Pristatymas

Jūsų užsakymą į bet kurį Lietuvos tašką pristatys DPD kurjeriai arba užsakytas prekes galite atsiimti Jūsų pasirinktame DPD paštomate

Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytų adresu. Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir dydžio. Internetinėje parduotuvėje www.sodoexpertai.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Pristatymo kaina priklauso nuo bendro užsakymo svorio. Parduotuvė automatiškai apskaičiuos pristatymo kainą atsižvelgiant į jūsų krepšelį, ir pridės ją prie krepšelio sumos atsiskaitymo metu.

iki 2kg – 4.36 Eur
iki 5kg – 5.07 Eur
iki 10kg – 6.87 Eur
iki 20kg – 8.69 Eur
iki 31.5kg – 11.58 Eur
iki 50kg – 15.19 Eur
iki 100kg – 24.98 Eur

Siuntiniams į Kuršių Neriją yra taikomas papildomas 17.38€ mokestis!

Pristatymo trukmė: 2 – 4 darbo dienos. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris suderins Jums patogų prekių pristatymo laiką užsakyme nurodytu telefonu. Pastaba: Sodinukų ir augalų žiemą nesiunčiame. Tačiau jūs galite užsisakyti ir apmokėti (rezervuoti) sodinukų užsakymą. Visi užsakymai yra siunčiami paeiliui, todėl pirmenybė yra teikiama užsakymams pateiktiems anksčiausiai.

Dėl siuntimo į užsienį rašykite el. paštu info@sodoexpertai.lt.  Turite klausimų dėl prekių pristatymo arba norite išsamiau sužinoti apie prekę ar jos kainą? Rašykite el. paštu info@sodoexpertai.lt arba skambinkite +37061819555.