Baum-Power Plus, 1kg

9.70

SKU: 1baumpp901

Neturime

Aprašymas

Jeigu jūsų vyšnios blogai auga, serga, ypač kokomikoze, visada turite du pasirinkimus: purkšti chemija arba neturėti derliaus.

Vyšnių ir trešnių kokomikozė
Vyšnių ir trešnių kokomikozė

Mes siūlome Jums kitą, ekologiškesnį, natūralesnį ir tvaresnį variantą – Jums tiesiog reikia nurūgštinti dirvą vyšnių pomedžiuose. Ir tai Jūs galite padaryti ne tik sodinant medelius, bet ir jau seniai pasodintiems medžiams.

Jums tereikia padaryti po medžių su pagaliu kelias skylutes 10-30 cm gylyje (2 skylutės 1 kv. metrui) ir pripilti į jas po 30 gramų (vienas dangtelis) Baum-Power Plus.

Taip nurūgštinsite dirvą sudarydami nepalankias sąlygas grybinėms ligoms, ypač vyšnių ir trešnių kokomikozei plisti.
Taip pat ši priemonė tiks geltonžiedei sedulai, plunksnalapiam lekėčiui, gyvatvorėms ir spygliuočiams.
Ši priemonė ne veltui turi savo pavadinime žodį “Plus”, nes ji savo sudėtyje turi: organinės-mineralinės PK trąšos 0,75-3,9 su gazuotomis magnio kalkėmis, augalines medžiagas iš maisto, gėrimų ar gyvulių pašarų gamybos (kukurūzų ir kviečių pagrindu), ceolitą, kalio sulfatą.

0,75 % bendro fosfato (P₂O).
3,9 % bendro kalio oksido (K2O).
41% kalcio karbonato (CaCO3).
37% šarminių veikliųjų medžiagų, įvertintų kaip CaO.
11% magnio (MgO).
15% organinių medžiagų.
1,2% sieros (S).

Baum-Power Plus yra skirtas užtikrinti mineralinių medžiagų balansą tiek dirvožemyje, tiek augaluose, kartu apsaugant juos nuo esminių mikroelementų stygiaus. Šis produktas padeda gerinti ir didinti vaisių bei daržovių kokybę bei kiekį. Be to, Baum-Power Plus stiprina augalų struktūrą ir skatina šaknų augimą, taip pat teigiamai veikia dirvožemio kokybę. Produktas yra palankiai vertinamas dėl jo gebėjimo skatinti humuso susidarymą, kas leidžia jį naudoti per visą augalų vegetacijos laikotarpį.
Ilgalaikio poveikio paslaptis slypi Baum-Power Plus natūraliose savybėse, kurios leidžia produktui palaipsniui tirpti mineralus. Produktas, turėdamas natūralių kalkių, optimizuoja dirvožemio pH lygį, skatina geresnę dirvožemio struktūrą ir maistinių medžiagų pasiekiamumą. Šis optimizavimas, kuris dažniausiai pasiekia idealų pH intervalą nuo 6,5 iki 6,8, padeda neutralizuoti dirvožemio rūgštingumą ir užtikrina augalams būtinas maistines medžiagas tiek vaisių ir šaknų augimui, tiek maistinių medžiagų įsisavinimui.

Naudojimas: Visame plote po medžio vainiku iškaskite 2 skyles vienam kvadratiniam metrui apie 10-30 cm gylio ir į kiekvieną skylę įpilkite apie 30g Baum-Power Plus (dangtelio tūris apie 30g). Tai atitinka 60 g/m² dozę. Užberkite duobes dirvožemiu ir prispauskite. Naudoti 1-2 kartus per metus.

Nenaudoti rūgščiamiegiams augalams, kurie jautrūs kalkėms, pavyzdžiui, erikiniams augalams, šilauogėms, spanguolėms, rododendrams, hortenzijoms ir t.t.
Laikyti sausai.

Gamintojas: Schacht GMBH, Vokietija.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Baum-Power Plus, 1kg”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *