SODO PURKŠTUVAI

Sodo purkštuvai

 

Vos žiemai pasitraukus sodininkai jau raitojasi rankoves ir planuoja, ką sodins, augins, kur įkurdins augalus, rūpinasi sodinukais ir, žinoma, įvairia sodininkams bei daržininkams reikalinga įranga. Tad jei esate vienas iš tokių, nepamirškite kokybiškų sodo purkštuvų, padėsiančių labai lengvai pasirūpinti, kad augalams, jų lapams netrūktų drėgmės. Mūsų asortimente rasite platų tokių purkštuvų pasirinkimą – pasiruoškite, Jus maloniai nustebins puikus kainos ir kokybės santykis!

 

Kam reikalingi sodo purkštuvai?

Šis prietaisas pasiteisins tada, jei yra poreikis skrupulingai rūpintis savo gėlėmis, veja, vaiskrūmiais, daržovėmis bei kitais sodo ir daržo augalais. Patogus ir geras purkštuvas leis lengvai drėkinti augalų lapus, purkšti nuo kenkėjų bei ligų saugančiais preparatais, tręšti ir pan. Priklausomai nuo purkštuvo dydžio bei savybių, jais lengvai galite purkšti net labai didelius daržus ar sodus.

 

Į ką atsižvelgti renkantis sodo purkštuvus?

Purkštuvų sodui pasirinkimas platus, tad tinkamiausią atras kiekvienas iš Jūsų. Keli aspektai, į kuriuos tikslinga atsižvelgti renkantis:

 • Talpa. Pastarasis kriterijus priklauso nuo to, kokius plotus planuojate purkšti. Jei turite nedidelį sodą, drąsiai rinkitės mažesnės talpos – maždaug iki 8 litrų – prietaisą. Tokios talpos užteks nedideliam plotui, purkštuvas bus lengvesnis, patogus. Didesniems plotams rinkitės kur kas talpesnius purkštuvus, pavyzdžiui, 10, 20 ar net daugiau litrų.
 • Veikimo tipas. Labai dažna dilema – akumuliatorinis purkštuvas ar rankinis purkštuvas būtų geresnis pasirinkimas? Akumuliatorinis prietaisas bus geresnis variantas, jei purkšite didelius plotus. Naudotis šio tipo purkštuvais labai paprasta, o geriausia tai, kad nereikės Jūsų pastangų. Rankinis purkštuvas daugiau tiks mėgėjams, tiems, kurie purkš nedidelius plotus. Tokie prietaisai puikiai tinka namų naudojimui, taip pat balkone, terasoje gėlėms, daigams, čia auginamoms daržovėms bei kitiems augalams. Tiesa, mechaninis purkštuvas reikalaus ir Jūsų pastangų juo naudojantis.
 • Veikimo laikas. Šis aspektas aktualus, jei renkatės akumuliatorinį purkštuvą. Baterijos veikimo laikas parodys, kiek galėsite nepertraukiamai dirbti, iki kol reikės įkrauti bateriją.
 • Papildomi privalumai. Ne paslaptis, kad papildomos funkcijos suteikia ne tik daugiau galimybių, tačiau ir daugiau komforto. Tad darbą tikrai palengvins galimybė purkštuvą užsidėti ant peties, taip pat prietaiso lengvumas, teleskopinis purškimo antgalis, patogūs reguliuojami diržai, lengva priežiūra ir kt.

 

Sodo purkštuvai mūsų asortimente

 • Siūlome motorinius, akumuliatorinius, rankinius purkštuvus, taip pat skirtus konkrečiai herbicidų naudojimui ir kt.
 • Purkštuvai skiriasi savo talpa: nuo litro iki keliolikos ar net daugiau. Mažiausios talpos prietaisai bus geras variantas namų naudojimui, pavyzdžiui, kambarinėms gėlėms drėkinti. Kelių litrų purkštuvus patogu naudoti auginat gėlės ar daržoves balkone, terasoje. Iki 8 litrų purkštuvai puikiai tiks nedideliam daržui, sodui. Tiesiog įvertinkite darbų apimtis ir išsirinksite geriausią variantą.
 • Galite įsigyti ir specialų purkštuvą su gaubtu, skirtą herbicidams purkšti. Gaubtas suteiks apsaugą aplinkiniams augalams, kurių herbicidai neturėtų paveikti. Naudodami šį purkštuvą kur kas paprasčiau kovosite su piktžolėmis tarp trinkelių, vejoje, gėlyne ar kitur.
 • Turime sodo purkštuvų, komplektacijoje turinčių daugiau skirtingų antgalių – su tokia įranga bus daugiau galimybių Jums.
 • Mūsų pasiūloje rinkitės purkštuvus, veikiančius tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu. Pasirinkę tokį prietaisą galėsite nesibaiminti, kad akumuliatorius gali išsikrauti darbų dar nebaigus, mat purškimą tęsti vis vien galėsite.
 • Mūsų purkštuvai turi nerūdijančio plieno antgalius, saugančius juo nuo chemikalų bei išorės poveikio.
 • Purkštuvų gamybai naudojamas tik aukštos kokybės plastikas bei kitos medžiagos, tad gaminiai stebina ilgalaikiškumu bei puikiai atlieka savo funkciją net ir po ilgo naudojimo.

Visi sodo purkštuvai iš mūsų asortimento yra kokybiški, patikimi, patvarūs ir ilgai leisiantys mėgautis jų teikiamais privalumais. Negana to, daugelis jų yra pakankamai lengvi, todėl net ir ilgiau naudojant nepavargs rankos, nenuskaus nugara, nevargins kitoks diskomfortas.

 

Sodo purkštuvai internetu iš www.sodoexpertai.lt

Jei aktualūs kokybiški ir patvarūs purkštuvai sodui, siūlome pasižvalgyti po mūsų e. parduotuvės asortimentą. Čia prekes rinksitės patogiai, pirksite saugiai ir bet kuriuo Jums tinkamu metu. Prie visų prekių pateikiama išsami informacija, tiksli kaina, prekės charakteristika. Siūlome kelis apmokėjimo būdus, tad kiekvienas išsirinksite tinkamiausią Jums. Užsakymą pristatys kurjeris arba galėsite nemokamai atsiimti mūsų salone Vilniuje.