Rotoriniai antgaliai

Rotoriniai statinių purkštuvų antgaliai užtikrina tolygų mažo intensyvumo laistymą. Šie purkštuvai purškia čiurkšlėmis bei sukasi. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite trijų gamintojų rotorinius antgalius: Irritrol, Hunter ir K-RAIN. Visi purkštukai pasižymi aukštą kokybę ir ilgaamžiškumu, o jų parinkimas priklauso nuo jūsų projekto: vandens šaltinio našumo, zonų, išdėstymo, apželdinimo plano ir daug kitų skirtingų faktorių. Atkreipkite dėmesį, kad visi purkštukai yra reguliuojamo kampo. Kiekvieno rotorinio antgalio specifikacijose galite sužinoti, kokiu atstumu jis purškia ir kokį kampą galite nustatyti. Taip pat yra rotoriniai antgaliai, kurių kampas yra 360 laipsnių, tad šie antgaliai yra nereguliuojami. Pailgoms zonoms yra skirti stačiakampio forma laistantys rotoriniai antgaliai (MP Side, MP Left, MP Right).

Visi rotoriniai antgaliai yra montuojami su korpusais. Šiems antgaliams tinka visi mūsų el. parduotuvėje esantys korpusai: SL ir I-PRO.

Tam, kad reguliuoti rotorinį antgalį būtų lengviau, yra sukurti specialūs raktai. Jų pagalba galėsite lengvai nustatyti reikiamą kampą, pamažinti išlaistomo vandens srovę.