Bio-Organinės trąšos daržovėms, 2kg

(4 pirkėjų atsiliepimai)

12.99

SKU: 1duegrgemue902

Universalios Bio-Organininės trąšos skirtos visiems daržovėms.
Kiekis: 2kg.
NPK: NPK 7 + 4 + 1
Gamintojas: Schacht (Vokietija).

Perkant kartu su nuolaida:
Šis produktas: Bio-Organinės trąšos daržovėms, 2kg
12.99
12.99
Organinės trąšos uogoms
Original price was: 12.99€.Current price is: 11.69€.
Original price was: 7.95€.Current price is: 7.16€.

Aprašymas

Bio-Organinės trąšos daržovėms

Skirtingi daržovių augalai turi skirtingus maistinių medžiagų prieinamumo reikalavimus. Be to, kasmet nuimdami derlių, atimame iš dirvožemio maistines medžiagas. Schacht bioorganinės trąšos daržovėms aprūpina augalus visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

Maistinės medžiagos išskiriamos nuolat, nuo pat pradžių ir gaunamos tolygiai. Net ir jauni augalai yra maitinami ir skatinamas jų sveikas vystymasis. Organinėse trąšose surištas maistines medžiagas dirvožemio mikroorganizmai perdirba ir pateikia augalams. Todėl sveikas dirvožemio gyvenimas (Edaphon) yra svarbi sveikų ir produktyvių augalų sąlyga.

Bio-organinės trąšos aktyvina ir skatina dirvos gyvybę. Jūsų daržovės bus aprūpintos visomis joms reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Nepalieka balastinių druskų, kurios gali pakeisti dirvožemį. Nuolatinis ir nuo temperatūros priklausomas maistinių medžiagų išsiskyrimas neleidžia maistinių medžiagų išplovimą į požeminį vandenį. 

Naudojimo normos:

  • Vidutiniškai maisto medžiagų reikalaujantis augalai, tokie kaip morkos, špinatai, salotos, braškės ir salierai, po sudygimo ar sėjimo metų tręšiami vieną kartą 200 g/m².
  • Daugiau maisto medžiagų reikalaujantys augalai, tokie kaip šiltnaminiai agurkai, lauko agurkai, pomidorai, daržovės, moliūgai ir cukinijos, tręšiami sodinant  150 g/m², o liepos pradžioje papildomai 150 g/m². 
  • Mažiau valgantys augalai, tokie kaip žolelės, salotos ir ridikai, tręšiami sėjant gegužės pradžioje ir liepos pradžioje 65 g/m².

Bio-organinės NPK trąšos 7+4+1;  Naudojami augalinės kilmės produktai iš maisto ir pašarų gamybos, 7% bendro azoto (N), kurio 7% yra organiškai surišti, 4% bendrojo fosfato (P,O,), 1% bendro kalio oksido (K,O).

 Gamintojas: F. Schacht GmbH & Co. KG

Bio shcacht

4 atsiliepimai apie Bio-Organinės trąšos daržovėms, 2kg

5,0
Based on 4 reviews
5 žvaigždutės
100
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
  1. Liucija Gaverska (įsigijo produktą)

  2. Eglė Mikalauskienė (įsigijo produktą)

  3. Liudmila T. (įsigijo produktą)

  4. Gitana Vainavičienė (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *