Sulankstomas sodo pjūklas FALKET FSE19, 190mm

21.00

SKU: FSE19

Sulankstomas sodo genėjimo pjūklas FALKET FSE19, 190mm.

Aprašymas

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

  • Geležties ilgis: 190mm.
  • Bendras ilgis: 405mm.
  • Ergonominė rankena.
  • Antikorozinė chromo danga.
  • Pjūklo dantys grūdinti lazerio impulsu.
  • Geležtės valymas po darbo nuo dervos, sakų, pelėsių, įvairių mikroorganizmų atliekamas labai lengvai.
  • Svoris: 229g.

FALKET – profesionalūs sodo įrankiai:

FALKET įmonė įkurta 1972 metais Premanoje (Šiaurės Italijoje), nuo senų laikų visame pasaulyje žinomame stalo įrankių ir pjaustymo gaminių miestelyje. Įmonė reprezentuoja amatininko realybę, kuri įgauna vis svarbesnį vaidmenį profesionalių, genėjimui ir sodininkystei skirtų rankinių įrankių rinkoje. FALKET asortimente yra: šakų genėtuvai, gyvatvorių žirklės, profesionalios žirklės su aliuminio rankenomis, sodo sekatoriai, derliaus nuėmimo žirklės, rankiniai sodo pjūklai, teleskopiniai sodo pjūklai, akumuliatoriniai sekatoriai ir pjūklai. Visi gaminiai naudojami pačioms įvairiausioms funkcijoms: profesionaliam genėjimui, krūmų pjovimui, miškų ir takų retinimui, smulkiems hobio darbams ar tiesiog namų sodo priežiūrai.

Bet kokiam naudojimui FALKET gaminiai yra galingo, tobulo ir tikslaus pjovimo garantija kartu su pastebimu lengvumu ir kokybe, kurios vis labiau geidžia ir vertina kiekvienas vartotojas. Falket įrankiai pasižymi tvirtumu, tikslumu ir garantuotu ilgaamžiškumu.

Kiekvienam gaminiui yra atsarginių dalių, kad būtų galima greitai ir paprastai pakeisti bei atkurti originalų veikimą. FALKET kiekvienam gaminiui suteikia garantiją dėl gamybos defektų, naudojant pagal numatytą gaminio naudojimo paskirtį.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Sulankstomas sodo pjūklas FALKET FSE19, 190mm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *