Akcija!

Vaisių džiovyklė EZIDRI Ultra FD1000 Digital

(16 pirkėjų atsiliepimai)

Original price was: 319.00€.Current price is: 299.00€.

SKU: EZIDRIFD1000

Ezidri FD1000 Digital – profesionali vaisių, daržovių, maisto džiovyklė.
Skaitmeninis tikslios temperatūros nuo 30 °C iki 70 °C nustatymas.
Ezidri džiovyklė turi specialius tinklelius vaisių juostelių, pastilės, tyrių, padažų, sriubų ir kitų skystų produktų džiovinimui.
Vaisių, daržovių, maisto džiovyklę galima padidinti iki 30 padėklų.

Neturime

Aprašymas

 

Naujausios kartos džiovyklė Ezidri FD1000 Digital pasižymi visomis savybėmis, kad ją galėtume vadinti idealia maisto džiovykle

Ezidri vaisių džiovyklė yra ypatinga tuo, kad turi horizontalią džiovinimo sistemą, jos temperatūrą galima reguliuoti ir nustatyti laikmatį, o padėklai yra trijų sluoksnių sienelių, kas dar efektyviau padeda išlaikyti šilumą ir taupyti elektros energiją. Ezidri vaisių džiovyklė turi įvairių aksesuarų, skirtų vaisių juostelių, pastilės, tyrių, padažų, sriubų, skystų, o taip pat lipnių ir smulkių produktų džiovinimui. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklė gali būti padidinta net iki 30 padėklų. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklė yra galinga (1000 W), bet suvartoja vidutiniškai tik apie 0,3 kWh per valandą (energijos suvartojamas priklauso nuo įvairių veiksnių). Ezidri maisto džiovyklė gali dirbti nepertraukiamai net 10 mėnesių. Visos išvardintos priežastys įtakoja ir tai, kad Ezidri vaisių džiovklė yra populiari ir tarp profesionalų.

KOMPLEKTACIJA SUDARO:

Pagrindas, 5 padėklai, 1 plonas tinklelis ir 1 tvirtas tinklelis, vaisių džiovyklės PDF naudojimosi instrukcija.

EZIDRI DŽIOVYKLĖS YPATUMAI:

Vaisių džiovyklė sukurta taip, kad joje būtų galima išdėlioti apie 15 kg šlapių/žalių produktų. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklę galima padidinti iki 30 padėklų žolelių ir gėlių džiovinimui.

Iki 24 padėklų vaisiams, daržovėms ir jautienos juostelėms ir iki 15 padėklų vaisiniams lakštams (pastilėms), maistui ir sriuboms džiovinti.

Ezidri džiovyklė turi patentuotą ypatingą horizontalią oro padavimo sistemą

Ši specialiai sukurta oro padavimo sistema užtikrins, kad Jūsų produktai visuose padėkluose džius tolygiai ir jums nereikės gaišti savo brangų laiką, kad juos pakeisti vietomis. Produktai visuose padėkluose bus išdžiovinami tiek iš vidaus, tiek iš išorės tolygiai ir tuo pačiu metu. Džiovinamų produktų kvapai nesusimaišys, todėl Jūs galėsite džiovinti įvairius produktus vienu metu, pvz. vaisius, daržoves ir mėsą, uogas, RAW maistą ir net gyvūnų užkandukus.

TECHNINIAI DUOMENYS

 • Skersmuo – 390 mm.
 • Aukštis (su 5 padėklais) – 280 mm.
 • Svoris (su 5 padėklais) – 4,7 kg.
 • Trigubos sienelės padėklai.
 • Nenaudojamas BPA plastikas.

12 PRIEŽAŠČIŲ DĖL KURIŲ JŪS ĮSIMYLĖSITE EZIDRI DŽIOVYKLĘ:

 1. Tolygiai išdžiovinsite iki 15 kg produktų per vieną džiovinimą.
 2. Kvapai nesusimaišys. Todėl vienu metu galėsite džiovinti skirtingus produktus.
 3. Pasijausite profesionalais, nes šioje džiovyklėje skonis ir aromatas išlieka nepriekaištingas.
 4. Galėsite džiovinti ištisomis paromis be sustojimo (džiovyklė net 10 mėn. gali dirbti nepertraukiamai).
 5. Galėsite nesibaimindami palikti džiovyklę per naktį ir dieną. Termo saugiklis ir tiguba izoliacija leidžia palikti džiovyklę be priežiūros.
 6. Džiovinant jausitės saugūs. Esant elektros energijos trikdžiams/nukrypimams, džiovyklė automatiškai atsijungia.
 7. Vienu metu galėsite išdžiovinti labai daug produktų, nes džiovyklę galima padidinti net iki 30 aukštų ir jie visi džiūs tolygiai.
 8. Nereikės vargti kaitaliojant padėklus, nes produktai visuose padėkluose džiūs vienodai, tiek apatiniuose, tiek viršutiniuose.
 9. Suvartosite mažai elektros energijos, nes džiovyklė labai ekonomiška.
 10. Ezidri FD1000 Digital vaisių džiovyklėje išdžiovintų produktų skonis ir aromatas išlieka nepriekaištingas. Kaip profesionalūs kulinarai, galėsite džiovinti ne tik vaisius, daržoves, mėsą, bet taip pat ir žuvį, sriubas, gėles, žoleles ir daug kitų maisto produktų.
 11. Komplekte yra ir galite įsigyti papildomai specialius tinklelius, tinkamus džiovinti pastilę, vaisių juosteles, tyres, padažus, sriubas ir kitus skystus ir/ar lipnius produktus.
 12. 2 metų garantija.

GALITE DŽIOVINTI DAR DAUGIAUPAPILDOMI VAISIŲ DŽIOVYKLĖS PADĖKLAI

 • Ezidri vaisių džiovyklė yra unikali tuo, kad joje numatyta galimybė prireikus padidinti džiovinamų produktų kiekį įsigijus papildomų padėklų. Jei įsigijote FD1000 Digital maisto džiovyklę – galite papildomai įsigyti dar 25 padėklus ir viso jų turėsite 30. Dėl to, kad padidinote padėklų skaičių vieno džiovinimo metu, Jums neprireiks produktų džiovinti ilgiau ir naudoti daugiau elektros energijos. Jūs taip pat galite įsigyti papildomai ne tik padėklų, bet ir tvirtų (papildomai daugiausiai rekomenduojama įsigyti 14 vnt.) bei minkštų tinklelių (papildomai daugiausiai rekomenduojama įsigyti 29 vnt.) skystiems, lipniems, smulkiems produktams džiovinti; tarpinių žiedų, padidinti padėklo aukštį kai norite džiovinti didesnio gabarito produktus. 

VEIKIA VISĄ PARĄ 

 • Jums nereikia visą parą stebėti džiovyklės Ezidri. Prietaisas sukurtas veikti 24 valandas, 7 dienas per savaitę. Aptarnavimo centre atlikti tyrimai patvirtino, jog galite naudotis džiovykle jos neišjungdami 10 mėnesių. Gamintojo testai parodė, kad Ezidri vaisių džiovyklė gali dirbti nepertraukiamai net iki trejų metų!

SAUGI NAUDOTI 

 • Ezidri vaisių džiovyklė yra sukonstruota taip, kad būtų galima išvengti neįprastų ir pavojingų situacijų. Dėl to joje įrengti specialūs apsaugos mechanizmai: jei pakyla elektros tinklo įtampa, į džiovyklę netyčia pateko pašalinių daiktų ar visgi džiovyklė perkaito, ji tiesiog savaime išsijungia.

SKIRTINGI TEMPERATŪROS REŽIMAI. DŽIOVINIMO LAIKO NUSTATYMAS

 • Temperatūra ir laikmatis reguliuojami rankiniu būdu. Temperatūrą galima nustatyti nuo 30°C iki 70°C (5°C intervalais), o laikmačio valdymas galimas reguliuoti nuo 1 val. iki 48 val. (1 val. intervalais).
 • Pasibaigus nustatytam džiovinimo laikui, temperatūra automatiškai sumažės iki 30°C ir vaisių džiovyklė dirbs budėjimo režime. Tai reikalinga tam, kad būtų palaikomas išdžiovintų produktų sausumas ir nesikauptų drėgmė  atgal, kuri jau buvo išgarinta, kol jų nesupakuosite į specialiai tam skirtas talpas ilgam laikymui. 

ITIN KOKYBIŠKAS IR SAUGUS NAUDOTI PLASTIKAS 

 • Galite būti tikri, jog Ezidri vaisių džiovyklės gamyboje nenaudojamas BPA plastikas ir visi šio prietaiso komponentai yra pagaminti tik iš saugių medžiagų. Naudojamas plastikas net ir smarkiai kaitinamas neskleidžia kvapo, todėl džiovinami produktai neįgaus jokių pašalinių nemalonių kvapų, o pati vaisių džiovyklė nepakeis savo formos, kaip dažnai nutinka naudojant prastesnės kokybės vaisių džiovykles.

PASIGAMINSITE NET SALDAINIŲ 

 • Unikalus Ezidri vaisių džiovyklės funkcionalumas užtikrina, kad ir namų salygomis galite patys pagaminti natūralių ir sveikų saldainių iš vaisių tyrelės. Tai jums leis padaryti ypatingi plastiko tvirti tinkleliai.

Alternatyvūs pavadinimai: Maisto džiovyklė, Maisto džiovyklės, Džiovintas maistas, Džiovinti obuoliai, Džiovintos braškės, Džiovintos kriaušės, Džiovinti vaisiai, Džiovintos daržovės, Džiovintos žolelės, Džiovinta mėsa, Džiovinta žuvis, Džiovintos gėlės, Džiovinti žiedlapiai, Džiovintos slyvos, Profesionali džiovyklė, Gera džiovyklė, Gera maisto džiovyklė, Pastilė, Pastilės džiovinimas, Pastilės gaminimas, Džiovintos uogos, Obuolių džiovinimas, Kriaušių džiovinimas, Slyvų džiovinimas, Uogų džiovinimas, Vaisių džiovinimas, Daržovių džiovinimas, Sriubų džiovinimas, Mėsos džiovinimas, Žuvies džiovinimas, Žolelių džiovinimas, Gėlių džiovinimas, Žiedlapių džiovinimas, Arbatos džiovinimas.

16 atsiliepimų apie Vaisių džiovyklė EZIDRI Ultra FD1000 Digital

4,9
Based on 16 reviews
5 žvaigždutės
93
93%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
6
6%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Aleksandra

  Iš pradžiu abėjojau, nes nepigu, bet nupirkau. Daiktas vertas kiekvieno euro – kokybiškas, paprasta naudotis, elektros ryja nedaug. Nereikia kaitalioti padeklu, viskas tolygiai išdžiuna. Skanėstais patenkinta visa šeima 🙂

 2. Regina (įsigijo produktą)

  Dėkoju, esu labai patenkinta.

 3. Romualdas Januta (įsigijo produktą)

 4. Arvydas Mockevičius (įsigijo produktą)

 5. Rimantas Baranauskas (įsigijo produktą)

  Džiovyklė- labai daug gėrybių pasiruošiu žiemai

 6. Antanas Stankus (įsigijo produktą)

  Labai geras produktas vaisių ir daržovių džiovyklė . Labai vienodai išdžioviną ir kokybiškai .

 7. Lina Rutkauskienė (įsigijo produktą)

  Dėl pastilių pirkau

 8. Aldona S. (įsigijo produktą)

  Džiovyklė ir priedai puikūs. Laukia daug smagaus darbelio. 😊

 9. Gintaras T. (įsigijo produktą)

  Superinė aparatūra, rekomenduoju!

 10. Olesia Kanapeckienė (įsigijo produktą)

 11. Irina Š. (įsigijo produktą)

 12. Anonimas (įsigijo produktą)

  Esu labai patenkinta džiovykle 🙂

 13. Roma (įsigijo produktą)

  Super:)
  Džiovyklė puiki, išbandžiau džiovindama obuolius ir moliūginius saldainius. Pridėjau 14 padėkliukų su vaisiais ir 1 su šilauogių mase. Viskas išdžiūvo per 11-12 val. Tikrai padėklų kaitalioti vietomis nereikia, viskas džiūsta tolygiai. Įjungei ir pamiršai.
  Veikimo garsas gal kiek didokas, tikėjausi tylesnio ūžimo, tačiau uždarius duris, kitame kambaryje nesigirdi

 14. Darijus MARKEVIČIUS (įsigijo produktą)

 15. Dalia R. (įsigijo produktą)

  Puiki džiovyklė , puikus greitas pristatymas. Ačiū

 16. Stasys Makūnas (įsigijo produktą)

  Nepilna komplektacija, norint naudotis reikia daryti papildomą pirkimą.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *