Didelio našumo purkštuvai

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių rūšių didelio našumo purkštuvų. Šie purkštuvai pasižymi smulkiu ir tolygiu laistymu. Didelio našumo purkštuvai naudojami žemės ūkyje, norint palaistyti didelius plotus. Šiais purkštuvais galite laistyti daržoves, gėles, taip pat sporto aikšteles. Didelio našumo purkštuvai reikalauja aukšto slėgio ir didelio vandens debito, todėl prijungus prie paprasto hidranto namuose greičiausiai Jums veiks. Purkštuvas, kuriam trūksta slėgio arba vandens gali prastai suktis arba neapsisukti pilno rato, laistyti netolygiai, todėl svarbu pasiskaičiuoti vandens šaltinio našumą prieš planuojant įsigyti purkštuvus.

Šie purkštuvai yra dviejų tipų: pilnai apsisukantis aplink savo ašį ir sektorinis (dirbantis pagal nustatytą apsisukimo kampą). Didelio našumo purkštuvam rekomenduojame įsigyti tvirtus metalinius trikojus stovus, kurie būtų įsmeigiami į žemę. Šie stovai atlaiko purkštuvo smūgius ir neleidžia nukristi visai konstrukcijai ant žemės.

Priklausomai nuo purkštuvo tipo ir įdėto įdėklo, kuris dozuoja vandenį, purkštuvų vandens debitas svyruoja nuo 3 iki 14 m3/val. Reikalaujamas vandens slėgis nuo 2 iki 5 bar.

Didelio našumo purkštuvai pagaminti Italijoje, pasižymi patvaria konstrukcija ir aukštu laistymo tolygumo koeficientu. Šių purkštuvų korpusas yra pagamintas iš aliuminio, taip pat purkštuvo sudėtyje yra žalvario. Tai puikus kainos ir kokybės santykis.