Neem aliejus Neem-Öl, 250ml

12.50

SKU: 2427538353

Neem medžio aliejus apsaugo augalus nuo ligų ir kenkėjų.
Sudėtyje yra vertingo Neem medžio ekstrakto vandeninės emulsijos pavidalu.
Tai leidžia greitai įsisavinti per lapus ir šaknis.
Vertingos antrinės augalinės medžiagos aktyvina ir pagyvina augalų medžiagų apykaitą.
Augalo augimas ir vystymasis išlieka sveikas ir subalansuotas.
Talpa: 250ml.
Pagaminta Vokietijoje.

Pridėkite į krepšelį kalkių pieną nuo vaismedžių vėžio SU NUOLAIDA
Neem aliejus
Šis produktas: Neem aliejus Neem-Öl, 250ml
12.50
12.50
1.10

Aprašymas

Neem medžio aliejus apsaugo augalus keliais būdais:

 1. Insekticidinis poveikis: Neem medžio aliejus turi natūralų insekticidinį poveikį dėl jo sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų, ypač azadirachtino. Neem aliejus veikia uždusindamas vabzdžius arba sutrikdydamas jų mitybą ir jų maistinės medžiagos virškinimą. Tai leidžia sumažinti vabzdžių populiacija, apsaugoti augalus nuo kenkėjų, tokių kaip voratinklinės erkės, amarai, baltasparniai, tripsai, vabalų lervos, vikšrai, lapgraužiai.
 2. Atbaidymas: Turi repelentinį (profilaktinį)  poveikį, kuris atbaido kai kuriuos vabzdžius. Tai padeda išvengti vabzdžių puolimo ir apsaugo augalus nuo vabzdžių sukeltų pažeidimų. Tai yra puiki profilaktika.
 3. Antimikrobinis poveikis: Neem medžio aliejus taip pat turi antimikrobinį poveikį, kuris gali padėti apsaugoti augalus nuo mikrobų sukeltų ligų.
 4. Fungicidinis poveikis: Kontroliuoja grybelines ligas, tokias kaip miltligė. Jis kovoja su grybais, neleisdamas dygti naujoms sporoms. Neem aliejus visiškai nepašalins šių ligų, tačiau gali pakankamai sumažinti plitimą, kad jūsų augalai galėtų toliau augti.
 5. Augalų stiprinimas: Gali padėti stiprinti augalus ir padidinti jų atsparumą stresui bei ligoms. Tai gali lemti sveikesnių ir stipresnių augalų augimą.
 6. Tręšimas: Neem medžio aliejus taip pat naudojamas kaip trąša, praturtinanti dirvą maistinėmis medžiagomis ir padedanti augalams augti sveikai.

Naudingiems vabzdžiams neemas gali būti pavojingas tik patekus tiesiogiai ant jų. Todėl purkškite ankstį rytą arba vėlai vakare, kai bitės ir kiti naudingi vabzdžiai neskrenda. Vėliau atskridusiems naudingiems vabzdžiams aliejus pavojaus visiškai nesukelia.

Naudojimo rekomendacijos:

Neem aliejų galite naudoti bet kuriuo metų laiku, kai tik atsiranda pirmi kenkėjai. Tai ypač naudinga žiemą kovojant su kambarinių augalų kenkėjais, tokiais kaip baltasparniai ir voratinklinės erkės. Vasarą aliejų galite naudoti daržovių ir žolelių pasėliams iki pat derliaus nuėmimo dienos (karencijos laikas nereikalingas). Tiesiog prieš valgydami būtinai kruopščiai nuplaukite produktus.

Gerai sudrėkinkite visą augalą. Pradėdami nuo augalo viršaus, apipurkškite visas augalo dalys. Taip pat būtinai apipurkškite apatines lapų puses, kur kenkėjai gali pasislėpti ir dėti kiaušinius.
Po 3–4 dienų patikrinkite, ar jūsų augale nėra kenkėjų. Jei jų vis dar yra, purškimą pakartokite.

 • Taip pat galima įpilti į laistymo vandenį.
 • Prieš naudojimą gerai suplakti.
 • Nenaudoti tiesioginiuose saulės spinduliuose (lešio efektas).
 • Naudinga informacija: kai kurių augalų lapai/ūgliai gali būti jautrūs augaliniam aliejui. Todėl prieš naudojant pirmą kartą nupurkškite augalo tik porą augalo lapų. Po 24 valandų pažiūrėkite rezultatus ir tik po to purkškite visą augalą.
 • Gali praeiti dvi ar daugiau dienų, kol pamatysite kenkėjų sumažėjimą.

Maistinės medžiagos / sudėtis:

 • 5% augalinės kilmės medžiagų iš žemės ūkio (neem sėklų ekstraktas).
 • 4,48% organinių medžiagų.
 • 4,48% sausųjų medžiagų.
 • 0,49% azoto.
 • Tinka visų rūšių, tame tarpe ir kambariniams augalams.
Neem medžio vaisiai
Neem medžio vaisiai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Neem aliejus Neem-Öl, 250ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *