Pristatymas ir atsiemimas 

Jūsų užsakymus pristatome visoje Lietuvoje su LPExpress ir DPD kurjeriais

Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytų adresu. Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir dydžio. Internetinėje parduotuvėje www.sodoexpertai.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Pristatymo trukmė: 2 – 4 darbo dienos. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris suderins Jums patogų prekių pristatymo laiką užsakyme nurodytu telefonu. Pastaba: Sodinukus ir augalus žiema nesiunčiame. Tačiau jus galite užsisakyti ir apmokėti (rezervuoti) sodinukų užsakymą. Tokiu atveju, iš anksto susitarus, mes išsiūsime jūsų sodinukus kuo anksčiau – pavasarį.  

Atsiemimas vietoje – savo užsakymą galite atsiimti mūsų salone Vilniuje, Šeškinės g. 22. Darbo laikas: I-V 9:00 – 18:00 val. Užsakymai yra paruošiami atsiemimui per 1 – 2 darbo dienas. Apie paruoštą atsiemimui užsakymą informuosime elektroniniu paštu, kurį nurodėte pateikiant užsakymą.

Dėl siuntimo į užsienį rašykite el. paštu info@sodoexpertai.lt.  Turite klausimų dėl prekių pristatymo arba norite išsamiau sužinoti apie prekę ar jos kainą? Rašykite el. paštu info@sodoexpertai.lt arba skambinkite +37061819555.