Kamienų apsauga, Weissanstrich-Paste, 1.5kg

(17 pirkėjų atsiliepimai)

13.40

SKU: 1weisf902

Paruošta naudojimui 1.5 kg baltų dažų pasta.
Apsauga nuo saulės, šalčio įtrūkimų ir šalčio pažeidimų.
Pagaminta Vokietijoje.

Pridėkite į krepšelį šiuos produktus SU NUOLAIDA:
Šis produktas: Kamienų apsauga, Weissanstrich-Paste, 1.5kg
13.40
13.40
Original price was: 21.30€.Current price is: 19.17€.
Original price was: 11.60€.Current price is: 10.44€.

Aprašymas

Paruošti naudoti dažai sumedėjusių augalų balinimui – apsauga nuo saulės ir šalčio įtrūkimų. Naudojamas kaip dažai arba purškiklis vaismedžiams ir dekoratyviniams medžiams apsaugoti nuo šalčio ir dėl to kylančios žalos. Visiems medžiams ir krūmams.
Staigūs dienos ir nakties temperatūrų skirtumai bei skirtingas šiaurinės ir pietinės kamienų ir apatinių šakų pusių atšilimas sukelia audinių įtempimą, dėl kurio atsiranda įtrūkimų. Susidariusios žaizdos yra patogenų patekimo taškai.
Atspindinti speciali danga apsaugo nuo vienpusio įkaitimo saulėtomis dienomis, taip apsaugodama audinio įtempimą ir plyšimus. Žievė išlieka nepažeista ir sveika. Kartu ši priemonė sumažina ankstyvą pumpurų išsiskleidimą, taigi ir žiedų nušalimo riziką pavasarį.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Naudojimo norma lygiai žievei apie 270 g/m² (1,5 kg iki 5,6 m² žievės plotui). Pašalinkite nuo kamieno atsiplėšusią žievę. Dažykite nuo kamieno apačios iki pagrindinių šakų. Galima naudoti ištisus metus aukštesnėje nei 0° C temperatūroje. Ypač svarbu nuo lapkričio iki kovo. Paskleidimo procesas: pasta yra tiksotropinė. Dažai nenuvarva. Jei reikia nudažyti didesnį kiekį, dažus galima skiesti vandeniu iki 1:2. Sausu oru išdžiūvimo laikas yra apie 2 val. Purškimas: dažus galima skiesti iki 1:3 ir tolygiai padengti kamieną naudojant sodo purkštuvą. Dėvėkite apsauginius akinius. Atliekų šalinimas: Vandeniu praskiestus likučius sunaudoti kuo greičiau. Likučius galima išmesti į buitines atliekas. Neužšaldyti. Balti dažai paprastai lėtai nuplaunami per kelis mėnesius, ir tai nėra defektas. Tai daroma sąmoningai, kad sodo estetika vasarą netrikdytų balti medžiai. Ilgai trunkantis lietus gali sukelti stipresnį nuplovimą, todėl nedažykite baltų dažų per anksti rudenį.
Pastaba dėl pavojaus: Baltuose dažuose yra gesintų kalkių, rafinuoto natūralaus produkto (taip pat randama skiedinyje). Gesintos kalkės yra šarminės, todėl klasifikuojamos kaip “kenksmingos akims”. Dirgina tik dėl aukštos pH vertės, produkte nėra toksinių medžiagų.
PAVOJUS. Sukelia rimtą akių pažeidimą. Sukelia odos dirginimą. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite visus kontaktinius lęšius. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sudėtyje yra gesintų kalkių.  UFI: 8410-ROR6-000E-EPMI.

Įmonė F. Schacht GmbH & Co. KG seniausia Vokietijos įmonė biologinės augalų apsaugos srityje įsikūrusi Braunšveige. Įkurta 1838 metais. Šeimos valdomas verslas jau 8-ias kartas. Schacht kuria ir gamina natūralias priemones augalams apsaugoti ir stiprinti. Schacht produktai visada derino didžiausią įmanomą efektyvumą ir floros bei faunos apsaugą. Pasinaudokite gamtos galia ir elkitės su ja atsakingai. Schacht įmonei tai nesudėtinga, o daugiau nei 180 metų įmonės sėkmės pagrindas! Schacht darbuotojai, turintys praktinės patirties, atlieka tyrimus ir kuria produktus, atitinkančius šiuolaikinės sodo priežiūros reikalavimus. Viskas gaminama laikantis aukščiausių kokybės standartų.

17 atsiliepimų apie Kamienų apsauga, Weissanstrich-Paste, 1.5kg

4,9
Based on 17 reviews
5 žvaigždutės
94
94%
4 žvaigždutės
5
5%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Valerij Žur (įsigijo produktą)

 2. Inga Viskontė (įsigijo produktą)

 3. REGINA ČERNAUSKIENĖ (įsigijo produktą)

 4. Oleg Jeršov (įsigijo produktą)

 5. Vaida (įsigijo produktą)

 6. Elena Baltrūnienė (įsigijo produktą)

 7. Sarunas Pavolis (įsigijo produktą)

 8. Vladas M. (įsigijo produktą)

  Gerai dengia ir nenulijo…

 9. sigitas ertmanas (įsigijo produktą)

  uzteko visam sodui labai gerai dengia, lengva dirbti, kitems metams butinai uzsakysiu, lietuviskas purskiamas nepasiteisino

 10. Zydrunas Ge (įsigijo produktą)

 11. Judita Leleikienė (įsigijo produktą)

 12. Anonymous (įsigijo produktą)

 13. Dalia (įsigijo produktą)

 14. Artūras Bukauskas (įsigijo produktą)

 15. Audrius (įsigijo produktą)

 16. Kristina (įsigijo produktą)

 17. Kęstutis (įsigijo produktą)

  OK

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *