Sodo tepalas

 • Sodo tepalas

  Sodo tepalas, Baum-Pflaster, 300g

  12.95

  Sodo tepalas skirtas vaismedžių, dekoratyvinių medžių, žaizdoms po genėjimo, skiepijimo, akiavimo bei saulės apdegintai žievei užgydyti. Tepalas gydo pjūvių vietas ir apsaugo nuo neigiamo atmosferos poveikio. Žaizdą gerai išvalyti ir aptepti.
  Svoris: 300 g.
  Augalų stiprintuvas.
  Pagaminta Vokietijoje.

  Į krepšelį
 • Sodo tepalas, Baum-Pflaster, 1kg

  21.30

  Sodo tepalas skirtas vaismedžių, dekoratyvinių medžių, žaizdoms po genėjimo, skiepijimo, akiavimo bei saulės apdegintai žievei užgydyti. Tepalas gydo pjūvių vietas ir apsaugo nuo neigiamo atmosferos poveikio. Žaizdą gerai išvalyti ir aptepti.
  Svoris: 1 kg.
  Augalų stiprintuvas.
  Pagaminta Vokietijoje.

  Į krepšelį
 • Medžių vaškas Brunonia, 250g

  13.99

  Idealiai tinka medžių skiepijimui ir žaizdų gydymui.
  Pagamintas Vokietijoje iš natūralių medžiagų.
  Be fungicidų ir jokių sintetinių priedų.

  Į krepšelį

Kam reikalingas sodo tepalas?
Jeigu mes neužtepsime žaizdų po genėjimo, ant jų gali atsirasti tam tikros žievės ir medienos ligos, tokios kaip paprastas europinis obelų vėžys arba net ir dar pavojingesnis juodasis vėžys. 

Vėžio patogenai patenka į žievę per įvairias žaizdas atsiradusias po genėjimo, krušos, pašalimo, žvėrių apgraužimo ir t.t.. Kai žievė yra sveika medžiui niekas negresia. 
Ne visos obelų veislės vienodai atsparios arba jautrios paprastam europiniam vėžiui. Pavyzdžiui labai jautrios yra koloninė obelis “Arbat” ir sena tradicinė veislė “Beržininkų ananasas”. Atsparesni vėžiui: “Liberty”, “Auksis”, koloninė obelis “Maypole” ir kitos. Tačiau, kai vasarą būna drėgna, vėžiu gali susirgti ir mažiau jautrios.
Sodo tepalas ne visada padeda. Kartais jis gali ir pakenkti. Ypač jeigu jis pagamintas iš naftos produktų. Naftos produktai gali apdeginti brazdą ir neleisti užgyti žaizdai.
Tik geras, kokybiškas sodo tepalas gali apsaugoti nuo vėžio.

Pagrindinės gero sodo tepalo savybės:

 • Geras sodo tepalas gaminamas iš natūralių produktų, be chemijos (fungicidų).
 • Tepalas privalo ne tik hermetizuoti, bet ir dezinfekuoti žaizdą.
 • Jis turi išlikti elastingas ir po išdžiūvimo. Jei tepalas išdžiūvus sukietėja, jis tiesiog sutrūkinėja ir nukrenta. 
 • Gero sodo tepalo spalva atitinka medžio žievės spalvą. Net ir po stipraus genėjimo sodas atrodys natūraliai ir tvarkingai.
 • Gero sodo tepalo privalumas yra galimybė dirbti ir žiemą, kai oro temperatūra yra minusinė.

Mes siūlome Lietuvos sodininkams vokiečių įmonės Schacht gamybos kokybišką, natūralų sodo tepalą Baum Pflaister, kuris atitinka visas aukščiau išvardintas savybes. Jis gali būti naudojamas ir ligų profilaktikai, ir jau pažeistų vietų gydymui.

Įmonė F. Schacht GmbH & Co. KG seniausia Vokietijos įmonė biologinės augalų apsaugos srityje įsikūrusi Braunšveige. Įkurta 1838 metais. Šeimos valdomas verslas jau 8-ias kartas. Schacht kuria ir gamina natūralias priemones augalams apsaugoti ir stiprinti. Schacht produktai visada derino didžiausią įmanomą efektyvumą ir floros bei faunos apsaugą. Pasinaudokite gamtos galia ir elkitės su ja atsakingai. Schacht įmonei tai nesudėtinga, o daugiau nei 180 metų įmonės sėkmės pagrindas! Schacht darbuotojai, turintys praktinės patirties, atlieka tyrimus ir kuria produktus, atitinkančius šiuolaikinės sodo priežiūros reikalavimus. Viskas gaminama laikantis aukščiausių kokybės standartų.