Skiepijimo (akiavimo) peiliai

Skiepijimo (akiavimo) peiliai, juostelės, gumelės ir skiepijimo sekatoriai.

Ir vaismedžių ir dekoratyvinių augalų skiepijimo sėkmė priklauso visų pirma nuo įrankių ir medžiagų kokybės ir teisingo pasirinkimo.

Labai svarbus skiepijimo peilių ir skiepijimo sekatorių ašmenų aštrumas. Nuo to labai priklauso sėkmingas skiepo prigijimas. Jeigu naudosite nekokybišką skiepijimo peili, tai jį bus labai sunku, arba kartais net neįmanoma užgaląsti tinkamai – iki skustuvo aštrumo.

Todėl mes siūlome jums itin kokybiškus Italų gamybos skiepijimo peilius Due Buoi

Siekdamas gaminti žemės ūkio įrankius, dabartinio savininko prosenelis Pietro Rosa  dar 1884 metais įkūrė DUE BUO kompaniją. Ji buvo įkurta Maniago mieste – Italijos stalo įrankių sostinėje. Maniagas, kuriame šiuo metu gyvena 12 000 žmonių, įsikūręs Karninių Alpių papėdėje ir 100 km į šiaurės rytus nuo Venecijos. Nuo pat pradžių DUE BUOI pradėjo kalti metalą upės Cellina slėnyje, siekdama pasinaudoti vandens srove kaip varomąją jėgą valdyti įvairias mašinas. Šiandien DUE BUOI gamina labai didelį asortimentą skiepijimo peilių visiems skiepijimo būdams. Šių peilių ašmenys pagaminti iš vokiško metalo ir pasižymi itin geromis savybėmis. Jų kietumas siekia HRC 60. Tai reiškia, kad jūs padarysite tikrai daug pjūvių kol jums vėl teks nugaląsti tokį peilį.

Due buoi skiepijimo peilis

Nemažiau svarbios yra skiepijimo juostelės, nes skiepijimo vietą būtinai reikia hermetizuoti, kad neišdžiūtų pumpuras arba ūgelis. Tam reikalingos juostelės ir gumelės.

Mes siūlome ir savaime suyrančias, nes jums nereikės sugrįžti prie sėkmingai prigijusio skiepo po tam tikro laiko, kad atrišti arba nupjauti juostelę.

Skiepijimo sekatorius Alvaro Bernardoni tai naujoviškas įrankis, dėka kuriuo jūs galėsite skiepyti vaismedžius net ir neturėdami jokių skiepijimo įgudžių. Palyginus su peiliais, skiepimo sekatorius yra visiškai saugus.