Purkštuvų stovai

Purkštuvų stovai naudojami tam, kad purkštuvai būtų iškelti aukščiau ir vandens srovė pasiektų toliau esančius augalus. Purkštuvų stovai taip pat suteikia daugiau stabilumo, ypač jeigu purkštuvai yra didelio našumo, o jų smūgiai stipresni. Stovai purkštuvams ypač aktualūs, jeigu laistomi augalai yra aukštesni, pavyzdžiui medeliai, krūmynai ir panašiai.

Renkantis stovą purkštuvui svarbu atkreipti dėmesį į pajungimo diametrą ir tipą. Purkštuvų stovai yra įvairių diametrų: ½“, ¾“, 1“, 1 ¼“ bei 1 ½“. Taip sriegis gali būti vidinis arba išorinis. Geriausia rinktis tokio pat diametro stovą, kaip ir purkštuvas, nes Jums ne tik neprireiks papildomų detalių montuojant, bet ir užtikrinsite tolygią vandens srovę patenkančią į purkštuvą.

Purkštuvų stovų pasirinkimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairius purkštuvų stovus: metalinius, su greitosiomis jungtimis, ekonomiškus stovus ant strypo arba kilnojamą sistemą AMIRIT. Pastaroji yra greito sujungimo sistema, naudojama žemės ūkyje, jeigu reikia kilnojamos laistymo sistemos. Šio stovo konstrukcija prijungiama prie 50 mm LDPE arba HDPE vamzdžių.

Stovų purkštuvams kaina priklauso nuo dydžio bei stovo konstrukcijos. Sudėtingesnės konstrukcijos stovai kainuoja daugiau, tuo tarpu jeigu ieškote ekonomiško sprendimo savo darže atkreipkite dėmesį į ekonomiškus stovus ant strypu su greitu pajungimu. Tai stovas, kurį galite naudoti iškart nusipirkę, jis nereikalauja papildomų detalių ar montavimo žinių.

Užsisakykite purkštuvų stovus internetu ir mes pristatysime Jūsų nurodytu adresu.