Skiepijimo sekatoriai

Naudojant SKIEPIJIMO SEKATORIŲ, kerpamų vietų geometrinis suderinamumas pasiekiamas savaime. Tai labai palengvina visą procesą ir padidina tikimybę, kad įskiepiai tikrai prigis.
Įrengtas su dviejų tipu ašmenimis (pleišto ir omegos).
Omega peiliai daro tvirtesnį sujungimą tarp įskiepio ir poskiepio ir tinka minkštesnei medienai: obelims, kriaušėms, trešnėms, vyšnioms, vynuogėms. „V“ peiliai tinka kietesnei medienai, pavyzdžiui kaukazinėms slyvoms.
Skiepijamų šakų storis: nuo 4 mm iki 12 mm.
Pjūvio gylis: 9 mm.
Svoris: 0.240 kg.
Ilgis: 21 cm.
Pagaminta Italijoje.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE SKIEPIJIMO SEKATORIUS: 

1) Ar verta pirkti skiepijimo sekatorių?

Taip, verta, jeigu jūs nepakankamai gerai mokate naudotis skiepijimo peiliu. Skiepijant su sekatoriumi nereikalingi jokie ypatingi įgūdžiai ar treniruotės. Skiepijamos dalys visada (nepriklausomai nuo jūsų patirties) tobulai sutampa. Sekatorių reiktų įsigyti, jeigu turite skiepyti daug ir greitai. Be to, dirbdami su skiepijimo sekatoriumi, jūs niekada nesusižeisite rankų aštriu skiepijimo peiliu.

2) Ar gali skiepijimo sekatorius visiškai pakeisti skiepijimo peilį?

Ne. Skiepijimo sekatorius tinka, jeigu sutampa įskiepio ir poskiepio storis. Esant dideliam storio skirtumui (pavyzdžiui, jeigu poskiepis storesnis nei įskiepis ir atvirkščiai), brazdo sluoksniai nesutampa, o dėl šios priežasties skiepai blogai prigyja. Sekatoriumi galima skiepyti, jeigu skiepijamų dalių storis yra nuo 4 iki 12 milimetrų. Jeigu skiepijamos dalys storesnės arba plonesnės, tenka dirbti su peiliu.

3) Kokius kultūrinius augalus galima skiepyti sekatoriumi? 

Viską, ką galima skiepyti peiliu, galima skiepyti ir sekatoriumi, įskaitant obelis, kriaušes, vyšnias, trešnes, slyvas, abrikosus, vynuoges ir t. t.

4) Ar galima pakeisti sekatoriaus ašmenis ir ar galima jas galąsti?  

Taip, sekatoriaus ašmenis galima keisti. Užsisakyti keičiamus skiepijimo sekatoriaus ašmenis galite čia: https://sodoexpertai.lt/skiepijimo-sekatoriai/ Be to, sekatoriai iškart būna su dvieju tipu ašmenimis: V formos ir omega formos. Galąsti ašmenis galima su plona ir apvalia dilde.