Sijanije 2

10.00

SKU: 1.46789E+17

Naudojimas

Ruošiant dirvą daigų auginimui.

Papildomai per šaknis tręšiant daržo augalus, kambarines gėles ir daigus.

Paruošiant bulves prieš sodinimą.

Neturime

Aprašymas

Dirvos paruošimas daigams: į paruoštą gruntą įdėti preparato (0,5-1% nuo grunto tūrio, t. y. 1/2 stiklinės kibirui), kruopščiai sumaišyti, su purkštuvu sudrėkinti vandeniu. Gruntą supakuoti į polietileno maišelį, sutankinti, iš maišelio pašalinti orą ir laikyti šiltoje vietoje. Sėti kambarinių augalų sėklas daigams auginti, sodinimui (persodinimui) reiktų ne anksčiau nei po 2,5–3 savaičių!
Papildomas vazoninių augalų, gėlių ir daigų tręšimas: pabarstyti trąšas ant dirvos paviršiaus vazone arba konteineryje, padengti plonu dirvos mišinio arba organinio mulčio sluoksniu (2–5 mm) ir su purkštuvu sudrėkinti vandeniu. Ant dirvos atsiradus baltoms apnašoms šiek tiek supurenti ir palaistyti. Įterpimo norma priklauso nuo vazono didžio ir varijuoja nuo 0,1 g (ant peilio galiuko) 0,5 l vazonui iki 2–3 g – 15–20 l. Papildomas tręšimas atliekamas 1 kartą per dvi savaites.
Įterpimas išsodinant daigus į gruntą: po daigų išsodinimo ir laistymo paberti 3–4 g (1 valgomąjį šaukštą be kaupo) trąšų aplink augalą ir įterpti į dirvos paviršių, šiek tiek padengti žeme. Po 1–2 savaičių patartina užmulčiuoti kompostu.
Bulvių paruošimas sodinimui: 4–6 litruose šilto (25–30 С) nusistovėjusio vandens ištirpinti 100–125 g (1/2 stiklinės) cukraus (arba senos uogienės), įberti pakelį trąšų, kruopščiai išmaišyti tirpalą ir palikti 1–3 valandoms, retkarčiais pamaišyti. Prieš sodinant bulves pamirkyti jas tirpale, į kiekvieną duobutę patartina įberti 1/2–2 stiklines komposto arba biohumuso. Likusiuoju tirpalu galima palaistyti komposto krūvą.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Sijanije 2”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *