Lašelinis laistymas, kapiliarai

Rodoma 1–20 iš 96

Lašelinis laistymas jūsų augalams

Lašelinis laistymas – tai šiuolaikiškas sprendimas ne tik jūsų daržui ir sodui, šiltnamiui, bet ir terasai.

Tikrai neverta 21 amžiuje vargti su laistytuvu arba rankiniu purkštuvu. Lašelinio laistymo sistema paduos prie kiekvieno augalo tiek vandens, kiek reikia. Šis laistymo būdas gali padidinti jūsų derlių net dvigubai.

Nesvarbu koks jūsų daržo arba sodo didis – bet kuriam plotui galima suprojektuoti ir surinkti reikiamą sistemą, kad jus galėtumėte pasinaudoti visais lašelinio laistymo privalumais.

Lašelinis laistymas leidžia:

  • Išvengti dirvos užmirkimo arba dirvos išplovimo (erozijos).
  • Tręšti augalus laistant. Tam naudojami specialūs trąšų dozatoriai
  • Padidinti derlingumą.
  • Sumažinti rankinio darbo kiekį.
  • Visiškai automatizuoti laistymą, tam tikslui naudojami laistymo laikmačiai.
  • Sutaupyti vandenį.
  • Laistyti tik žemę, bet ne lapus. Daugeliui augalų laistymas išviršaus per lapus yra nenaudingas dėl saulės nudegimų. Ant drėgnų lapų greičiau plinta žalingi patogenai.
  • Sumažinti piktžolių kiekį tarpeliuose.

Tikrai neįmanoma pervertinti lašelinį laistymą. Vieną kartą išbandžius, jus daugiau niekada nesugrįšite prie sunkaus rankinio darbo. Tuo labiau, jeigu laistymo procesą pilnai automatizuosite.
Jus galite surinkti net ir sudėtingą sistemą be jokių specialių ir brangių įrankių.
Kai kurie laikmačiai turintys WIFI funkciją leidžia valdyti laistymą per nuotolį.
Mūsų parduotuvėje jus rasite viską ko reikia kapiliariniam laistymui įrengti: nuo paruoštų laistymo rinkinių iki smulkiausių  sudedamųjų dalelių, pavyzdžiui lašelinių. Čia jus rasite lašelinę juostą, lašelinį vamzdį ir atskirus lašintuvus, skirtus laistyti vieną augalą.
Pirkti ir įrengti lašelinį laistymą verta, nes jus paduosite vandenį ne piktžolėms, o tiesiai prie savo auginamų augalų šaknų. Jūsų investicijos atsipirks jau pirmais naudojimo metais, o lašelinė laistymo sistema tarnaus jums daug metų.