Statinių purkštuvų priedai

Statinių purkštuvų priedai – tai detalės, kurios skirtos reguliuoti, užaklinti ar sujungti statinius purkštuvus bei antgalius. Mūsų asortimente rasite šiuos produktus:

Specialūs MP raktai bei jų komplektai – tai MP purkštukų reguliavimui skirti įrankiai. Dėka šių raktų galėsite lengvai nustatyti norimą purkštuko laistymo kampą (jei purkštukas yra reguliuojamas) bei sumažinti arba padidinti išlaistomo vandens srovę.

Aklė ½ vidinis sriegis – ši detalė yra skirta užaklinti vietą, kurioje buvo pastatytas I-PRO ar SL korpusas. Jeigu nusprendėte, kad tame taške Jums laistymo nebereikia, tuomet išsukite korpusą, o ant žemėje esančios detalės užsukite šią aklę. Dėl sandarumo rekomenduojame papildomai naudoti tefloninę juostelę.

Antgalių (purkštukų) adapteris – skirtas sujungti antgalius (tinka visų tipų antgaliams) su kitomis detalėmis. Šis adapteris turi ½ vidinį sriegį, todėl papildomai įsigįję ½“ sriegio nipelį galėsite lengvai sujungti su 52 stovu arba purkštukų smeige-laikikliu.

Antidrenažinis vožtuvas SL purkštukams – pasibaigus laistymui, apsaugo nuo vandens išsiliejimo iš purkštuvo (kai lygių skirtumas iki 2,5 m).