Hunter purkštukai, antgaliai

Hunter MP Rotator yra revoliucinė alternatyva tradiciniams purkštukų antgaliams, kurie plačiai naudojami laistant vejas privačiuose ir viešuose objektuose. MP Rotator purkštukai turi unikalius, kelių trajektorijų besisukančius srautus, kurie nuolat tiekia vandenį. Rotoriniai antgaliai besisukdami purškia vandenį srovėmis, taip užtikrindami tolygų laistymą. Šis lėtesnis panaudojimo greitis leidžia vandeniui švelniai įsigerti tokiu greičiu, kurį gali sugerti dirvožemis. Naudodami Hunter laistymo sistemą su MP Rotator purkštukais galite sutaupyti netgi iki 30% išlaistomo vandens.

Šie Hunter purkštukai gali būti naudojami ne tik vejai, bet ir medelynams, daržams ar pavieniams augalams. Tvirtinamas ant skirtingo aukščio stovų, MP Rotator išties tampa universalus purkštukas, kurį lengvai pritaikysite palaistyti įvairias sklypo zonas. Norėdami pasidaryti laistymo sistemą vejai, derinkite šį antgalį su IPRO korpusais. Tuo tarpu ūkio ar daržo laistymui rekomenduojame naudoti aukštus stovus 52 bei specialias jungtis. Nors Hunter laistymo sistema labai populiari vejos laistymo sistemose, tačiau puikius rezultatus pasieksite naudodami ir žemės ūkyje!

MP Rotator antgaliai skirstomi į kelis tipus: pagal išpurškiamą srovės ilgį bei reguliuojamą laistymo kampą. Tad parduotuvėje rasite tokius modelius, kaip MP 1000, 2000 ar 3000, kurie nusakys srovės ilgį. Kuo didesnį skaičių matote šalia Hunter purkštuko pavadinimo, tuo ilgesnė vandens srovė yra išpurškiama. Šalia pavadinimo taip pat bus nurodytas laistymo kampas, kurį galite nustatyti naudodami tam tikrą laistymo antgalį. Atkreipkite dėmesį, kad 360 laipsnių purkštukai yra nereguliuojami ir purškia tik aplink savo ašį. Norėdami sureguliuoti Hunter purkštuką MP Rotator, papildomai naudokite specialų MP raktą, kuris padės greitai ir lengvai sureguliuoti srovę arba sumažinti/padidinti laistymo kampą.

Montuojant MP Rotator laistymo antgalius, kaip ir bet kuriuos kitus purkštukų antgalius, rekomenduojame vengti smėlio ar kito smulkaus purvo, nes tai gali užkimšti bei pažeisti Jūsų laistymo antgalius. Visada atsižvelkite į gamintojo rekomendacijas.

Nežinote nuo ko pradėti planuojant savo laistymo sistemą? Visų pirmą, svarbu tinkamai nustatyti vandens parametrus: vandens slėgį (bar) ir vandens debitą (l/val.) bei pasiruošti sklypo planą pagal mastelį. Automatinės laistymo sistemos sėkmė priklausys nuo to, kaip gerai pasidarysite anksčiau minėtus darbus. Nepamirškite, jog purkštuvų laistymo plotai turi būtinai persidengti. Taip užtikrinsite tolygų, kokybišką laistymą.

MP Rotator – tai aukštos kokybės, klientų vertinamas ir laiko patikrintas produktas už draugišką kainą.