BioMix – organinių trąšų ir natūralios apsaugos ruošimo sistema

(1 pirkėjo atsiliepimas)

109.85

SKU: 3924900090

Gaminkite naminius natūralius ir ekologiškus tirpalus iš dilgėlių, asiūklio, taukės, levandų ir kitų naudingų augalų, su kuriais tręšite ir apsaugosite savo augalus nuo ligų ir kenkėjų.

Pagrindiniai privalumai:

  • Efektyvus ir paprastas filtravimas naudojant integruotą filtrą.
  • Uždaroje talpykloje yra dangtis ir maišymo funkcija, užtikrinanti, kad lapai greitai suirtų, tuo pačiu sumažinant blogą kvapą (maišykite nepakeliant dangčio).
  • Pridedami bio trąšų ir apsaugos tirpalų paruošimo ir naudojimo receptai

Talpa: 19L
Integruota: filtras, rankena, maišytuvas, dangtis, ventilis, langelis.
Pagaminta Prancūzijoje.
Garantinis laikotarpis: 2 metai.
Užsisakykite šiandien – pristatysime NEMOKAMAI!

Aprašymas

Norite auginti ir maitintis natūraliai ir sveikai? BioMix sistema skirta Jums!

Naudokite Hozelock BioMix, kad lengvai pagamintumėte skystą trąšą arba natūralias priemones nuo kenkėjų ir ligų savo augalams. Ši sistema turi dangtelį su maišymo funkcija, kuri užtikrina kad mikroorganizmai greičiau ir tolygiai perdirbtų augalus į naudingą augalams tirpalą, o jūs nejaustumėte nemalonaus kvapo.

Integruoti sietelis ir ventilis – palengvina augalų likučių pašalinimą ir skysčio išleidimą į laikymo butelius be purslų. Gautą maistinių medžiagų turtingą komposto arbatą gali būti saugiai naudojama visiems sodo augalams, o augalų liekanos yra aukščiausios kokybės komposto aktyvatorius.

Ką gaunate užsisakius BioMix?

Pilnai suderintą sistemą, kuri leis jums užauginti nebrangų, visiškai ekologišką ir sveiką derlių be jokios chemijos. Galėsite maitintis sveikai ir maitinti savo net ir mažus vaikus, nes žinosite kad jūsų augalai taip pat maitinosi natūraliai ir ekologiškai. Gaminant ir naudojant natūralias trąšas jūs saugote ir tausojate mūsų visų, tame tarpe ir mūsų palikuonių aplinką ir gamtą.

Kaip naudoti?

 

Gaminti organines trąšas ir apsaugos priemones tikrai apsimoka nes:

BioMix atsiperka jau po 2 panaudojimų: 10L pagamintų augalinių bio trąšų prilygsta dešimčiai skystų organinių trąšų pakuočių įsigijimui!

Vaistinė taukė  – (nuotraukoje viršuje) yra labai maistinga žaliava bio-trąšų gamybai – jose daug kalio ir mikroelementų žydintiems ir vaisiniams augalams. Taukių organinė trąša padeda efektyviai aprūpinti kaliu pomidorus, paprikas, bulves ir kitus šios maistinės medžiagos mėgėjus, be visaverčių kalio trąšų sunku pasiekti gerą vaisių užmezgimą ir nokimą.

Dilgėlių trąšos tinka beveik visiems augalams. Dilgėliu maitinimu bus patenkinti vaismedžiai, uogakrūmiai, įvairios gėlės ir net kambariniai augalai. Dilgėlių organinės trąšos labai tinka pomidorams, agurkams, kopūstams, paprikoms, jos garantuoja puikų šių daržovių derlių. Šią žolę ypač mėgsta braškes ir vynuoges. Tačiau, kaip ir kiekvienoje taisyklėje yra išimčių. Patyrę sodininkai nerekomenduoja tręšti dilgėlių trąšomis česnakų, žirnių, pupų ir kitų ankštinių augalų – nuo ​​azoto pertekliaus šie augalai užaugina žalią masę – bet ne derlių.

Organinė, natūrali, visiškai ekologiška sodo apsauga!

Turite problemų su kenkėjais, arba ligomis? – Pagaminkite tirpalą iš levandų, ji puikiai atbaido skruzdėles ir amarus. Asiūklio tirpalas padeda sumažinti augalų pažeidžiamumą. Kai naudojamas sistemingai ir reguliariai – patikimai apsaugo augalus nuo vabzdžių kenkėjų ir grybelinių infekcijų. Asiūklis gali tapti patikima profilaktikos priemone pažeidžiamiausiems ir jautriausiems žydintiems bei vaisiniams augalams. Visų pirma, jis laikomas vienu geriausiu natūraliu priemonių kopūstams, pomidorams, agurkams, visų rūšių serbentams, vynuogėms, obelims.

Paruošėme jums tirpalų paruošimo receptus

Užsisakius BioMix jūs gausite knygelę su receptais, iš ko ir kaip gaminti bio-organines trąšas, ir visiškai ekologiškas priemones nuo ligų ir kenkėjų iš paprastų augalų, kurie laisvai auga jūsų aplinkoje.

Apdovanojimai

siteon0

Hozelock BioMix daugelio prizų laimėtojas Europos sodų parodoje Journees Des Collections (JDC) Prancūzijoje šiose kategorijose:

  • Gamm Vert apdovanojimas už labiausiai supaprastinantį produktą kategorijoje „Savo gamybos sodas“
  • Prizas už labiausiai supaprastinantį produktą kategorijoje „Natūralus sodas“, kurį įteikė Botanic.

1 atsiliepimas apie BioMix – organinių trąšų ir natūralios apsaugos ruošimo sistema

5,0
Based on 1 review
5 žvaigždutės
100
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
  1. Vylma Leliugienė (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *