Išmanieji laistymo laikmačiai

 • Valdiklis G.S.I AC su licenzija

  Valdiklis G.S.I AC su licenzija

  2,150.00

  Internetu valdomas laistymo sistemos valdiklis. Laistymas bus atsižvelgiant į palydovo duomenis ir gaunami realaus laiko pranešimai Jūsų kompiuteryje ar išmaniajame telefone

  Į krepšelį
 • Laistymo laikmatis Orbit 4 Wi-Fi vidinis

  Laistymo laikmatis Orbit 4 Wi-Fi vidinis

  224.00

  Paprastas, elegantiškas ir protingas „Orbit B-hyve Smart Wi-Fi Indoor Sprinkler Timer“ leidžia vartotojams valdyti savo laistymą su „Android“ arba „iOS“ programa iš bet kurios pasaulio vietos. „Orbit B-hyve Smart Wi-Fi Indoor Sprinkler Timer“ yra puikus įrenginys naujoms instaliacijoms ar pakaitinėms programoms, skirtas 4 stočių valdymui. Taip pat galima nustatyti, kad laistymas būtų reguliuojamas vietiniu oru, kad būtų išvengta vandens eikvojimo ir jūsų augalams tiekiamas tinkamas vandens kiekis.

  Į krepšelį
 • Laistymo laikmatis Orbit 6 su wifi funkcija

  Laistymo laikmatis Orbit 6 su wifi funkcija

  345.00

  Valdiklis turi Wifi funkcija: funkcionuoja su Android, iOS interneto programėle.

  Į krepšelį
 • Laistymo laikmatis Orbit 8 Wi-Fi vidinis

  Laistymo laikmatis Orbit 8 Wi-Fi vidinis

  268.00

  Paprastas, elegantiškas ir protingas „Orbit B-hyve Smart Wi-Fi Indoor Sprinkler Timer“ leidžia vartotojams valdyti savo laistymą su „Android“ arba „iOS“ programa iš bet kurios pasaulio vietos. „Orbit B-hyve Smart Wi-Fi Indoor Sprinkler Timer“ yra puikus įrenginys naujoms instaliacijoms ar pakaitinėms programoms, skirtas 8 stočių valdymui. Taip pat galima nustatyti, kad laistymas būtų reguliuojamas vietiniu oru, kad būtų išvengta vandens eikvojimo ir jūsų augalams tiekiamas tinkamas vandens kiekis.

  Į krepšelį
 • Laistymo laikmatis 7101BT

  Laistymo laikmatis 7101BT

  208.00

  Laistymo laikmatis valdomas per Bluetooth ryšį.

  Į krepšelį
 • Valdiklis Orbit 16 su WiFi funkcija

  Valdiklis Orbit 16 su WiFi funkcija

  530.00

  Šis Wi-Fi, „Bluetooth“, 900 mHz valdiklis leidžia programuoti ir valdyti laistymą naudojant išmanųjį įrenginį iš bet kurios vietos per „B-hyve“ programėlę. B-hyve® XR išmanusis valdiklis sukurtas atsižvelgiant į vartotojus, kurie siekia vandens taupymo. Palikite vandens sueikvojimo problemas praeityje, naudodami išmaniąją sistemą, turinčią „Wi-Fi“ funkciją, leidžia Jums lengvai ir taupiai prižiūrėti savo turtą. Dvigubi „Wi-Fi“ signalai teikia stiprų, nuoseklų signalą, todėl naudodamiesi išmaniuoju telefonu iš bet kurios vietos, galite keisti laistymo tvarkaraštį. „Smart WeatherSense®“ gauna vietinius oro duomenis ir automatiškai sureguliuoja jūsų išmanųjį valdiklį, kad augalams būtų tiekiamas reikiamas vandens kiekis. Valdiklis darbą atlieka už Jus ir leidžia atsipalaiduoti bei džiaugtis rezultatais. 

  Į krepšelį