Akumuliatoriniai sodo purkštuvai

 • Akumuliatorinis ant nugaros nešiojamas purkštuvas 12L

  Akumuliatorinis ant nugaros nešiojamas purkštuvas, 12L

  150.00

  Italų gamintojo Volpi purkštuvai išsiskiria savo ilgaamžiškumu. O ypač aukštos kokybės, profesionalams skirta yra jų V-Black purkštuvų serija. Įsitikinkite tuo patys! Šis 12L purkštuvas puikiai tiks veiksmingai užkirsti kelią įvairioms augalų ligoms, pašalinti kenkėjus, piktžoles sode, alpinariume, ūkyje, darže ar šilnamyje. Purkštuvas yra su ličio baterija, su vienu akumuliatoriaus įkrovimu išpurškšite net apie 95 L skysčio. Tai ilgaamžis purkštuvas, leidžiantis tyliai ir tiksliai dirbti. Paminkštintos purkštuvo petnešos ir nugarėlė neleis pavargti Jūsų nugarai.
  Galimus priedus šiam purkštuvui taip pat rasite mūsų el. parduotuvėje.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis purkštuvas Volpi, 5L

  72.00

  Volpi gamintojo itališki purkštuvai išsiskiria savo kokybe ir patvarumu. Įsitikinkite tuo patys. Jei ieškote nedidelio, bet tvirto ir itin kokybiško akumuliatorinio purkštuvo – šis purkštuvo modelis puikus variantas. 5L purkštuvas labiausiai skirtas dirbti mažose vietose: sode, darže ar nedideliame šiltnamyje. Akumuliatorinis purkštuvas labai kompaktiškas ir lengvas, todėl nepavargsite jo laikyti rankose bei turi diržą (galima nešiotis ant peties). Purkštuvas yra su ličio baterija, įkraunama naudojant „micro usb“, kas užtikrina trumpą įkrovimo laiką. Purkštuvo įjungimo-išjungimo jungiklis įmontuotas ant rankenos, kad darbas vyktų dar greičiau.
  Rinkinyje įeina plieninis teleskopinis ir žalvarinis purškimo antgalis. Sodo purkštuvas leis veiksmingai užkirsti kelią įvairioms augalų ligoms, pašalinti kenkėjus sode, darže ar šiltnamyje.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis ant nugaros nešiojamas purkštuvas 16L

  Akumuliatorinis ant nugaros nešiojamas purkštuvas Volpi, 16L

  170.00

  Italų gamintojo Volpi purkštuvai išsiskiria savo ilgaamžiškumu. O ypač aukštos kokybės, profesionalams skirta yra jų V-Black purkštuvų serija. Įsitikinkite tuo patys! Šis 16L purkštuvas puikiai tiks veiksmingai užkirsti kelią įvairioms augalų ligoms, pašalinti kenkėjus, piktžoles sode, alpinariume, ūkyje, darže ar šilnamyje. Purkštuvas yra su ličio baterija ir veikia net iki 15 valandų. Tai ilgaamžis purkštuvas, leidžiantis tyliai ir tiksliai dirbti. Paminkštintos purkštuvo petnešos ir nugarėlė neleis pavargti Jūsų nugarai.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis nešiojamas ant nugaros purkštuvas su 12V ličio baterija, 15L

  Akumuliatorinis nešiojamas ant nugaros purkštuvas su 12V ličio baterija, 15L

  360.00

  Šis italų gamintojo Volpi purkštuvas išsiskiria savo kokybe ir patvarumu. Nešiojamas akumuliatorinis purkštuvas su įkraunama 12 voltų baterija puikiai pasitarnaus sodo darbuose. Purkštuvo pagalba galėsite nesunkiai ir greitai patręšti augalus ar lengvai išnaikinti piktžoles. Purškimo srovę galima reguliuoti atsižvelgus į laistomą augalą (yra žalvarinis antgalis). Reguliuojamos, paminkštintos purkštuvo petnešos neleis greitai pavargti Jūsų nugarai.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis purkštuvas miltelių pagrindo chemijai, 6 kg

  Akumuliatorinis purkštuvas miltelių pagrindo chemijai, 6 kg

  389.00

  Visiška naujiena mūsų rinkoje, italų gamintojo Volpi naujas produktas – miltelių pavidalo chemijos purkštuvai. Pripildykite chemijai skirtą purkštuvo talpą (iki 6 kg), įdėkite įkrautą akumuliatorių ir paspauskite įjungimo mygtuką – galima pradėti darbą. Yra 5 purškimo intensyvumo lygiai, tad galėsite pasirinkti sau tinkamiausią.
  Reguliuojamos, paminkštintos purkštuvo petnešos neleis greitai pavargti Jūsų nugarai.
  Naudojimo metu patartina dėvėti apsauginę veido kaukę ir akinius.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis purkštuvas su vežimėliu, 16L

  290.00

  Itališki purkštuvai Volpi gamintojo išsiskiria savo kokybe ir patvarumu. Įsitikinkite tuo patys įsigydami šį produktą. 16L purkštuvas puikiai tiks veiksmingai užkirsti kelią įvairioms augalų ligoms, pašalinti kenkėjus sode, gėlyne, darže ar šilnamyje.  Akumuliatorinis purkštuvas gali būti nešiojamas ant nugaros arba stumiamas kaip vežimėlis. Purkštuvas yra su ličio baterija. Tai ilgaamžis purkštuvas, leidžiantis tyliai ir tiksliai dirbti, net iki 15 valandų. Paminkštintos purkštuvo petnešos ir nugarėlė neleis pavargti Jūsų nugarai.
  Į rinkinį įeina reguliuojamas žalvario antgalis ir specialus horizontalaus purškimo antgalis.

   

  Į krepšelį
 • Herbicidų purkštuvas su gaubtu, 1L

  148.00

  Rankinis herbicidų purkštuvas. Šis purkštuvas puikiai tiks panaikinti iš gėlynų, vejos ar trinkelių piktžoles. Purkštuvą reikia naudoti su grynu herbicidu, neskiesti vandenyje. Purkštuvas turi specialų apsauginį gaubtą (34 cm), kuris apsaugo nuo chemikalų užpurškimo nereikalingose vietose. Veikimas su dviem 1,5 V baterijomis. Veikia maždaug 40 valandų.
  Po naudojimo nepamirškite švariai nusiplauti rankų ir išplauti purkštuvo.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis herbicidų purkštuvas, 1L

  115.00

  Purkštuvas puikiai tiks piktžolių naikinimui tarp gėlynų, trinkelių ir terasų. Skirtas naudoti su grynu herbicidu, neskiedžiant jo vandeniu. Veikia su 2 baterijomis po 1,5V. Baterijos naudojimo laikas apie 40 valandų. Naudojant purkštuvą rekomenduojame naudoti apsaugines veido ir rankų priemones.
  Po naudojimo gerai nuplaukite rankas ir purkštuvą.

  Į krepšelį
 • Akumuliatorinis purkštuvas

  Akumuliatorinis sodo purkštuvas Carpi Pura Vida Elettro, 16L su ličio baterija

  145.00

  Akumuliatorinis sodo purkštuvas su įkraunama ličio baterija.
  Puikiai tinka didesnio sodo ir daržo purškimui.
  Patogu nešiotis, transportuoti ir užima nedaug vietos.

  Daugiau
 • Akumuliatorinis sodo purkštuvas Carpi Elettro, 8L su ličio baterija

  125.00

  Akumuliatorinis slėginis purkštuvas su įkraunama ličio baterija.
  Puikiai tinka sodo ir daržo purškimui.
  Patogu nešiotis, transportuoti ir užima nedaug vietos.

  Daugiau
 • Akcija!

  Akumuliatorinis sodo purkštuvas Carpi Pura Vida Elettro, 16L su ličio baterija ir vežimėliu

  180.45

  Akumuliatorinis sodo purkštuvas su įkraunama ličio baterija ir vežimėliu.
  Puikiai tinka didesnio sodo ir daržo purškimui.
  Su vežimėliu patogiau ir lengviau dirbti, net ir moterims, nes nepavargsta nugara.

  Daugiau
 • Akumuliatorinis ratinis purkštuvas Carpi Barrel, 50 L

  469.00

  Profesionalus akumuliatorinis ratinis purkštuvas sukomplektuotas su 50 litrų bakų ir 50 metrų žarna.

  Daugiau

Akumuliatorinis sodo purkštuvas  turi elektrinį variklį kuris sukuria purškiamo tirpalo slėgį.  Jie sukurti tam, kad palengvinti sodininkų darbą ir sutaupyti jų jėgas. Dabar nereikia jokių varginančių manipuliacijų – tiesiog pilate tirpalą ir purškėte lengvai, be jokių pastangų – viską padarys akumuliatorius ir siurblys.  

Savybės ir ypatumai

  • Akumuliatoriniai sodo purkštuvai būna 5, 8, 15 ir 16 litrų talpos. Nedidelių ir neaukštų augalų purškimui tiks 5 ir 8 litrų purkštuvai. Jeigu reikės purkšti vaismedžius – jums prireiks didesnio 15 arba 16 litrų purkštuvo. 
  • Firma Carpi gamina purkštuvus su ličio baterijomis skirtus profesionalams ir mėgėjams. Ličio baterijos garantuoja ilgesnį purkštuvo darbą su vienu pakrovimu ir ligesnį batėrijos tarnavimo laikotarpį.
  • Ilgas veikimas,  о vieno pakrovimo gali užtekti iki 5 valandų darbo. 
  • Komplektavimas – akumuliatorinis purkštuvas turi 3 antgalius skirtingoms užduotims atlikti. Pridedamas pakrovėjas.
  • Galima reguliuoti purškimo slėgį.
  • Galima naudoti: Pesticidų, trąšų ir biologinių preparatų purškimui laukuose, soduose daržuose ir šiltnamiuose. Mokyklų, medicinos įstaigų, žemės ūkio ir pramoninių patalpų dezinfekavimui. Kontroliuoti gaisro plitimą.
  • Taupo sodininko jėgas ir purškimo medžiagas.

Ar įmanoma užauginti derlių visiškai be purškimų? Galima, bet ar tai bus geras ir gausus derlius? Tikriausiai ne. Ir visiškai nesvarbu, ar jus norite gauti tradicinį ar visiškai ekologišką derlių.

Jeigu mes ne kovosime su kenkėjais ir ligomis galime prarasti visą derlių. Jeigu ne naudosime trąšas – derlius bus menkas. 

Pavyzdžiui:

 • Obelų žiedgraužis gali sunaikinti visus žiedus ant žemaūgių obelų ir palikti jus be obuolių.
 • Amarai gali jus palikti visiškai be trešnių ir kitų sodo ir daržo gerybių.
 • Rauplės sugadins obuolių išvaizdą ir jie blogiau laikysis žiema.
 • Dėl sausros augalai neturi galimybės paimti maisto medžiagas iš dirvos, todėl būna labai naudinga patręšti per lapus išpurškiant trąšas akumuliatoriniu sodo purkštuvu.

Kiekvienas sodininkas turi pasirinkimą kuo purkšti – cheminiais pesticidais arba biologiniais, natūraliais preparatais. Cheminiai preparatai bus efektyvesni, bet biologiniai saugesni.

Trąšos taip pat gali būti visiškai ekologiškos ir jais tręšti augalus mes galime purškiant per lapus.

Dažniausiai užduodami klausimai:

1. Kiek laiko veikia akumuliatorius vienu įkrovimu?

Atsakymas: Akumuliatoriaus veikimo trukmė vienu įkrovimu priklauso nuo keleto veiksnių, įskaitant akumuliatoriaus talpą, purkštuvų efektyvumą ir naudojimo intensyvumą. Paprastai, standartinis akumuliatorinis sodo purkštuvas gali veikti nuo 2 iki 6 valandų vienu įkrovimu. Tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo modelio ir gamintojo. Aukštos kokybės purkštuvai su didesnės talpos ličio akumuliatoriais gali veikti ilgiau.

2. Ar akumuliatoriniai sodo purkštuvai yra pakankamai galingi lyginant su benzininiais modeliais?

Atsakymas: Taip, šiuolaikiniai akumuliatoriniai sodo purkštuvai yra suprojektuoti taip, kad jie suteiktų pakankamai galios daugumai sodo priežiūros užduočių. Jie gali neprilygti benzininių purkštuvų galiai, tačiau jų galia paprastai yra pakankama įvairiems purškimo darbams atlikti, įskaitant trąšų, herbicidų ar pesticidų purškimą. Be to, jie yra tylesni ir ekologiškesni nei benzininiai purkštuvai.

3. Kokie yra akumuliatorinių sodo purkštuvų priežiūros ir techninės aptarnavimo reikalavimai?

Atsakymas: Akumuliatoriniai sodo purkštuvai reikalauja mažiau techninės priežiūros nei jų benzininiai atitikmenys. Pagrindiniai priežiūros darbai apima reguliarų valymą ir praplovimą po naudojimo, įsitikinimą, kad purškimo antgaliai ir filtrai yra švarūs ir neuzsikimšę, bei tinkamą akumuliatoriaus įkrovimą ir laikymą. Svarbu laikytis gamintojo nurodymų dėl akumuliatoriaus priežiūros, kad užtikrintumėte ilgalaikį jo veikimą ir išvengtumėte jo ankstyvo nusidėvėjimo.