Sodo tepalas, Baum-Pflaster, 1 kg

(1 pirkėjo atsiliepimas)

20.70

SKU: 64849199

Sodo tepalas skirtas vaismedžių, dekoratyvinių medžių, žaizdoms po genėjimo, skiepijimo, akiavimo bei saulės apdegintai žievei užgydyti. Tepalas gydo pjūvių vietas ir apsaugo nuo neigiamo atmosferos poveikio. Žaizdą gerai išvalyti ir aptepti.
Svoris: 1 kg.
Augalų stiprintuvas.
Pagaminta Vokietijoje.

Aprašymas

NAUDOJIMAS

Medžio žaizdas, padarytas pjūvių, šalčio, laukinių žvėrių, vėjo ir pan., kruopščiai nuvalykite.  Pašalinkite atsiplėšusią žievę. Jei reikia, išlyginkite žaizdos kraštus. Užtepkite sodo tepalą ant žaizdos ir už jos krašto – tai apsaugo žaizdą nuo drėgmės patekimo ir nuo žaizdos kraštų išdžiūvimo. Pagreitina žaizdų ir įpjovimų gijimą. Vėžinės žaizdos turi būti išpjaunamos iki sveikos medienos ir užtepamos sodo tepalu. Naudoti tik sausu oru. Baigę darbą nuvalykite produkto likučius nuo šepetėlio ir sandariai uždarykite dangtelį. Galima naudoti ir esant žemesnei nei 0 °C lauko temperatūrai (tačiau gaminio temperatūra turi būti bent apie 10 °C).
Dėmesio: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Degus, laikyti atokiai nuo karščio/kibirkščių/atviros liepsnos/karštų paviršių.
Gamintojas: F. Schacht GmbH & Co. KG, Vokietija.

Įmonė F. Schacht GmbH & Co. KG seniausia Vokietijos įmonė biologinės augalų apsaugos srityje įsikūrusi Braunšveige. Įkurta 1838 metais. Šeimos valdomas verslas jau 8-ias kartas. Schacht kuria ir gamina natūralias priemones augalams apsaugoti ir stiprinti. Schacht produktai visada derino didžiausią įmanomą efektyvumą ir floros bei faunos apsaugą. Pasinaudokite gamtos galia ir elkitės su ja atsakingai. Schacht įmonei tai nesudėtinga, o daugiau nei 180 metų įmonės sėkmės pagrindas! Schacht darbuotojai, turintys praktinės patirties, atlieka tyrimus ir kuria produktus, atitinkančius šiuolaikinės sodo priežiūros reikalavimus. Viskas gaminama laikantis aukščiausių kokybės standartų.

1 atsiliepimas apie Sodo tepalas, Baum-Pflaster, 1 kg

  1. Darijus MARKEVIČIUS (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *