Akumuliatorinis sodo sekatorius FALKET 3025TL E-Power su teleskopine rankena

(1 pirkėjo atsiliepimas)

485.00

SKU: 3025TL

Profesionalus, galingas ir greitas akumuliatorinis sodo genėjimo sekatorius Falket 3025TL E-Power su dviem ličio jonų akumuliatoriais ir teleskopine rankena 130/180cm.
Skirtas profesionalams ir mėgėjams.
Pjauna iki 25 mm storio šakas.

Neturime

Aprašymas

Teleskopinis sekatorius FALKET 3025TL E-Power su dviem ličio baterijomis yra inovatyvus įrankis skirtas sodininkystės darbams palengvinti. Šis įrankis pasižymi patogia teleskopine rankena, kuri leidžia pasiekti sunkiai prieinamas vietas be papildomų pastangų ir kopėčių. Akumuliatorinė sistema užtikrina ilgalaikį darbą be dažno įkrovimo poreikio, o aukštos kokybės peiliai garantuoja lengvą, švarų ir tikslų pjovimą. Idealiai tinka tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam naudojimui, suteikiant efektyvumą ir patogumą aukštesnių medžių priežiūroje.

PRIVALUMAI IR TECHNINIAI PARAMETRAI

 • Akumuliatorinis sekatorius su teleskopiniu kotu 130/180 cm. Pridėkite 180 cm ilgio teleskopinę rankeną ir genėkite aukštesnius virš 3-jų metrų medžius!
 • Patogus ir labai lengvas akumuliatorinis sekatorius leidžia paprastai ir efektyviai atlikti visus sudėtingiausius genėjimo darbus.
 • Belaidis.
 • Maksimalus galimas šakos storis iki 25 mm.
 • 2 įkraunamos ličio baterijos: 16V – 2,0Ah.
 • Galia: 260W.
 • Keičiami plieniniai peiliukai.
 • Įkrovimo laikas: 1,5 val.
 • Akumuliatorius leidžia visiškai autonomiškai dirbti iki maždaug 3-4 val. Su dviem akumuliatoriais iki 6-8 val.
 • Svoris su baterija: 850 g.
 • Svoris be akumuliatoriaus: 630 g.

FALKET įmonė įkurta 1972 metais Premanoje (Šiaurės Italijoje), nuo senų laikų visame pasaulyje žinomame stalo įrankių ir pjaustymo gaminių miestelyje. Įmonė reprezentuoja amatininko realybę, kuri įgauna vis svarbesnį vaidmenį profesionalių, genėjimui ir sodininkystei skirtų rankinių įrankių rinkoje. FALKET asortimente yra: šakų genėtuvai, gyvatvorių žirklės, profesionalios žirklės su aliuminio rankenomis, sodo sekatoriai, derliaus nuėmimo žirklės, rankiniai sodo pjūklai, teleskopiniai sodo pjūklai, akumuliatoriniai sekatoriai ir pjūklai. Visi gaminiai naudojami pačioms įvairiausioms funkcijoms: profesionaliam genėjimui, krūmų pjovimui, miškų ir takų retinimui, smulkiems hobio darbams ar tiesiog namų sodo priežiūrai.

Bet kokiam naudojimui FALKET gaminiai yra galingo, tobulo ir tikslaus pjovimo garantija kartu su pastebimu lengvumu ir kokybe, kurios vis labiau geidžia ir vertina kiekvienas vartotojas. Falket įrankiai pasižymi tvirtumu, tikslumu ir garantuotu ilgaamžiškumu.

Kiekvienam gaminiui yra atsarginių dalių, kad būtų galima greitai ir paprastai pakeisti bei atkurti originalų veikimą. FALKET kiekvienam gaminiui suteikia garantiją dėl gamybos defektų, naudojant pagal numatytą gaminio naudojimo paskirtį.

1 atsiliepimas apie Akumuliatorinis sodo sekatorius FALKET 3025TL E-Power su teleskopine rankena

5,0
Based on 1 review
5 žvaigždutės
100
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Romualdas Kauzonas (įsigijo produktą)

  puikus įrankis

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *