Lauko žibintai

 • Plug & Shine šviestuvas su smeige 6 W (3000K)

  65.00

  Šviestuvas su smeige tvirtinimui prie žemės. Šviestuvo pagalba jaukia šiltai balta šviesa apšviesite nedidelius objektus, krūmelius ar augalus ir pagyvinsite kiemo (sodo) vaizdą. Šviestuvas yra visiškai atsparus visoms oro sąlygoms. Su transformatoriais, jungtimis ir papildomaisiais šviestuvais iš “Plug & Shine” serijos, galite surinkti atskirą apšvietimo įrangą savo lauko erdvėms.

  Į krepšelį
 • Plantini Plug & Shine šviestuvas su smeige 2.5 W

  Plantini Plug & Shine šviestuvas su smeige 2.5 W, 3000 K

  42.00

  Šviestuvas su smeige tvirtinimui prie žemės. Puikiai apšviesite mažus krūmus ir gėles, galima išdėstyti pavieniui, yra visiškai atsparios oro sąlygoms.
  Su transformatoriais, jungtimis ir papildomaisiais šviestuvais iš „Plug & Shine“ serijos, galite surinkti atskirą apšvietimo įrangą savo lauko erdvėms.

  Į krepšelį
 • Plug & Shine šviestuvas su smeige Fluter 15,5W

  88.00

  Skoningas ir pritaikytas prie aplinkos lauko apšvietimas yra ne tik naudingas, bet ir papuošiantis kiekvieno žmogaus kiemą dalykas. Stilingas šviestuvas su smeige skirtas patogiam tvirtinimui prie žemės. Šiuo itin galingu šviestuvu iš apačios apšviesite didelius krūmus, medžius ar fasadus. Šviestuvas yra visiškai atsparus visoms oro sąlygoms.

  Į krepšelį
 • Pike Plug & Shine įsmeigiamas spalvotai šviečiantis šviestuvas 4 W

  Pike Plug & Shine įsmeigiamas spalvotai šviečiantis šviestuvas 4 W, 24 V, 40°

  99.00

  Sukurkite jaukią ir žaismingą atmosferą su spalvotai šviečiančiu šviestuvu savo lauko terasoje ar sode.
  Šis šviestuvas yra visiškai atsparus bet kokioms oro sąlygoms, tad galite būti užtikrinti jo ilgaamžiškumu.
  Paulmann vokiečių gamintojo šviestuvas yra lengvai ir paprastai įsmeigiamas į žemę.
  Su papildomais transformatoriais, jungtimis ir kitais šviestuvais iš Plug & Shine serijos, galite surinkti atskirą apšvietimo įrangą savo lauko erdvėms.
  Dėmesio: šviestuvo ir telefono sąveikavimui reikalinga papildoma įranga.

  Į krepšelį
 • Plug & Shine šviestuvas su smeige 6.8 W

  Plug & Shine šviestuvas su smeige 6.8 W, 37°, 3000 K

  112.00

  Šviestuvas su smeige tvirtinimui prie žemės, su kuriuo puikiai apšviesite objektus ir yra visiškai atsparus oro sąlygoms.
  Su transformatoriais, jungtimis ir papildomaisiais šviestuvais iš „Plug & Shine“ serijos, galite surinkti atskirą apšvietimo įrangą savo lauko erdvėms.

  Į krepšelį
 • Plug & Shine šviestuvas su smeige Radix 6 W (3000K)

  140.00

  Skoningas ir pritaikytas prie aplinkos lauko apšvietimas yra ne tik naudingas, bet ir papuošiantis kiekvieno žmogaus kiemą. Elegantiškas, stilingas šviestuvas su smeige skirtas patogiam tvirtinimui prie žemės. Šviestuvu iš apačios apšviesite mažus krūmelius, medelius ar gėles. Šviestuvas yra visiškai atsparus visoms oro sąlygoms.

  Į krepšelį
 • Plug & Shine šviestuvas su smeige Pin 5,5W

  46.00

  Daugelis žinome koks svarbus yra tinkamas ir geras apšvietimas tamsiuoju paros metu. Bet kuri erdvė gali atrodyti jauki ir stilinga, suteikus jai tinkamai parinktą apšvietimą. Labai svarbu pritaikyti apšvietimą prie namo eksterjero, norimų apšviesti objektų ir aplinkos. Svarbu žinoti kokios šviesos norite – šiltos ar šaltos, ką norite akcentuoti, šviesos intensyvumą ir norimą šviesos sklidimo kryptį.
  Šis subtilus, lazdelės formos, 5.5W šviestuvas Jūsų kiemui ar sodui ne tik suteiks žaismingumo, bet ir saugumo jausmą. Šviestuvas lengvai ir greitai smeigės pagalba įsitvirtins į žemę, galėsite apšviesti takelius, terasą. Yra suderinamas su visais „Plug & Shine“ serijos priedais.

  Daugiau
 • Pike Plug & Shine šviestuvas su smeige 3.5 W

  Pike Plug & Shine šviestuvas su smeige 3.5 W, 3000 K

  55.00

  „Plug & Shine“ Pike šviestuvas su smeige.
  Šviesos kampas 45 laipsnių, šviečia šiltai balta šviesa yra idealus augalams ar objektams apšviesti, galima išdėstyti pavieniui, yra visiškai atsparios oro sąlygoms. Su transformatoriais, jungtimis ir papildomaisiais šviestuvais iš “Plug & Shine” serijos, galite surinkti atskirą apšvietimo įrangą savo lauko erdvėms.

  Daugiau
 • Plug & Shine šviestuvas su smeige 6W (3000K)

  68.00

  Šviestuvas su smeige tvirtinimui prie žemės, puikiai apšviesite augalus ar kitus objektus, yra visiškai atsparus oro sąlygoms. Esant poreikiui, juos galima išdėstyti pagal savo norus. Su transformatoriais, jungtimis ir papildomaisiais šviestuvais iš “Plug & Shine” serijos, galite surinkti atskirą apšvietimo įrangą savo lauko erdvėms.

  Daugiau
 • Plantini Plug & Shine komplektas su smeige 3 x 2.5W (3000K)

  189.00

  Tiesiog išpakuokite, įjunkite ir apšvieskite savo sodą: “Plantini” Plug & Shine pagrindinis komplektas, sudarytas iš trijų šviestuvų, penkių metrų jungiamojo kabelio ir transformatoriaus, tai idealus variantas, jeigu norite iš karto prijungti lauko apšvietimą. Su smeigėmis puikiai apšviesite mažus krūmus ir gėles, galima išdėstyti pavieniui, yra visiškai atsparios oro sąlygoms. Jei reikia, galite išplėsti sistemą naudodami papildomus “Plug & Shine” komponentus.

  Daugiau
 • Plug & Shine šviestuvas su smeige 6.8 W

  Plug & Shine šviestuvas su smeige 6.8 W, 20°, 3000 K

  112.00

  Šviestuvas su smeige tvirtinimui prie žemės, su kuriuo puikiai apšviesite objektus ir yra visiškai atsparus oro sąlygoms.
  Su transformatoriais, jungtimis ir papildomaisiais šviestuvais iš „Plug & Shine“ serijos, galite surinkti atskirą apšvietimo įrangą savo lauko erdvėms.

  Daugiau
 • Plug & Shine šviestuvų komplektas su smeige 3 X 6 W

  Plug & Shine šviestuvų komplektas su smeige 3 X 6 W, 3000 K

  266.00

  Tiesiog išpakuokite, įjunkite ir apšvieskite savo sodą.

  „Plug & Shine“ šviestuvų komplektas, sudarytas iš trijų šviestuvų su smeigėmis, jungiamojo kabelio ir transformatoriaus, tai idealus variantas, jeigu norite iš karto įrengti lauko apšvietimą.

  Su smeige tvirtinimui prie žemės, puikiai apšviesite augalus ar kitus objektus, yra visiškai atspari oro sąlygoms. Jei reikia, galite išplėsti sistemą naudodami papildomus „Plug & Shine“ komponentus.

  Daugiau