Profesionalus sodo sekatorius FALKET 2112

43.00

SKU: 2112

Profesionalus sodo sekatorius Falket 2112 prasilenkiančiais ašmenimis.

Pridėkite į krepšelį sodo tepalą SU NUOLAIDA:
Šis produktas: Profesionalus sodo sekatorius FALKET 2112
43.00
43.00
Sodo tepalas
Original price was: 12.95€.Current price is: 11.66€.

Aprašymas

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

  • Ergonominės kalto aliuminio rankenos.
  • “Easy Block System” lengva ir patogi užrakto sistema.
  • Pjovimo paprastumas ir tikslumas.
  • Ilgis: 21cm.
  • Svoris: 230 g.
  • Maksimalus pjovimo skersmuo: 26 mm.
  • Pagaminta Italijoje.

 

KARŠTAI KALTOS AŠMENYS

FALKET gaminių peiliukai pagaminti iš karštai kalto plieno, praturtinto dideliu aukščiausios kokybės anglies kiekiu. Šis procesas suteikia peiliams geriausias charakteristikas, o vėlesnis terminis apdorojimas su galutiniais rezultatais HRC 56-58 pjovimo briaunoje ir galandimas CNC mašinomis garantuoja švarius didelių šakų pjūvius ir krašto sandarumą.

 

LENGVUMAS IR TVIRTUMAS

Lengvumas ir tvirtumas yra geriausios visų FALKET gaminių savybės.
Daugybė tyrimų ir bandymų leido nustatyti idealias medžiagas ir lydinius, leidžiančius naudoti įrankius, kurie nevargina ir yra atsparūs nusidėvėjimui.

 

 

LENGVA UŽRAKTO SISTEMA

Saugumas ir produktyvumas. Nauja novatoriška sistema leidžia atrakinti ir užrakinti sekatorių vienu rankos judesiu.

 

FALKET įmonė įkurta 1972 metais Premanoje (Šiaurės Italijoje), nuo senų laikų visame pasaulyje žinomame stalo įrankių ir pjaustymo gaminių miestelyje. Įmonė reprezentuoja amatininko realybę, kuri įgauna vis svarbesnį vaidmenį profesionalių, genėjimui ir sodininkystei skirtų rankinių įrankių rinkoje. FALKET asortimente yra: šakų genėtuvai, gyvatvorių žirklės, profesionalios žirklės su aliuminio rankenomis, sodo sekatoriai, derliaus nuėmimo žirklės, rankiniai sodo pjūklai, teleskopiniai sodo pjūklai, akumuliatoriniai sekatoriai ir pjūklai. Visi gaminiai naudojami pačioms įvairiausioms funkcijoms: profesionaliam genėjimui, krūmų pjovimui, miškų ir takų retinimui, smulkiems hobio darbams ar tiesiog namų sodo priežiūrai.

Bet kokiam naudojimui FALKET gaminiai yra galingo, tobulo ir tikslaus pjovimo garantija kartu su pastebimu lengvumu ir kokybe, kurios vis labiau geidžia ir vertina kiekvienas vartotojas. Falket įrankiai pasižymi tvirtumu, tikslumu ir garantuotu ilgaamžiškumu.

Kiekvienam gaminiui yra atsarginių dalių, kad būtų galima greitai ir paprastai pakeisti bei atkurti originalų veikimą. FALKET kiekvienam gaminiui suteikia garantiją dėl gamybos defektų, naudojant pagal numatytą gaminio naudojimo paskirtį.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Profesionalus sodo sekatorius FALKET 2112”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *