Akcija!

Vaisių džiovyklė EZIDRI Snackmaker FD500 Digital

(6 pirkėjų atsiliepimai)

Original price was: 219.00€.Current price is: 199.00€.

SKU: EZIDRIFD500

Šeimyninė naujos kartos vaisių, daržovių, maisto džiovyklė Ezidri FD500 Digital.
Skaitmeninis tikslios temperatūros nuo 30°C iki 60°C nustatymas.

Neturime

Aprašymas

Naujos kartos šeimyninė džiovyklė Ezidri FD500 Digital pasižymi visomis savybėmis, kad ją galėtume vadinti idealia maisto džiovykle

Ezidri vaisių džiovyklė yra ypatinga tuo, kad turi horizontalią džiovinimo sistemą, jos temperatūrą galima reguliuoti ir nustatyti laikmatį, o padėklai yra dviejų sluoksnių sienelių, kas labai efektyviai padeda išlaikyti šilumą ir taupyti elektros energiją. Ezidri vaisių džiovyklė turi įvairių aksesuarų, skirtų vaisių juostelių, pastilės, tyrių, padažų, sriubų, skystų, o taip pat lipnių ir smulkių produktų džiovinimui. Ezidri FD500 vaisių džiovyklė gali būti padidinta net iki 15 padėklų. Ezidri FD500 Digital vaisių džiovyklė yra pakankamai galinga (500 W), bet suvartoja vidutiniškai tik apie 0,2 kWh per valandą (energijos suvartojamas priklauso nuo įvairių veiksnių). Ezidri maisto džiovyklė gali dirbti nepertraukiamai net 10 mėnesių. Visos išvardintos priežastys įtakoja ir tai, kad Ezidri vaisių džiovyklė yra populiari ir tarp profesionalų.

Ezidri džiovyklė turi patentuotą ypatingą horizontalią oro padavimo sistemą

Ši specialiai sukurta oro padavimo sistema užtikrins, kad Jūsų produktai visuose padėkluose džius tolygiai ir jums nereikės gaišti savo brangų laiką, kad juos pakeisti vietomis. Produktai visuose padėkluose bus išdžiovinami tiek iš vidaus, tiek iš išorės tolygiai ir tuo pačiu metu. Džiovinamų produktų kvapai nesusimaišys, todėl Jūs galėsite džiovinti įvairius produktus vienu metu, pvz. vaisius, daržoves ir mėsą, uogas, sausus pusryčius, RAW maistą ir dar daugelį kitų skanumynų, net ir gyvūnų maistuką!

TECHNINIAI DUOMENYS

 • Skersmuo – 340 mm.
 • Aukštis (su 5 padėklais) – 268 mm.
 • Svoris (su 5 padėklais) – 3,4 kg.
 • Dvigubos sienelės padėklai.
 • Nenaudojamas BPA plastikas.

Komplektacija susideda iš pagrindo, 5 padėklų, 1 plono tinklelio ir 1 tvirto tinklelio bei vaisių džiovyklės naudojimosi instrukcijos (lietuvių kalba, pdf). Vaisių džiovyklė sukurta taip, kad joje būtų galima išdėlioti apie 12,5 kg šlapių/žalių produktų. Ezidri FD500 Digital vaisių džiovyklę galima padidinti iki 15 padėklų žolelių ir gėlių džiovinimui.

Iki 12 padėklų vaisiams, daržovėms ir jautienos juostelėms ir iki 10 padėklų vaisiniams lakštams (pastilėms), maistui ir sriuboms džiovinti.

12 PRIEŽAŠČIŲ DĖL KURIŲ JŪS ĮSIMYLĖSITE EZIDRI DŽIOVYKLĘ:

 1. Joje tolygiai išdžiovinsite iki 12,5 kg produktų vieno džiovinimo metu.
 2. Kvapai nesusimaišys. Todėl vienu metu galėsite džiovinti skirtingus produktus.
 3. Pasijausite profesionalais, nes šioje džiovyklėje skonis ir aromatas išlieka nepriekaištingas.
 4. Galėsite džiovinti ištisomis paromis be sustojimo (džiovyklė net 10 mėn. gali dirbti nepertraukiamai).
 5. Galėsite nesibaimindami palikti džiovyklę per naktį ir dieną. Termo saugiklis ir dviguba izoliacija leidžia palikti džiovyklę be priežiūros.
 6. Džiovinant jausitės saugūs. Esant elektros energijos trikdžiams/nukrypimams, džiovyklė automatiškai atsijungia.
 7. Vienu metu galėsite išdžiovinti labai daug produktų, nes džiovyklę galima padidinti net iki 15 aukštų ir jie visi džius tolygiai.
 8. Džiovinimo metu nereikės vargti keičiant padėklus vietomis, nes produktai visuose padėkluose džius vienodai, tiek apatiniuose, tiek viršutiniuose padėkluose. 
 9. Suvartosite mažai elektros energijos, nes džiovyklė labai ekonomiška.
 10. Komplekte yra ir galite įsigyti papildomai specialius tinklelius, tinkamus džiovinti pastilę, vaisių juosteles, tyres, padažus, sriubas ir kitus skystus ir/ar lipnius produktus.
 11. Ezidri FD500 Digital vaisių džiovyklėje išdžiovintų produktų skonis ir aromatas išlieka nepriekaištingas. Kaip profesionalūs kulinarai, galėsite džiovinti ne tik vaisius, daržoves, mėsą, bet taip pat ir žuvį, sriubas, gėles, žoleles ir daug kitų maisto produktų.
 12. 2 metų garantija.

GALITE DŽIOVINTI DAR DAUGIAU

 • Ezidri vaisių džiovyklė yra unikali tuo, kad joje numatyta galimybė prireikus padidinti džiovinamų produktų kiekį įsigijus papildomų padėklų. Jei įsigijote FD500 Digital maisto džiovyklę – galite papildomai įsigyti dar 10 padėklų ir viso jų turėsite 15. Dėl to, kad padidinote padėklų skaičių vieno džvionimo metu, Jums neprireiks produktų džiovinti ilgiau ir naudoti daugiau elektros energijos. Jūs taip pat galite įsigyti papildomai ne tik padėklų, bet ir tvirtų (papildomai daugiausiai rekomenduojama įsigyti 9 vnt.) bei minkštų tinklelių (papildomai daugiausiai rekomenduojama įsigyti 14 vnt.) skystiems, lipniems, smulkiems produktams džiovinti; tarpinių žiedų, padidinti padėklo aukštį kai norite džiovinti didesnio gabarito produktus. 

VEIKIA VISĄ PARĄ

 • Jums nereikia visą parą stebėti džiovyklės Ezidri. Prietaisas sukurtas veikti 24 valandas, 7 dienas per savaitę. Aptarnavimo centre atlikti tyrimai patvirtino, jog galite naudotis džiovykle jos neišjungdami 10 mėnesių. Gamintojo testai parodė, kad džiovykle Ezidri galite naudotis trejus metus.

SAUGI NAUDOTI

 • Ezidri vaisių džiovyklė yra sukonstruota taip, kad būtų galima išvengti neįprastų ir pavojingų situacijų. Dėl to joje įrengti specialūs apsaugos mechanizmai: jei pakyla elektros tinklo įtampa, į džiovyklę netyčia pateko pašalinių daiktų ar visgi džiovyklė perkaito, ji tiesiog savaime išsijungia.


SKIRTINGI TEMPERATŪROS REŽIMAI

 • Temperatūra ir laikmatis reguliuojami rankiniu būdu. Temperatūrą galima nustatyti nuo 30°C iki 60°C (5°C intervalais), o laikmačio valdymas galimas reguliuoti nuo 1 val. iki 24 val. (1 val. intervalais).

ITIN KOKYBIŠKAS IR SAUGUS NAUDOTI PLASTIKAS

 • Galite būti tikri, jog Ezidri vaisių džiovyklės gamyboje nenaudojamas BPA plastikas ir visi šio prietaiso komponentai yra pagaminti tik iš saugių medžiagų. Naudojamas plastikas net ir smarkiai kaitinamas neskleidžia kvapo, todėl džiovinami produktai neįgaus jokių pašalinių nemalonių kvapų, o pati vaisių džiovyklė nepakeis savo formos, kaip dažnai nutinka naudojant prastesnės kokybės vaisių džiovykles.

PASIGAMINSITE NET SALDAINIŲ

 • Unikalus Ezidri vaisių džiovyklės funkcionalumas užtikrina, kad ir namų salygomis galite patys pagaminti natūralių ir sveikų saldainių iš vaisių tyrelės. Tai jums leis padaryti ypatingi plastiko tvirti tinkleliai.

Alternatyvūs pavadinimai: Maisto džiovyklė, Maisto džiovyklės, Džiovintas maistas, Džiovinti obuoliai, Džiovintos braškės, Džiovintos kriaušės, Džiovinti vaisiai, Džiovintos daržovės, Džiovintos žolelės, Džiovinta mėsa, Džiovinta žuvis, Džiovintos gėlės, Džiovinti žiedlapiai, Džiovintos slyvos, Profesionali džiovyklė, Gera džiovyklė, Gera maisto džiovyklė, Pastilė, Pastilės džiovinimas, Pastilės gaminimas, Džiovintos uogos, Obuolių džiovinimas, Kriaušių džiovinimas, Slyvų džiovinimas, Uogų džiovinimas, Vaisių džiovinimas, Daržovių džiovinimas, Sriubų džiovinimas, Mėsos džiovinimas, Žuvies džiovinimas, Žolelių džiovinimas, Gėlių džiovinimas, Žiedlapių džiovinimas, Arbatos džiovinimas.

6 atsiliepimai apie Vaisių džiovyklė EZIDRI Snackmaker FD500 Digital

5,0
Based on 6 reviews
5 žvaigždutės
100
100%
4 žvaigždutės
0%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Zita Rimkuvienė (įsigijo produktą)

  Puiki džiovyklė. Dirba palyginti tyliai. Patarčiau iš karto užsisakyti papildomų padėkliukų.

 2. Olga (įsigijo produktą)

  Очень рада,что обратилась именно сюда.Очень подробно и грамотно консультант объяснил все характеристики сушилок Ezidri.Купила Ezidri 500, довольна.Но надо было брать более мощную Ezidri 1000,так как там есть преимущества,например ,автоматический переход в режим обдува ночью,что бы продукты не отсырели.В 500-й этого режима нет.И стенка там тройная,не отдает столько тепла .Слушайте консультанта,рекомендую

 3. ALDONA SKETERIENĖ (įsigijo produktą)

 4. Rūta Valionienė (įsigijo produktą)

  Puikiai veikia džiovyklė išbandėm esam labai patenkinti.Ačiū…

 5. Alė Stepanova (įsigijo produktą)

 6. Algirdas (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *