Profesionalus sodo sekatorius FALKET 2030

47.00

SKU: 2030

Profesionalus sodo sekatorius Falket 2030 su atraminiais ašmenimis.

Pridėkite į krepšelį sodo tepalą SU NUOLAIDA:
Šis produktas: Profesionalus sodo sekatorius FALKET 2030
47.00
47.00
Sodo tepalas
Original price was: 12.95€.Current price is: 11.66€.

Aprašymas

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

 • Karštai kaltos keičiamos ašmenys su RCS galandimu.
 • Ašmenų surinkimas su didelio atsparumo Torx varžtais.
 • Minkšta ir patogi spyruoklė apsauganti nuo nuovargio naudojimo metu.
 • Kaltos rankenos iš itin lengvo ir atsparaus aliuminio lydinio.
 • Ergonominė forma patogiam ir dinamiškam sukibimui naudojimo metu.
 • Ilgis: 21cm.
 • Svoris: 216 g.
 • Maksimalus pjovimo skersmuo: 28 mm.
 • Ergonominės kalto aliuminio rankenos.
 • Visi komponentai yra keičiami.
 • Pagaminta Italijoje.

KARŠTAI KALTOS AŠMENYS

FALKET gaminių peiliukai pagaminti iš karštai kalto plieno, praturtinto dideliu aukščiausios kokybės anglies kiekiu. Šis procesas suteikia peiliams geriausias charakteristikas

 

SPECIALUS AŠMENŲ UŽGALANDIMAS

Specialus įgaubtas RCS galandimas kartu su antikoroziniu paviršiaus apdorojimu leidžia optimaliai įsiskverbti į šaką su minimaliomis pastangomis.

 

LENGVUMAS IR TVIRTUMAS

Lengvumas ir tvirtumas yra geriausios visų FALKET gaminių savybės. Daugybė tyrimų ir bandymų leido nustatyti idealias medžiagas ir lydinius, leidžiančius naudoti įrankius, kurie nevargina ir yra atsparūs nusidėvėjimui.

FALKET įmonė įkurta 1972 metais Premanoje (Šiaurės Italijoje), nuo senų laikų visame pasaulyje žinomame stalo įrankių ir pjaustymo gaminių miestelyje. Įmonė reprezentuoja amatininko realybę, kuri įgauna vis svarbesnį vaidmenį profesionalių, genėjimui ir sodininkystei skirtų rankinių įrankių rinkoje. FALKET asortimente yra: šakų genėtuvai, gyvatvorių žirklės, profesionalios žirklės su aliuminio rankenomis, sodo sekatoriai, derliaus nuėmimo žirklės, rankiniai sodo pjūklai, teleskopiniai sodo pjūklai, akumuliatoriniai sekatoriai ir pjūklai. Visi gaminiai naudojami pačioms įvairiausioms funkcijoms: profesionaliam genėjimui, krūmų pjovimui, miškų ir takų retinimui, smulkiems hobio darbams ar tiesiog namų sodo priežiūrai.

Bet kokiam naudojimui FALKET gaminiai yra galingo, tobulo ir tikslaus pjovimo garantija kartu su pastebimu lengvumu ir kokybe, kurios vis labiau geidžia ir vertina kiekvienas vartotojas. Falket įrankiai pasižymi tvirtumu, tikslumu ir garantuotu ilgaamžiškumu.

Kiekvienam gaminiui yra atsarginių dalių, kad būtų galima greitai ir paprastai pakeisti bei atkurti originalų veikimą. FALKET kiekvienam gaminiui suteikia garantiją dėl gamybos defektų, naudojant pagal numatytą gaminio naudojimo paskirtį.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Profesionalus sodo sekatorius FALKET 2030”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *