Sekatoriai

 • Profesionalus sodo sekatorius nerūdijančio plieno Angelo B. AB8, didelei plaštakai, 23 cm

  33.00

  Aukštos kokybės sodo sekatorius profesionaliam naudojimui.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis genėjimo sekatorius KV220 (su USB įkrovimo funkcija)

  145.00

  Tai galingas, tvirtas, kokybiškas, bet lengvas akumuliatorinis sodo genėjimo sekatorius, kuris puikiai pasitarnaus kiekvienam sodininkui. Akumuliatorinis sekatorius skirtas profesionaliam ir nesudėtingam vaismedžių, krūmų ar gėlių genėjimui. Didelis privalumas yra tai, kad sekatorius turi įmontuotą kraunamą ličio bateriją, todėl galite dirbti be jokių laidų, kurie apsunkina judėjimą. Be to, yra galimybė sekatorių patogiai įkrauti su USB fukcija (tik reikia turėti C tipo laidą).
  Taip pat šis prietaisas turi įmontuotą specialią lemputę, kuri gali padėti darbuotis, net ir sutemus ar dar tiksliau apšviesti darbo vietą.
  Sekatorius gali lengvai nukirpti/nupjauti apie 22 mm storio šakas. Pats sekatorius su visomis detalėmis susideda į kompaktišką lagaminėlį, kas palengvina sekatoriaus transportavimą ir sandėliavimą.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis genėjimo sekatorius KV310

  470.00

  KV310 sekatorius – greitas, galingas ir lengvas akumuliatorinis sodo genėjimo įrankis. Šis akumuliatorinis sekatorius skirtas profesionaliam ir nesudėtingam vaismedžių, krūmų ar gėlių genėjimui. Didelis privalumas yra tai, kad sekatorius turi įmontuotą kraunamą ličio bateriją, todėl galite dirbti be jokių laidų, kurie apsunkina judėjimą. Sekatorius gali lengvai nukirpti/nupjauti apie 28-30 mm storio šakas. Pats sekatorius su visomis detalėmis susideda į kompaktišką lagaminėlį, kas palengvina sekatoriaus transportavimą ir sandėliavimą.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis genėjimo sekatorius KV390

  690.00

  Tai galingas, bet ganėtinai lengvas akumuliatorinis sodo genėjimo įrankis, kuris gali būti Jūsų puikus sodo darbų pagalbininkas. Šis akumuliatorinis sekatorius skirtas profesionaliam ir nesudėtingam vaismedžių, krūmų ar gėlių genėjimui. Didelis privalumas yra tai, kad sekatorius turi įmontuotą kraunamą ličio bateriją, todėl galite dirbti be jokių laidų, kurie apsunkina judėjimą.
  Sekatorius gali lengvai nukirpti/nupjauti apie 36 mm storio šakas. Pats sekatorius su visomis detalėmis susideda į kompaktišką lagaminėlį, kas palengvina sekatoriaus transportavimą ir sandėliavimą.

  Į krepšelį
 • Dviejų rankenų profesionalus sekatorius Due Buoi 170/80

  119.00

  Dviejų rankenų profesionalus sekatorius Due Buoi 170/80.

  Į krepšelį
 • Sodo sekatorius Due Buoi 133/20

  53.00

  Dvigubų ašmenų dėka tikslus ir švarus pjūvis, išvengiama randų ant žievės.
  Tinka kairiarankiams ir dešiniarankiams.
  Specialus „EXTRA DURO“ terminis apdorojimas.

  Į krepšelį
 • Sodo sekatorius Due Buoi 135/20

  Sodo sekatorius Due Buoi 135/20

  55.00

  Itin lengvas dviašmenis genėjimo sekatorius.
  Simetriško profilio peiliukai geriau įsiskverbia ir lengviau nupjauna net ir kiečiausias šakas.
  Dvigubų ašmenų dėka tikslus ir švarus pjūvis, išvengiama randų ant žievės.
  Aliumininė rankena tinka kairiarankiams ir dešiniarankiams.
  Specialus „EXTRA DURO“ terminis apdorojimas.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis genėjimo sekatorius PV400

  755.00

  Šis pusiau profesionalus akumuliatorinis sekatorius skirtas genėjimui puikiai pasitarnaus ir palengvins Jūsų darbus sode. Galėsite lengvai ir greitai genėti medelius, krūmelius, vynuoges ar apkarpyti gėles. Vienas didžiausių šių gaminių privalumų – svorio santykis, kuris skirtingai nei kitų (sodo žirklių ar sekatorių) yra apatinėje žmogaus dalyje (užsideda diržas per juosmenį ir nugarą su sekatoriaus akumuliatoriumi), kas sumažina nuovargį ilgesnį laiką dirbant. Ličio jonų baterija užtikrina nuolatinę galią iki pat sekatoriaus išsikrovimo pabaigos. Sekatorius su visomis dalimis susideda į kompaktišką lagaminėlį, kas palengvina sekatoriaus transportavimą ir sandėliavimą.

  Į krepšelį
 • Sodo žirklės Due Buoi 1145

  11.00

  Sodo žirklės Due Buoi 1145 vaisių skynimui ir smulkių šakų genėjimui.

  Į krepšelį
 • Sekatorius Felco 6

  Sekatorius Felco 6

  55.00

  Aukšti rezultatai – Ergonomiškas – Kompaktiškas.
  Lengvas ir kompaktiškas modelis pritaikytas vidutinio dydžio plaštakai.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinio sekatoriaus dėklas

  29.00

  Saugiai ir patogiai laikykite savo įrankius. Puikiai tiks akumuliatoriniams sekatoriams.
  Tvirtos medžiagos.
  Pagaminta Italijoje.

  Į krepšelį
 • Universalus sintetinis tepalas FELCO 990

  Universalus sintetinis tepalas FELCO 990, 30 g

  10.39

  Sintetinis, biologiškai suyrantis tepalas ličio/kalcio pagrindu.
  Sutepa ir mažina dėvėjimasi.
  Atsparus vandeniui.
  Tūris: 30 g.

  Į krepšelį
 • Odinis dėklas Okatsune vienoms sodo žirklėms

  19.99

  Aukštos kokybės patvarios odos dėklas.
  Tinkamas sekatoriams Okatsune 101 ir Okatsune 103 saugiai laikyti bei visoms mažesnio ir vidutinio dydžio metalinėms žirklėms/sekatoriams.
  Okatsune 108 dėklas su diržo kilpa leis Jums visada turėti savo genėjimo priemones po ranka ir saugiai jas nešiotis su savimi net jei ir nenaudojate.

  Į krepšelį
 • Sekatorius Felco 160L

  Sekatorius Felco 160L

  40.00

  Modelis didelei rankai.
  Lengvas modelis, idealiai tinka vartotojui su didele plaštaka.
  Palenkta kirpimo galvutė.

  Daugiau
 • Odinis dėklas Due Buoi sekatoriams 1105

  Odinis dėklas Due Buoi sekatoriams 1105

  15.00

  Odinis dėklas sekatoriui Due Buoi 1105.

  Daugiau

Kokie sodo sekatoriai yra geriausi?

Sekatoriai yra nepakeičiami įrankiai sode. Kokybiškų įrankių gamintojų yra daug ir išsirinkti nėra lengva, ypač jei pasirinkimas yra didelis. Mes rekomenduojame – šiuo atveju neturėtumėte vaikytis pigumo, tas yra ypač aktualu sekatoriams. Ir čia kalbama ne tik apie ilgaamžiškumą ir naudojimo paprastumą, nors tai irgi labai svarbu.

Kodėl mes genim vaismedžius ir vaiskrūmius?

Nes daguma sodininkų tikrai neatsisakys padidinti derlių ir padaryti taip, kad vaisiai būtų gražesni, stambesni ir skanesni. Genėjimo tikslų gali būti ir daugiau, pavyzdžiui: pažeminti lają, suformuoti augalą taip, kad saulės spinduliai pasiektų kiekvieną jo šaką, taip pat genima yra tam kad būtų lengviau pasiekti vaisius, arba tam kad išpjauti ligotas šakas, ir sustabdyti tolimesnį ligų plitimą. Kad ir kokią priežastį augalo genėjimui turite – jums reikės įrankio šio darbo įgyvendinimui. Mes rekomenduojame sode dirbti tik užgalastais, kokybiškais įrankiais. Kodėl tai yra taip svarbu?

Kodėl taip svarbu dirbti kokybiškais įrankiais?

Dirbdami su nekokybišku įrankiu savo sodui ne tik kad nesuteiksime naudos, bet galime ir pakenkti. Atšipęs sodo sekatorius arba sodo pjūklas nepjauna, bet plėšia ir sumaigo augalą, o sukeltos žaizdos užgyja lėtai arba neužgyja visai. Per tokias žaizdas lengvai įsiskverbia sodui žalingos ligos ir grybeliai.

Be to, nepamirškite apie savo sveikatą ir nuotaiką – dirbant kokybiškais įrankiais, kurie yra lengvi ir patogus, darbas bus kur kas malonesnis ir efektyvesnis. Mes siūlome jums tik itin kokybiškus sodo sekatorius ir sodo pjūklus iš geriausių pasaulio gamintojų, tokių kaip: Due Buoi, Felco, Samurai, Okatsune ir Nishigaki. Šiuos įrankius esame išbandę patys, profesionalaus darbo krūvio sąlygomis, todėl taip drąsiai juos rekomenduojame.