Akumuliatoriniai sekatoriai

 • Akcija! Akumuliatorinis sekatorius Carpi

  Akumuliatorinis sodo sekatorius Carpi su 2 ličio baterijomis

  345.00

  Profesionalus, galingas ir greitas akumuliatorinis sodo genėjimo sekatorius Carpi su dviem ličio jonų akumuliatoriais.
  Skirtas profesionalams.
  Pjauna 20-25 mm storio šakas.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis genėjimo sekatorius KV390

  690.00

  Tai galingas, bet ganėtinai lengvas akumuliatorinis sodo genėjimo įrankis, kuris gali būti Jūsų puikus sodo darbų pagalbininkas. Šis akumuliatorinis sekatorius skirtas profesionaliam ir nesudėtingam vaismedžių, krūmų ar gėlių genėjimui. Didelis privalumas yra tai, kad sekatorius turi įmontuotą kraunamą ličio bateriją, todėl galite dirbti be jokių laidų, kurie apsunkina judėjimą.
  Sekatorius gali lengvai nukirpti/nupjauti apie 36 mm storio šakas. Pats sekatorius su visomis detalėmis susideda į kompaktišką lagaminėlį, kas palengvina sekatoriaus transportavimą ir sandėliavimą.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis genėjimo sekatorius PV400

  755.00

  Šis pusiau profesionalus akumuliatorinis sekatorius skirtas genėjimui puikiai pasitarnaus ir palengvins Jūsų darbus sode. Galėsite lengvai ir greitai genėti medelius, krūmelius, vynuoges ar apkarpyti gėles. Vienas didžiausių šių gaminių privalumų – svorio santykis, kuris skirtingai nei kitų (sodo žirklių ar sekatorių) yra apatinėje žmogaus dalyje (užsideda diržas per juosmenį ir nugarą su sekatoriaus akumuliatoriumi), kas sumažina nuovargį ilgesnį laiką dirbant. Ličio jonų baterija užtikrina nuolatinę galią iki pat sekatoriaus išsikrovimo pabaigos. Sekatorius su visomis dalimis susideda į kompaktišką lagaminėlį, kas palengvina sekatoriaus transportavimą ir sandėliavimą.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinio sekatoriaus dėklas

  29.00

  Saugiai ir patogiai laikykite savo įrankius. Puikiai tiks akumuliatoriniams sekatoriams.
  Tvirtos medžiagos.
  Pagaminta Italijoje.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis genėjimo sekatorius KV220 (su USB įkrovimo funkcija)

  145.00

  Tai galingas, tvirtas, kokybiškas, bet lengvas akumuliatorinis sodo genėjimo sekatorius, kuris puikiai pasitarnaus kiekvienam sodininkui. Akumuliatorinis sekatorius skirtas profesionaliam ir nesudėtingam vaismedžių, krūmų ar gėlių genėjimui. Didelis privalumas yra tai, kad sekatorius turi įmontuotą kraunamą ličio bateriją, todėl galite dirbti be jokių laidų, kurie apsunkina judėjimą. Be to, yra galimybė sekatorių patogiai įkrauti su USB fukcija (tik reikia turėti C tipo laidą).
  Taip pat šis prietaisas turi įmontuotą specialią lemputę, kuri gali padėti darbuotis, net ir sutemus ar dar tiksliau apšviesti darbo vietą.
  Sekatorius gali lengvai nukirpti/nupjauti apie 22 mm storio šakas. Pats sekatorius su visomis detalėmis susideda į kompaktišką lagaminėlį, kas palengvina sekatoriaus transportavimą ir sandėliavimą.

  Daugiau