Natūrali priemonė nuo šliužų ir sraigių Neem-Dunger, 2L

14.95

SKU: 1schgr02

Du viename: Natūrali apsauga nuo sraigių, šliužų ir kitų kenkėjų ir Bio-organinės trąšos viename Jūsų sodui ir daržui.
Talpa: 2L apie 1.5 kg.

Šis produktas: Natūrali priemonė nuo šliužų ir sraigių Neem-Dunger, 2L
14.95
14.95
Plokščiapjovė
Original price was: 21.00€.Current price is: 18.90€.

Aprašymas

Natūrali Priemonė nuo Sraigių ir Šliužų du viename – ir apsauga ir trąša. Neem-Dunger, 2L

Neem-Dunger natūrali priemonė nuo sraigių ir šliužų yra ne tik efektyvi apsauga Jūsų augalams, bet ir puiki trąša. Naudokite Neem natūralią priemonę ir mėgaukitės sveikais, apsaugotais augalais, kurie klesti Jūsų sode ar darže. Pasirūpinkite savo augalais ekologiškai ir atsakingai!

Sudėtis: Schneckenzaun – tai 100% maltų ir presuotų neembamedžio sėklų išspaudos, kurios užtikrina, kad augalas gautų svarbių pagrindinių mikroelementų. Organinės NPK trąšos 3 -1,8- 0,6., 3 % bendrojo azoto N, 0.5 % vandenyje tirpaus azoto N, 1.8 % bendrojo fosfato P,O, 0.6 % bendrojo kalio K,0.
Talpa 2 litrai = maždaug 1,5 kg.

Poveikis: Neemo sėklos gaunamos iš tropinių neem’o medžių. Jie buvo atrasti dar prieš 1.500 metų kaip gydomoji priemonė.
Neemo sėklos turi daug teigiamų savybių žmonėms, gyvūnams ir augalams. Neemo sėklų miltelius perdirba dirvožemio organizmai. Tai reiškia, kad augalas ilgą laiką gauna pakankamą kiekį reikiamų maisto medžiagų. Medžiagas pasisavina šaknys ir taip gyvybiškai stiprina augalą. Subalansuotas maistinių medžiagų derinys stiprina lapų audinius ir daro juos atsparesnius. Augalai, kurių lapų audiniai sustiprėję ir gyvybingi, tampa mažiau patrauklūs sraigėms ir šliužams.
Antrinės augalų medžiagos , tokios kaip azadirachtinas, taip pat yra natūrali apsauga nuo nematodų, kenkėjų, erkių, virusų ir grybelių.
Gali būti naudojamas ekologinėje žemdirbystėje.

Naudojimo rekomendacija:

  1. Atvirame grunte: priklausomai nuo augalo rūšies, pabarstykite nuo 25 iki 100g / 1m² dirvožemio. Lengvai įmaišykite miltelius į dirvą, kad poveikis būtų greitesnis. Daržoves galima tręšti iš karto po pasodinimo, dekoratyvinius gėlynus – pasibaigus žiemos ramybės periodui.
  2. Augalams ir dirvai laistyti: į laistytuvą, vienam litrui vandens įpilkite apytiksliai 25-100g miltų ir išmaišykite. Palikite 3 valandoms. Prieš pat laistymą dar kartą išmaišykite, kad nuosėdos taip pat patektu dirvą. 1 litro tirpalo pakanka maždaug 1 m².
  3. Vazoniniams augalams: Neem trąšą galima maišyti su durpių arba kokoso substratu. Neem priemonę nuo šliužų yra idealus priedas ypač mažai maistinių medžiagų turinčiam kokosų substratui.

Laikymo instrukcijos: Laikyti vėsioje, sausoje ir nuo šviesos apsaugotoje vietoje. Jei laikomos ilgiau nei 4 metus, galimas azoto kiekio sumažėjimas.
Galimi spalvos ir grūdelių dydžio skirtumai. Jie neturi įtakos priemonės veiksmingumui.
Gamintojas: Schacht GMBH, Vokietija.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Natūrali priemonė nuo šliužų ir sraigių Neem-Dunger, 2L”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *