Mikropurkštuvai Fogger

Fogger mikropurkštuvai naudojami šiltnamiuose, inspektuose ir tuneliuose smulkiam laistymui ir klimato kontrolei (sumažinti arba padidinti oro temperatūrą arba drėgnumą). Šie mikropurkštuvai užtikrina mažą lašų (90 μ) dydį. NaanDanJain gamintojo purkštuvai pasižymi aukštu tolygumo koeficientu, tad vanduo išpurškiamas iš lašintuvo tolygiai pasiskirsto skirtinguose taškuose. Fogger mikropurkštuvai turi keturis išėjimus pro kuriuos išpurškiamas vanduo, juos lengva montuoti ir prižiūrėti. Purkštuvai pasižymi atsparumu cheminėms medžiagoms, kaip ir kitos laistymo sistemos dalys.

Fogger mikropurkštuvų montavimas
Fogger mikropurkštuvai įrengiami bent 1 metro aukštyje virš stelažų ir ne didesniu atstumu negu 1.2 metro tarp purkštuvų bei linijų. Mikropurkštuvai gali būti prijungiami tiesiai prie PE vamzdžio su lašėjimą stabdančiu vožtuvu (pridedamas komplekte) arba nuleidžiami žemiau su 4 x 7 žarnele.
Tam, kad laistymo sistema veiktų efektyviai ir neužsikimštų, būtina įterpti vandens filtrą sistemos pradžioje.
Šių purkštuvų rekomenduojamas darbinis slėgis bent 4 atmosferos, o vandens sąnaudos siekia 28 litrų per valandą iš vieno purkštuvo.
Fogger mikropurkštuvai – aukšta kokybė už prieinamą kainą. Užsisakykite internetu ir mes pristatysime Jūsų nurodytu adresu.