Įranga automatiniam laistymui

Rodoma 1–20 iš 83

Sveiki atvykę į mūsų internetinės parduotuvės kategoriją Įranga automatiniam laistymui!

Mūsų atidžiai atrinktas automatinio laistymo įrangos asortimentas yra sukurtas siekiant suteikti patogumą ir efektyvumą jūsų sodui bei daržui. Čia rasite viską, ko reikia norint sukurti automatizuotą laistymo sistemą, kuri sutaupys jūsų laiką, vandenį ir užtikrins optimalų augalų drėkinimą.

Mūsų Produktų Asortimentas:

  • Laistymo Valdikliai: Išmanieji laistymo valdikliai, leidžiantys nustatyti laistymo grafikus, trukmę ir intensyvumą, užtikrinant, kad augalai visada būtų laistomi tinkamu metu ir reikiama drėgme.
  • Lašelinio Laistymo Sistemos: Efektyvios ir taupios lašelinio laistymo sistemos, idealiai tinka įvairioms augalų rūšims, ypač tiksliam ir ekonomiškam vandens tiekimui.
  • Purkštuvai ir Antgaliai: Įvairūs purkštuvai ir antgaliai, pritaikyti įvairiems laistymo poreikiams, užtikrinant platų laistymo aprėptį ir efektyvumą.
  • Drėgmės Jutikliai ir Automatikos Įranga: Pažangūs drėgmės jutikliai ir automatikos įrenginiai, kurie padeda tiksliai reguliuoti laistymą, atsižvelgiant į dirvos drėgmės lygį ir oro sąlygas.
  • Montavimo ir Jungimo Komplektai: Visos reikalingos detalės ir aksesuarai lengvam automatinės laistymo sistemos įrengimui ir priežiūrai.

Kodėl Verta Rinktis Mūsų Automatinę Laistymo Įrangą?

  • Laiko Taupymas: Automatinės laistymo sistemos leidžia nustatyti laistymo grafikus, todėl nereikia švaistyti laiko kasdien laistant augalus.
  • Vandens Taupymas: Efektyvus vandens naudojimas sumažina vandens sąnaudas ir padeda išlaikyti optimalią augalų drėgmę.
  • Optimali Augalų Priežiūra: Tiksli drėgmės kontrolė užtikrina, kad augalai visada gauna būtent tiek vandens, kiek jiems reikia.
  • Papildoma Kontrolė: Išmaniosios funkcijos ir jutikliai leidžia prisitaikyti prie įvairių oro sąlygų ir augalų poreikių.
  • Lengvas Montavimas ir Priežiūra: Mūsų siūloma įranga yra lengvai sumontuojama ir nereikalauja daug priežiūros.

Naršykite mūsų automatinės laistymo įrangos asortimente ir raskite puikų sprendimą savo sodo bei daržo laistymo poreikiams!

Kaip Išsirinkti Tinkamą Automatinį Laistymo Laikmatį?

Renkantis automatinį laistymo laikmatį, labai svarbu atsižvelgti į jo technines savybes, kad išvengtumėte problemų dėl netinkamo veikimo. Dažniausiai pasitaikanti klaida – laikmačio montavimas į sistemą be slėgio, pavyzdžiui, naudojant vandens talpą. Norėdami efektyviai automatizuoti laistymą iš tokios talpos, turėtumėte pasirinkti gravitacinės laistymo sistemos laikmatį, veikiantį nuo 0 bar slėgio. Mūsų parduotuvėje rasite valdiklius gravitaciniam laistymui.

Jei auginate kelias skirtingas augalų rūšis, kurios reikalauja įvairaus drėkinimo, optimalus pasirinkimas būtų dviejų ar keturių išėjimų valdikliai. Tokių valdiklių privalumas – galimybė kiekvienai zonai nustatyti individualų laistymo režimą. Tai leidžia, pavyzdžiui, pomidorams ir agurkams suteikti būtiną vandens kiekį atskirai.

Siekiant užtikrinti ilgalaikį automatinio laistymo laikmačio veikimą, būtina tinkama priežiūra. Jei jūsų vandens šaltinyje yra nešvarumų ar dumblių, laikmatį montuokite su vandens filtru. Be to, atminkite, kad visi automatiniai laistymo laikmačiai yra jautrūs šalčiui. Rekomenduojame juos nuimti rudens pradžioje ir saugoti šiltoje, vidutinės kambario temperatūros patalpoje.