Agroplėvelė nuo šalnų

 • Elastinė tvirtinimo guma su kabliuku BUNGEE CORD HOOK 18 cm

  Elastinė tvirtinimo guma su kabliuku BUNGEE CORD HOOK 18 cm

  0.50

  Tvirtinimo gumos pagalba lengvai pritvirtinkite tinklą, medžiagą ar plėvelę prie žemės pagrindo. Galimas naudojimas: turizme, žemės ūkyje, namuose, sode, stovyklavime ir kt. Guma turi mazgą, kuris apsaugo nuo gumos išslydimo iš kabliuko pagrindo.Guminė šerdis pagaminta iš latekso ir pynė iš patvaraus polipropileno.Tempimasis iki 100%Skersmuo: 4mm; Tvirtinimo gumos pagalba lengvai pritvirtinkite tinklą, medžiagą ar plėvelę prie […]

  Į krepšelį
 • Tvirtinimo vinys, 10 vnt

  Tvirtinimo vinys, 10 vnt

  10.00

  Vinys skirtos pritvirtinti prie žemės tinklą, plėvelę ar kitą apsaugą nuo kenkėjų.Pakuotėje 10 vnt;Vienos vinies ilgis 18 cm;Žalios spalvos;Pagamintos iš plastiko.;Vinys skirtos pritvirtinti prie žemės tinklą, plėvelę ar kitą apsaugą nuo kenkėjų.

  Į krepšelį
 • Arricover apsauginis tinklas 2 x 10 m

  18.00

  Arricover yra aukštos kokybės ir ilgalaikis naujoviškas pasėlių apsaugos audinys pagamintas Italijoje.
  Jis sudarytas iš labai skaidrios juostos, kuri gali sumažinti arba pilnai apsaugoti nuo šerkšno susidarymo ant pasėlių.
  Arricover tinklas pagerina mikroklimatą ir pasėlių augimo sąlygas, apsaugodama nuo šalnų, smarkaus lietaus, vėjo, paukščių, didelių vabzdžių (drugelių, dvisparnių) ir gyvūnų.
  Puikiai tinka uždengti braškes, salotas, pomidorus.
  Išmatavimai 2 x 10 m.

  Daugiau
Agroplėvelė nuo šalnų

Agroplėvelė nuo šalnų buvo pradėta naudoti palyginti neseniai, tačiau šią medžiagą jau teigiamai įvertino sodininkai ir daržovių augintojai. Agroplėvelė (spunbondas, lutrasil) – gana lengva, aplinkai nekenksminga, patvari, polipropileninė, neaustinė medžiaga, padedanti užtikrinti aukštą ir ankstyvą derlių sode ar vasarnamyje. Plačiai naudojama pramoniniame žemės ūkyje, vasarnamiuose, daržovių soduose, soduose.

Agroplėvelė turi daug pranašumų, dėl kurių ji buvo plačiai pritaikyta įvairiausiuose sferose. Puikiai praleidžia garus ir orą, todėl žemė po šia medžiaga „kvėpuoja“, praleidžia ir tolygiai paskirsto vandenį ir šviesą be kondensacijos (laistoma tiesiai per medžiagą), kas po ja sukuria šiltnamio efektą – sulaikoma šiluma ir sukuriamas optimalus augalams mikroklimatas. Agroplėvelė gerai apsaugo nuo šalčio iki -3°C (kai kurios ir iki -6°C), šalto rūko, rasos, lietaus, krušos ir stipraus vėjo. Užtikrina derliaus saugumą nuo vabzdžių ir paukščių. Tai neleidžia dirvožemiui išdžiūti, todėl sukuriamas palankus drėkinimo ciklas. Agroplėvelė gerai apsaugo augalus nuo karščio, tuo pačiu pavasarį padeda sušilti dirvai. Agroplėvelė yra patvari ir gali būti naudojama iki 3-4 sezonų. Agropluošto naudojimas padidina žemės ūkio augalų derlių 25-30%, o nokimo procesą pagreitina 2-3 savaitėm.

Ši medžiaga yra patvari, atspari plyšimui, lengvai klijuojama, siuvama, lituojama. Gaminamos kelios jo rūšys: 17 ir 30, kurių tankis 17 g / m2 ir 30 g / m2, skirtas naudoti kaip berėmis šiltnamis (balta); 42 ir 55, kurių tankis 42 g / m2 ir 55 g / m2 – šiltnamio tikslams (balta) ir 55 arba daugiau, kurių tankis 55 g / m2 arba daugiau – skirtas mulčiuoti dirvą (juoda). Skaičius pavadinime reiškia medžiagos tankį kvadratiniame metre. Pasibaigus naudojimui, agroplėvelė turi būti pašalinta nuo lysvių, išdžiovinta ir laikoma iki kito sezono sausoje, vėsioje, tamsioje vietoje.