Kamienų apsauga, Baum-Weissler

6.75

Prekės kodas: 277945

Apsauga nuo saulės ir įtrūkimų nuo šalčio.
Paruoštas naudojimui.
Paprastas naudojimas su specialiu šepetėliu.
Ypač tinka jauniems medžiams.
Pagaminta Vokietijoje.

Aprašymas

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

Saugi apsauga nuo šalčio įtrūkimų. Paruoštas naudoti baltas mišinys. Buteliuką su teptuku lengva ir patogu naudoti. Ypač tinka jauniems medeliams. Tai yra patogenų patekimo taškai. Atspindinti speciali danga apsaugo nuo vienpusio įšilimo saulėtomis dienomis. Užkertamas kelias audinių įtempimui ir šalčio įtrūkimams, o žievė išlieka nepažeista ir sveika. Be to, speciali danga neleidžia pumpurams išdygti anksčiau ir žiedams nušalti. Net karštomis vasaros dienomis balta danga sumažina medžių žievės įšilimą, kas yra labai svarbu jauniems medeliams.
Gamintojas: F. Schacht GmbH & Co. KG, Vokietija.

NAUDOJIMAS

Pašalinkite atsiplėšusią žievę. Baltus dažus tepkite tiesiai ant žievės su teptuku. Naudoti sausomis dienomis ir aukštesnėje nei 0°C temperatūroje. Naudokite žiemą maždaug nuo lapkričio iki kovo pabaigos ir vasarą, kad apsaugotumėte nuo karščio pažeidimų. Prieš naudodami gerai suplakite! Augalų stiprintuvas.

Įmonė F. Schacht GmbH & Co. KG seniausia Vokietijos įmonė biologinės augalų apsaugos srityje įsikūrusi Braunšveige. Įkurta 1838 metais. Šeimos valdomas verslas jau 8-ias kartas. Schacht kuria ir gamina natūralias priemones augalams apsaugoti ir stiprinti. Schacht produktai visada derino didžiausią įmanomą efektyvumą ir floros bei faunos apsaugą. Pasinaudokite gamtos galia ir elkitės su ja atsakingai. Schacht įmonei tai nesudėtinga, o daugiau nei 180 metų įmonės sėkmės pagrindas! Schacht darbuotojai, turintys praktinės patirties, atlieka tyrimus ir kuria produktus, atitinkančius šiuolaikinės sodo priežiūros reikalavimus. Viskas gaminama laikantis aukščiausių kokybės standartų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kamienų apsauga, Baum-Weissler”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.