23 cm, plotis: 17 cm. Šis šiltlysvių-daigyklų rinkinys yra itin patogus, kadangi vienu metu galėsite pasisodinti visus norimus augalus. Šios šiltlysvės yra pagamintos iš kokybiško perdirbamo plastiko, todėl yra draugiškos gamtai ir bus ilgaamžės. Šiltlysvės kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti. Dangtelyje esančios ventiliacinės angos pagalba dar geriau dygsta augalai, nes susidaro jiems reikalingas mikroklimatas.

  Į krepšelį
 • Šiltlysvių-daigyklų rinkinys su laistymu 76 X 18,5 cm

  33.30

  Šiltlysvės yra skirtos užauginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ant palangės, terasoje ar šiltnamyje. Į šį rinkinį įeina 7 šiltlysvės, todėl vienu metu galėsite pasisodinti visus norimus augalus. Šios šiltlysvės yra pagamintos iš kokybiško perdirbto plastiko, todėl yra draugiškos gamtai ir bus ilgaamžės. Šiltlysvės kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti. Dangtelyje esančios ventiliacinės angos pagalba dar geriau dygsta augalai, nes susidaro jiems reikalingas mikroklimatas. Šių šiltlysvių dar vienas privalumas – efektyvus savaiminis drėkinimas.

  Į krepšelį
 • Šiltlysvių-daigyklų “Mini” rinkinys (3 vnt.) 17 x 10 cm

  8.20

  Šiltlysvės yra skirtos užauginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ant palangės, terasoje ar šiltnamyje. Į šį rinkinį įeina trys šiltlysvės, todėl vienu metu galėsite pasisodinti visus norimus augalus. Šios šiltlysvės yra pagamintos iš kokybiško perdirbto plastiko, todėl yra draugiškos gamtai ir bus ilgaamžės. Šiltlysvės kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti. Dangtelyje esančios ventiliacinės angos pagalba dar geriau dygsta augalai, nes susidaro jiems reikalingas mikroklimatas.
  Pagaminta iš perdirbamo plastiko.
  Dugne yra skylutės.

  Į krepšelį
 • Daigykla su laistymu 37,5 x 13,5 cm

  7.74

  Sėkmingam sėklų dygimui būtina išlaikyti optimalias auginimo sąlygas. Jeigu norite tvirtų, ryškios spalvos, ateityje daug derliaus duodančių augalų, svarbu nepamiršti pasodintus augalus atsakingai ir tolygiai laistyti. Šios daigyklos didžiausias privalumas – savaiminis drėkinimas. Ši daigykla kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti. Dangtelio pagalba geriau dygsta augaliukai, nes susidaro aplinka labai panaši į šiltnamio. Daigykla pagaminta iš perdirbamo plastiko, todėl yra ekologiška. Ši efektyvi daigykla yra nedidelė, bet kompaktiška, todėl tiks daiginti augalus tiek ant palangės, tiek šiltnamyje.

  Į krepšelį
 • Daigykla su laistymu 37,5 x 23 cm

  11.70

  Sėkmingam sėklų dygimui būtina išlaikyti optimalias auginimo sąlygas. Jeigu norite tvirtų, ryškios spalvos, ateityje daug derliaus duodančių augalų, svarbu nepamiršti pasodintus augalus atsakingai ir tolygiai laistyti. Šios daigyklos didžiausias privalumas – efektyvus savaiminis drėkinimas. Ši daigykla kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti. Dangtelio pagalba geriau dygsta augaliukai, nes susidaro aplinka labai panaši į šiltnamio. Daigykla pagaminta iš perdirbamo plastiko, todėl yra ekologiška. Ši efektyvi daigykla yra nedidelė, bet kompaktiška, todėl tiks daiginti augalus tiek ant palangės, tiek šiltnamyje.

  Į krepšelį
 • Daiginimo rinkinys su laistymu ir daiginimo tabletėmis (37,5 x 23 x 16 cm)

  14.40

  Sėkmingam ir greitam sėklų dygimui būtina išlaikyti optimalias auginimo sąlygas. Jeigu norite tvirtų, ryškios spalvos, ateityje daug derliaus suteikiančių augalų, svarbu nepamiršti pasodintus augalus atsakingai ir tolygiai laistyti. Šios daigyklos privalumas – efektyvus automatinis laistymas ir jau esančios rinkinyje kokoso plaušo daiginimo tabletės vietoj durpių. Tabletės palietos vandeniu išsiplės ir bus puiki terpė pasėti sėklas. Ši daigykla kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti. Dangtelio pagalba geriau dygsta augaliukai, nes susidaro aplinka labai panaši į šiltnamio. Daigykla pagaminta iš perdirbamo plastiko, todėl yra ekologiška. Ši efektyvi daigykla yra nedidelė, bet kompaktiška, todėl tiks daiginti augalus tiek ant palangės, tiek šiltnamyje.

  Į krepšelį
 • Augalų laistymo padėklas 76 x 17 cm

  Augalų laistymo padėklas 76 x 17 cm

  17.55

  Šis laistymo padėklas pritaikytas auginti ir laistyti augalus ant palangės. Augdami augalai ant palangės gauna daug saulės spindulių, todėl tampa gražūs, sveiki ir ryškūs. Palangės gali pasiūlyti idealias šviesos sąlygas kambariniams augalams, todėl šis palangės dydžio savaiminio laistymo padėklas bus naudingas visiems namuose auginantiems augalus ir ypač išvykus iš namų (atostogų) metu. Užpildžius vandeniu padėklą sistema vazoninius augalus drėkins iki 14 dienų. Pagrindiniame dėkle yra 3,4 litro vandens rezervuaras. Pagrindo dėklas ir vidinė atraminė platforma gaminami iš perdirbto polistireno.

  Į krepšelį
 • Augalų drėkinimo audinys 2 x 0.6 m

  Augalų drėkinimo audinys 2 x 0.6 m

  16.00

  Šis 2 m x 60 cm paklotas naudojamas norint sudrėkinti augalus. Sudrėkintas audinys gali būti patiesiamas ant papildomos plėvelės, dėl kurios nesušlaps vieta ant kurios bus patiesiamas audinys ir taip ilgiau išsilaikys drėgmė jame. Be to, labai patogu šiuo audiniu pastoviai drėkinti augalus išvykus ilgesniam laikui iš namų – audinio viena dalis įtiesiama į pusiau vandens pripiltą kriauklę, o ant kitos audinio dalies padedami vazonėliai, kurie audinio pagalba bus pastoviai drėkinami.

  Į krepšelį
 • Augalų laistymo padėklas 56 x 40 x 4 cm

  Augalų laistymo padėklas 56 x 40 x 4 cm

  19.80

  Šis laistymo padėklas pritaikytas lengvai ir tvarkingai auginti bei palaistyti augalus. Šį padėklą galite laikyti tiek namuose, tiek šiltnamyje ar terasoje. Šio padėklo dėka nevargsite stengdamiesi prisiminti kada jau reikia palaistyti augalus, o sistema pati automatiškai juos palaistys. Taip pat laistymo padėklas bus ypač naudingas išvykus iš namų (atostogų) metu, kai nėra galimybės patiems palaistyti augalus. Pagrindiniame dėkle yra 8 litro vandens rezervuaras, kurį užpildžius vandeniu 14 dienų padėklas vis sudrėkins augalus. Pagrindo dėklas ir vidinė atraminė platforma gaminami iš perdirbto polistireno.

  Į krepšelį
 • Šiltlysvė-daigykla “Small” 23 x 17 cm

  6.21

  Ši šiltlysvė skirta užauginti sveikus augalus iš sėklų savo namuose ant palangės, terasoje ar šiltnamyje. Šiltlysvė yra pagaminta iš kokybiško perdirbto plastiko, todėl yra ekologiška ir ilgaamžė. Ši šiltlysvė kartu turi ir dangtelį, kurį lengva tiek uždėti, tiek nuimti. Dangtelyje esančios ventiliacinės angos pagalba dar geriau dygsta augaliukai, nes susidaro jiems reikalingas mikroklimatas.
  Pagaminta iš perdirbamo plastiko.
  Dugne yra skylutės.

  Į krepšelį

Daigyklos

Daigyklos, naudojamos augalų auginimui namuose, skiriasi pagal dydį, medžiagas, konstrukciją ir papildomas funkcijas. Mes siūlome šių tipų daigyklas:

 1. Paprastos plastikinės daigyklos: Tai yra lengviausias ir labiausiai paplitęs tipas. Jos dažniausiai yra pagamintos iš lengvo plastiko ir turi skaidrius dangčius su ventiliacijos angomis, kurie padeda išlaikyti optimalią drėgmę ir temperatūrą.
 2. Šildomos elektrinės daigyklos: Šios daigyklos yra idealios ankstyvam sėklų daiginimui, kai aplinkos temperatūra yra vėsesnė. Šildymas padeda išlaikyti nuolatinę, tinkamą temperatūrą sėkloms dygti ir daigams augti.
 3. Daigyklos su apšvietimu: Šios daigyklos turi įmontuotas lempas, kurios užtikrina augalams reikalingą šviesą. Tai ypač naudinga žiemą arba tamsesnėse patalpose, kur natūralios saulės šviesos yra mažai.

Ką galima auginti daigyklose namuose žiemą?

Namie žiemą daigyklose galima auginti daug įvairių augalų, ypač tuos, kurie nereikalauja intensyvios šviesos ar aukštesnių temperatūrų. Štai keletas augalų, tinkamų auginimui žiemą:

 1. Prieskoninės žolelės: Bazilikas, čiobrelis, petražolės, krapai ir kitos prieskoninės žolelės yra puikus pasirinkimas auginimui namuose žiemą. Jos ne tik suteikia šviežumą jūsų patiekalams, bet ir papuošia virtuvę.
 2. Salotos ir lapinės daržovės: Salotos, špinatai, rukola ir kitos lapinės daržovės puikiai auga mažesnėje šviesoje ir vėsesnėse sąlygose, todėl yra idealus pasirinkimas žiemos sodinimui.
 3. Mikrožalumynus: Tai jauni augalų daigai, kurie yra labai maistingi ir greitai užauga. Jie yra puikus papildas salotoms, sumuštiniams ir kitoms patiekalams.
 4. Mažaūgių rūšių daržovės: Pvz., čeri pomidorai arba žemaūgių paprikų veislės. Nors jie reikalauja šiek tiek daugiau šviesos, su LED augimo lempomis jų auginimas žiemą yra įmanomas.
 5. Orchidėjos ir kiti kambariniai augalai: Kai kurie kambariniai augalai, tokie kaip orchidėjos, gali būti vešiai augami žiemos metu, nes jie mėgsta vėsesnę temperatūrą ir mažiau tiesioginės saulės šviesos.

Svarbu atkreipti dėmesį į tinkamas auginimo sąlygas, kaip antai pakankamą šviesos kiekį (naudojant augalų lempas, jei reikia), drėgmę ir temperatūrą. Taip pat reikėtų reguliariai tikrinti ir prižiūrėti augalus, kad jie augtų sveikai.

Daiginti sėklas namuose gali būti malonus ir atpalaiduojantis užsiėmimas, bet tam reikia tam tikrų žinių ir atidumo. Štai penki patarimai, kurie padės sėkmingai daiginti sėklas naminėse daigyklose:

 1. Pasirinkite tinkamas sėklas: Ne visos sėklos vienodai tinkamos auginimui namuose. Pasirinkite tas, kurios geriausiai tinka jūsų gyvenamosios vietos mikroklimatui ir turimoms sąlygoms. Tai gali būti žolelės, daržovės ar gėlės, tinkamos auginimui namuose. Prieš perkant sėklas, perskaitykite pakuotėje esančią informaciją apie auginimo sąlygas.
 2. Paruoškite dirvą: Naudokite kokybišką, gerai drenuojamą dirvą, tinkamą sėklų daiginimui. Tam puikiai tiks kokoso substratas. Užpildykite daigyklos skyrius dirva, bet neperpildykite – palikite šiek tiek vietos viršuje augimui. Daigyklos turėtų būti švarios ir gerai dezinfekuotos, kad išvengtumėte galimų ligų ir kenkėjų.
 3. Teisingai pasodinkite sėklas: Sėklas sodinkite rekomenduojamame gylyje, kuris nurodytas ant sėklų pakuotės. Paprastai, kuo mažesnės sėklos, tuo mažesniame gylyje jos turėtų būti sodinamos. Po sodinimo, lengvai pridenkite sėklas dirva.
 4. Palaikykite tinkamą drėgmę ir temperatūrą: Sėklos daigai reikalauja tinkamos drėgmės ir temperatūros. Laikykite dirvą drėgną, bet ne per šlapią. Daugumai sėklų reikia šiltesnių sąlygų daigumui, todėl galite naudoti šildomas daigyklas, jei temperatūra yra per žema.
 5. Suteikite pakankamai šviesos: Kai sėklos pradės dygti, joms reikės daugiau šviesos. Užtikrinkite, kad daigai gautų pakankamai natūralios saulės šviesos arba naudokite daigyklas su lempomis, ypač jei daiginate žiemą ar gyvenate mažai saulėtoje vietoje.

Be to, siūlome įvairius daiginimo įrankius, tokius kaip sodinimo ir laistymo padėklus, drėkinimo kilimėlius ir specialius audinius. Visi šie įrankiai yra pagaminti Didžiojoje Britanijoje, įmonėje “Garland“, dirbančioje nuo 1965 metų ir pasižyminčioje aukšta produkto kokybe.

Kaip daiginti pomidorus?

Daiginti pomidorus yra vienas iš populiariausių sodininkystės užsiėmimų, nes šie vaisiai yra mėgstami ir universalūs. Norint sėkmingai užauginti pomidorus iš sėklų, svarbu laikytis tam tikrų žingsnių ir laiko grafiko. Štai kaip tai padaryti:

Laikas

 1. Pasirinkite tinkamą laiką: Paprastai pomidorų sėklos sodinamos apie 6-8 savaites prieš numatomą paskutinio pavasario šalnos datą. Tai reiškia, kad, priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos klimato, pomidorų sėklas dažniausiai reikėtų pradėti sodinti nuo vasario iki kovo mėnesio.

Daiginimas

 1. Paruoškite daigymo indą ir dirvą: Naudokite sterilų, lengvą ir gerai drenuojamą, pavyzdžiui kokoso substratą. Galite naudoti specialias daigyklas arba bet kokius tinkamus konteinerius, svarbu, kad jie turėtų drenažo skyles.
 2. Sėkite sėklas: Paskirstykite sėklas ant dirvos paviršiaus ir lengvai uždenkite jas plonu dirvos sluoksniu (apie 0,5 cm storio). Švelniai laistykite, kad dirva būtų drėgna, bet ne peršlapinta.
 3. Palaikykite tinkamas sąlygas: Daigams sudygti reikalinga šiluma, apie 21-24°C. Galite naudoti šildomas daigyklas, kad padidintumėte temperatūrą. Taip pat užtikrinkite, kad daigykla būtų gerai apšviesta. Jei natūralios šviesos trūksta, naudokite daigyklas su lempomis.

Po digimo

 1. Pikiravimas: Kai pasirodo pirmieji tikri lapeliai (ne sėklos lapeliai), pomidorų daigus reikia perkelti į didesnius indus. Šis procesas vadinamas pikiravimu ir jis suteikia daigams daugiau vietos augti bei stiprina jų šaknis.
 2. Grūdinimas: Prieš persodinant pomidorus į lauką, juos reikia grūdinti. Tai reiškia, kad per kelias dienas palaipsniui reikia pratinti augalus prie lauko sąlygų – išnešti juos į lauką kelias valandas per dieną, pradedant nuo šešėlinių vietų ir palaipsniui didinant tiesioginės saulės ir vėjo poveikį.

Persodinimas

 1. Persodinimas į lauką ar šiltnamį: Pomidorus galima sodinti į lauką ar šiltnamį, kai nakties temperatūra nuolat būna aukštesnė nei 10°C, ir nėra grėsmės pavasario šalnoms. Atkreipkite dėmesį į sodinimo atstumus ir gylį, kad augalams būtų pakankamai vietos augti.