Sodo sekatorius Due Buoi 133/20

(12 pirkėjų atsiliepimai)

53.00

SKU: 1641330200

Dvigubų ašmenų dėka tikslus ir švarus pjūvis, išvengiama randų ant žievės.
Tinka kairiarankiams ir dešiniarankiams.
Specialus „EXTRA DURO“ terminis apdorojimas.

Neturime

Aprašymas

Sodo sekatorius Due Buoi 133/20

Labai tvirti, termiškai apdoroti, patvarūs ašmenys, pagaminti pasitelkiant daugiau nei šimtmetį tobulinamas technologijas ilgą laiką patikimai tarnaus Jums.
Ašmenys: Plienas C60 – Kietumas: HRC 58/59.
Tinka kairiarankiams ir dešiniarankiams.
Ilgis: 20 cm.
Svoris: 350 g.
Naudojimas: sodininkystėje, vynuogininkystėje, dekoratyvinėje sodininkystėje, medelynuose, soduose ir parkose.
Pagaminta Italijoje.

Pažiūrėkite video, kur vaizdžiai parodyta skirtingų sodo sekatorių veikimo principai ir aptariami jų esminiai skirtumai:

Vaismedžių genėjimo sėkmė priklauso ne tik nuo to, kaip apkarpysit savo medžius, bet ir kuo tai padarysit!

Bet kokiu atveju genėjimas – papildomas stresas bet kuriam medžiui, nes tam tikra prasme mes jį operuojame: šaliname, trumpiname, darome pjūvius, valome ir pan. Natūralu, kad po tokios operacijos lieka žaizdos, skausmingos medžiams bei krūmams, kaip ir bet kokiam kitam gyvam organizmui. Per negyjančią žaizdą į medieną ir žievę gali patekti įvairios pavojingos ligos, pavyzdžiui, tokios, kaip obelų vėžys.

Todėl labai svarbu, kad šios žaizdos užgytų kuo greičiau!

Atskleisime jums paslaptį, ką reiktų daryti, kad žaizdos gytų ilgai arba negytų niekada – karpykite nekokybiškais, neaštriais, blogai sureguliuotais įrankiais ir medžių ligos bus garantuotos! Atšipę įrankiai ne pjauna, o plėšo ir spaudžia audinį, palieka šerpetų, dėl kurių žaizdos užgyja lėtai arba neužgyja niekada!

Išeitis yra paprasta – dirbti reikia tik su kokybiškas, aštriais įrankiais, kurių dėka medžių žaizdos užgis greitai, dar nepatekus į jas ligas sukeliantiems organizmams. Medžiai savo ruožtu už tokį rūpestingumą su kaupu atsilygins jums dosniu derliumi.

Savo darbui mes jau seniai naudojame tik kokybiškus įrankius.

Žemiau pateikiami pagrindiniai reikalavimai įrankiams, su kuriais, esu tikras, sutiksite ir jūs: Svarbiausia yra pjovimo dalių patvarumas ir ilgaamžiškumas. Jūs gi nenorite, kad jūsų sekatorius atšiptų kas 20-30 pjūvių, ir eitumėte jo galąsti, kai darbas virte verda. Tačiau atidėdami aštrinimą, mes tik kenkiam medžiams, užuot jiems padėję.

Sodo sekatorius turi būti patogūs, nes darbas sode turėtų teikti malonumą, o ne sukelti streso ir įtampos.

Mes pasirengę mokėti pinigus tik už tokius įrankius, kurie tarnaus ilgą laiką ir atsipirks net ne tiek pinigais, kiek mūsų teigiamomis emocijomis, o tai reiškia ir sveikata.

Dažniausiai parduotuvėje galima rasti daug pigių genėjimo įrankių, tačiau atitinkamai prastos kokybės. Be abejo, tokie sekatoriai yra daug pigesni, bet tiek jų tarnavimo laikas, tiek visos kitos savybės toli gražu nėra idealūs. Tokių sekatorių ašmenys ne tik greitai atšimpa, bet ir esant šiek tiek didesnei apkrovai deformuojasi, dėl ko tokį įrankį lieka tik išmesti.

Due Buoi yra šeimos įmonė, įkurta 1884 metais.
2016 metais Due Buoi perkėlė savo istorinę gamyklą į gerai žinomą Italijos pramoninę zoną Maniago, kurį garsėja savo pjovimo įrankiais jau šešis šimtmečius (nuo 1453 metų).
Gamybos skyrius buvo patobulintas naudojant daugiau CNC staklių, skirtų kaltinėms žirklėms ir dvigubo pjovimo ašmenų sekatoriams gaminti. Padidinta sodo įrankių kokybė ir našumas. Išlaikytos senos tradicijos ir itin aukštas meistriškumas.

12 atsiliepimų apie Sodo sekatorius Due Buoi 133/20

4,9
Based on 12 reviews
5 žvaigždutės
91
91%
4 žvaigždutės
8
8%
3 žvaigždutės
0%
2 žvaigždutės
0%
1 žvaigždutė
0%
 1. Pranas

  Seniai svajojau būtent apie tokį sekatorių – kur su dviem ašmenim. Vakar gavau tai tikrai pjauna gerai. Geras sodininkas privalo turėti gerą instrumentą.

 2. Alvydas Milieška (įsigijo produktą)

 3. Danute D. (įsigijo produktą)

  Ypatingai nustebinote su greitu pristatymu. Užsakius iš vakaro, sekantį rytą su naujuoju sekatoriumi jau genėjau, labai pradžiuginote.
  Pats instrumentas, nepalyginamai su įprasta konstrukcija, veikia tausojančiai netraiško šakelių. Džiaugiuosi įsigijusi. Ačiū ir linkiu sėkmės.

 4. Rita P. (įsigijo produktą)

 5. Jolanta Iminavičienė (įsigijo produktą)

  Puiku

 6. Darius (įsigijo produktą)

 7. Vitalijus Ivanovas (įsigijo produktą)

 8. Zydrunas (įsigijo produktą)

 9. Vladas (įsigijo produktą)

 10. Violeta Jankūnienė (įsigijo produktą)

 11. Anonymous (įsigijo produktą)

 12. Svaja Mirošničenko (įsigijo produktą)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *