Sekatoriai

Rodomi visi rezultatai: 21

Kokie sodo sekatoriai yra geriausi?

Sekatoriai yra nepakeičiami įrankiai sode. Kokybiškų įrankių gamintojų yra daug ir išsirinkti nėra lengva, ypač jei pasirinkimas yra didelis. Mes rekomenduojame – šiuo atveju neturėtumėte vaikytis pigumo, tas yra ypač aktualu sekatoriams. Ir čia kalbama ne tik apie ilgaamžiškumą ir naudojimo paprastumą, nors tai irgi labai svarbu.

Kodėl mes genim vaismedžius ir vaiskrūmius?

Nes daguma sodininkų tikrai neatsisakys padidinti derlių ir padaryti taip, kad vaisiai būtų gražesni, stambesni ir skanesni. Genėjimo tikslų gali būti ir daugiau, pavyzdžiui: pažeminti lają, suformuoti augalą taip, kad saulės spinduliai pasiektų kiekvieną jo šaką, taip pat genima yra tam kad būtų lengviau pasiekti vaisius, arba tam kad išpjauti ligotas šakas, ir sustabdyti tolimesnį ligų plitimą. Kad ir kokią priežastį augalo genėjimui turite – jums reikės įrankio šio darbo įgyvendinimui. Mes rekomenduojame sode dirbti tik užgalastais, kokybiškais įrankiais. Kodėl tai yra taip svarbu?

Kodėl taip svarbu dirbti kokybiškais įrankiais?

Dirbdami su nekokybišku įrankiu savo sodui ne tik kad nesuteiksime naudos, bet galime ir pakenkti. Atšipęs sodo sekatorius arba sodo pjūklas nepjauna, bet plėšia ir sumaigo augalą, o sukeltos žaizdos užgyja lėtai arba neužgyja visai. Per tokias žaizdas lengvai įsiskverbia sodui žalingos ligos ir grybeliai.

Be to, nepamirškite apie savo sveikatą ir nuotaiką – dirbant kokybiškais įrankiais, kurie yra lengvi ir patogus, darbas bus kur kas malonesnis ir efektyvesnis. Mes siūlome jums tik itin kokybiškus sodo sekatorius ir sodo pjūklus iš geriausių pasaulio gamintojų, tokių kaip: Due Buoi, Felco, Samurai, Okatsune ir Nishigaki. Šiuos įrankius esame išbandę patys, profesionalaus darbo krūvio sąlygomis, todėl taip drąsiai juos rekomenduojame.