Bubbler mikropurkštuvai

 • Privatu: Reguliuojamas mikropurkštukas 0-70 l/val.

  Reguliuojamas mikropurkštukas 0-70 l/val.

  0.18

  Reguliuojami mikropurkštukai leidžia keisti vandens srautą. Kad padidintumėte arba sumažintumėte vandens srauto greitį, mikropurkštuko dangtelį sukite link ženklų „+“ arba „-“. Reguliuojami mikropurkštukai idealiai tinka tokioms laistymo sistemoms, kuriose kiekviena augalų rūšys reikalauja skirtingo kiekio vandens. Šis mikropurkštukas ypač tinka tokiems augalams, kuriems reikalingas didelis vandens kiekis per trumpą laiką.

  Į krepšelį
 • Privatu: Bubbler (liejimo) purkštuvas

  Bubbler (liejimo) purkštuvas

  0.59

  Skirtas medžių, gėlių ir krūmų laistymui

  Į krepšelį
 • Privatu: Mikropurkštuvas su smeige 0-400 l/val.

  Mikropurkštuvas su smeige 0-400 l/val.

  1.50

  Efektyvus ir ekonomiškas sprendimas palaistyti lokalius (pavienius) augalus tiesiai į augalų šaknų sistemą. Mikropurkštukai pasižymi tolygiu laistymu, liejimas vyksta kupolo pavidalu. Su šiuo mikropurkštuvu puikiai tinka palaistyti tokius augalus, kaip: rožės, rododendrai, pomidorai, paprikos ar dekoratyviniai medeliai. Mikropurštuvai su smeige tinka tokiems augalams, kuriems reikalingas itin didelis vandens kiekis per trumpą laiką. Šių mikropurkštuvų vandens srautas yra reguliuojamas, todėl galėsite parinkti tinkamą vandens kiekį kiekvienam augalui. Mikropurkštuvai su smeige ne tik efektyviai palaistys augalus, bet ir patręš, kadangi jų liejimas vyksta tiesiai į augalų šaknų sistemą, o aukštos kokybės plastikas atsparus visiems žemės ūkyje naudojamiems chemikalams.

  Į krepšelį
 • Privatu: Reguliuojamas lašintuvas 14-17 l/val.

  Reguliuojamas lašintuvas 14-17 l/val.

  0.18

  Vandens debitas: 14-17 l/val. Darbinis slėgis: 1,5 bar. Galimybė didinti ar mažinti vandens debitą Lengva priežiūra Ardomas Efektyvus augalų tręšimas Aukštos kokybės plastikas atsparus korozijai ir chemikalams Patikimas Ilgaamžiškas Puikiai tinka laistyti pavienius augalus

  Į krepšelį