Profesionalus sodo sekatorius FALKET 2020 Evo Moon

(2 pirkėjų atsiliepimai)

57.00

SKU: 2020EVO

Dvigubų ašmenų dėka tikslus ir švarus pjūvis, išvengiama randų ant žievės.
Teflonas padeda pjauti lengviau, net ir tvirtesnę medieną.

Neturime

Aprašymas

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

  • Sekatoriaus ašmenys su teflono (PTFE) danga.
  • Ilgis: 21cm.
  • Svoris: 232 g.
  • Maksimalus pjovimo skersmuo: 30 mm.
  • Ergonominės kalto aliuminio rankenos.
  • “EasyBlock” užrakto sistema.
  • Pagaminta Italijoje.

 

KARŠTAI KALTOS AŠMENYS

FALKET gaminių peiliukai pagaminti iš karštai kalto plieno, praturtinto dideliu aukščiausios kokybės anglies kiekiu. Šis procesas suteikia peiliams geriausias charakteristikas, o vėlesnis terminis apdorojimas su galutiniais rezultatais HRC 56-58 pjovimo briaunoje ir galandimas CNC mašinomis garantuoja švarius didelių šakų pjūvius ir krašto sandarumą.

 

LENGVUMAS IR TVIRTUMAS

Lengvumas ir tvirtumas yra geriausios visų FALKET gaminių savybės.
Daugybė tyrimų ir bandymų leido nustatyti idealias medžiagas ir lydinius, leidžiančius naudoti įrankius, kurie nevargina ir yra atsparūs nusidėvėjimui.

 

 

LENGVA UŽRAKTO SISTEMA

Saugumas ir produktyvumas. Nauja novatoriška sistema leidžia atrakinti ir užrakinti sekatorių vienu rankos judesiu.

 

Sodo sekatorius su teflono (PTFE) danga turi kelis privalumus, kurie padidina jo naudojimo efektyvumą ir patogumą:
 1. Mažesnis trinties koeficientas: Teflono danga sumažina trintį tarp sekatoriaus ašmenų, leidžiant jiems lengviau ir sklandžiau judėti vienam pro kitą. Tai reiškia, kad reikia mažiau jėgos perpjauti storus arba kietus augalų stiebus ir šakas, taip pat sumažina rankų nuovargį ilgalaikio naudojimo metu.
 2. Nelimpantis paviršius: dėl teflono dangos ant sekatoriaus ašmenų neprilimpa sultys ir kitos augalinės medžiagos, kurios paprastai susikaupia ant įprastų sekatorių ašmenų. Tai padeda išlaikyti ašmenis švarius ir užtikrina efektyvesnį ir švaresnį pjovimą.
 3. Atsparumas korozijai: teflono danga taip pat apsaugo metalo ašmenis nuo drėgmės ir kitų koroziją sukeliančių veiksnių. Tai svarbu, nes sodo įrankiai dažnai veikiami drėgmės, ypač naudojant juos lauke arba plaunant po naudojimo.
 4. Lengvas valymas ir priežiūra: sekatoriaus ašmenis lengviau išvalyti nuo augalų likučių ir purvo dėka teflono dangos. Tai palengvina įrankio priežiūrą ir ilgina jo tarnavimo laiką.
 5. Geresnė pjaustymo kokybė: mažesnė trintis ir nelimpantis paviršius prisideda prie lygesnio ir tikslaus pjovimo, kuris yra ypač svarbus dirbant su jautriais ar dekoratyviniais augalais, nes sumažinama žalą augalui.

FALKET įmonė įkurta 1972 metais Premanoje (Šiaurės Italijoje), nuo senų laikų visame pasaulyje žinomame stalo įrankių ir pjaustymo gaminių miestelyje. Įmonė reprezentuoja amatininko realybę, kuri įgauna vis svarbesnį vaidmenį profesionalių, genėjimui ir sodininkystei skirtų rankinių įrankių rinkoje. FALKET asortimente yra: šakų genėtuvai, gyvatvorių žirklės, profesionalios žirklės su aliuminio rankenomis, sodo sekatoriai, derliaus nuėmimo žirklės, rankiniai sodo pjūklai, teleskopiniai sodo pjūklai, akumuliatoriniai sekatoriai ir pjūklai. Visi gaminiai naudojami pačioms įvairiausioms funkcijoms: profesionaliam genėjimui, krūmų pjovimui, miškų ir takų retinimui, smulkiems hobio darbams ar tiesiog namų sodo priežiūrai.

Bet kokiam naudojimui FALKET gaminiai yra galingo, tobulo ir tikslaus pjovimo garantija kartu su pastebimu lengvumu ir kokybe, kurios vis labiau geidžia ir vertina kiekvienas vartotojas. Falket įrankiai pasižymi tvirtumu, tikslumu ir garantuotu ilgaamžiškumu.

Kiekvienam gaminiui yra atsarginių dalių, kad būtų galima greitai ir paprastai pakeisti bei atkurti originalų veikimą. FALKET kiekvienam gaminiui suteikia garantiją dėl gamybos defektų, naudojant pagal numatytą gaminio naudojimo paskirtį.

2 atsiliepimai apie Profesionalus sodo sekatorius FALKET 2020 Evo Moon

4,5
Based on 2 reviews
5 žvaigždutės
50
50%
4 žvaigždutės
50
50%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Liudas Andrulis (įsigijo produktą)

 2. Žydrūnas Girdauskas (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *