GreenSpin mikropurkštuvai

Rezultatų: 1

Green Spin mikropurkštuvas naudojamas šiltnamiuose, inspektuose ir tuneliuose. Šie NaanDanJain gamintojo purkštuvai laisto smulkiais lašais. Purkštuvas sukasi aplink savo ašį laistydamas iki 9 metrų spinduliu. Dėka šių mikropurkštuvų konstrukcijos, laistymas yra ypač tolygus, nepaliekantis sausų vietų laistomam plote. Tai užtikrina, kad visi augalai – nepriklausomai nuo jų pozicijos purkštuvo atžvilgiu – gauna tokį patį vandens kiekį. Green Spin mikropurkštuvų konstrukcija neleidžia lašėti vandeniui laistymo metu, todėl nesudaromos papildomos balos po pačiais purkštuvais, komplektacijoje taip pat pridedami lašėjimą stabdantys vožtuvai, kurie neleis išbėgti vandens pertekliui išjungus laistymo sistemą.

Green Spin mikropurkštuvų montavimas
Šie purkštuvai gali būti montuojami iškart prijungiant prie LDPE vamzdžio arba komplektuojant purkštuką su 4 x 7 mm žarnele, jeigu reikia nuleisti žemiau. Purkštukus rekomenduojama montuoti tik kartu su lašėjimą stabdančiais vožtuvais (pridėti komplekte) tam, kad būtų pasiektas geriausias ir efektyviausias laistymo rezultatas. Jeigu mikropurkštuvus montuojate kartu su 4 x 7 mm žarnele, tuomet rekomenduojame naudoti stabilizatorius, kurie neleidžia judėti purkštukams iš jų įprastos pozicijos įjungus laistymo sistemą.
Rekomenduojamas išdėstymas: ne daugiau kaip 3 metrai tarp purkštuvų ir ne daugiau kaip 6 metrai tarp linijų. Green Spin purkštuvai reikalauja ne mažesnio kaip 2 – 3 bar slėgio.
Atkreipkite dėmesį, kad jeigu vandens šaltinis turi nešvarumų, tuomet būtina naudoti filtrą (130 mikronų)