Raudonųjų ridikėlių sėklos mikrožalumynams ir daigams 25 gr.

2.95

SKU: 352675

Derlius jau po 10 dienų.
Graži raudonai-violetinė spalva.
Labai paprasta auginti.
Daug vitaminų, antioksidantų, skaidulų, naudingų mineralinių medžiagų.
Grynas sėklų svoris: 25g.

Pridėkite į krepšelį kokoso substratą ir daigyklą su NUOLAIDA:
Raudonlapių ridikėlių mikrožalumynai
Šis produktas: Raudonųjų ridikėlių sėklos mikrožalumynams ir daigams 25 gr.
2.95
2.95
Original price was: 2.45€.Current price is: 2.21€.
Original price was: 3.50€.Current price is: 3.15€.

Aprašymas

Raudonųjų ridikėlių sėklos mikrožalumynų auginimui – aštrios ir lengvai auginamos
Jei ieškote efektingo, bet lengvai patalpose auginamo augalo, raudonųjų ridikėlių mikrožalumynų sėklos yra puikus pasirinkimas! Dominuojantys, sodrios raudonai-violetinės spalvos lapai ir švelnūs, nesulyginami su niekuo stebeliai.

Jas galima auginti ant palangės bute arba sode vasaros metų. Šios sėklos puikiai tinka pradedantiesiems augintojams, norintiems išbandyti jėgas auginant mikrožalumynus. Raudonųjų ridikėlių sėklos auga greitai ir lengvai, todėl jau po kelių dienų galėsite mėgautis skaniais, naudingais ir vitaminų pilnais mikrožalumynais!

Kaip auginti raudonųjų ridikėlių mikrožalumynus?

  1. Paruoškite kokoso substratą: Paimkite kokoso pluošto substratą arba lino kilimėlį ir įdėkite jį į augimo indą. Substratas turėtų būti sudrėkintas, bet nešlapias.
  2. Paskirstykite sėklas: Tolygiai paskleiskite ridikėlių sėklas ant paruošto kokoso substrato. Sėklų neturi būti per daug – tarp jų turėtų likti šiek tiek vietos augimui.
  3. Uždenkite sėklas: Lengvai apibarstykite sėklas plonu kokoso substrato sluoksniu arba palikite substrato paviršiuje ir prispauskite kuo nors jas trims dienoms. Tai padės išlaikyti drėgmę ir užtikrins gerą sėklų dygimą.
  4. Palaikykite tinkamas sąlygas: Laikykite augimo indą šiltoje vietoje, kur yra pakankamai šviesos, bet ne tiesioginių saulės spindulių. Jei saulės trūksta, naudokite dirbtinį apšvietimą, arba tiesiog daigyklas su apšvietimu. Optimali temperatūra ridikėlių mikrožalumynų augimui yra apie 18-22°C.
  5. Laistykite protingai: Purkškite vandenį ant sėklų ir substrato vieną ar du kartus per dieną, kad palaikytumėte pastovią drėgmę. Venkite perlaistyti, kad nesusidarytų pelėsis. Arba naudokite daigyklas/šiltnamius.
  6. Stebėkite augimą: Po kelių dienų turėtumėte pastebėti, kad sėklos pradeda dygti. Toliau reguliariai purkškite vandeniu ir stebėkite mikrožalumynų augimą.
  7. Derliaus nuėmimas: Ridikėlių mikrožalumynus galima pradėti skinti maždaug po 10-14 dienų, kai jie pasiekia norimą aukštį (paprastai apie 5-7 cm). Derliaus nuėmimui naudokite aštrias žirklės arba peilį.

Šio veislės daigumas yra 95%, todėl auginimas net pradedantiesiems sodininkams nesudarys sunkumų.

Raudonųjų ridikėlių naudingosios savybės:

Raudonųjų ridikėlių mikrožalumynai pilni vitaminų ir maistingųjų medžiagų, kurios padeda sustiprinti imuninę sistemą ir pagerinti virškinimą. Raudonieji ridikėliai žinomi dėl savo antioksidantinių savybių, kurios padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir užkirsti kelią širdies ligoms. Šie maži ūgliai yra tikras sveikatos šaltinis. Naudokite juos ruošiant kokteilius ar salotas.

Aukštos kokybės raudonųjų ridikėlių sėklos.
Raudonųjų ridikėlių mikrožalumynų sėklos yra aukščiausios kokybės ir jų auginimas yra 100% ekologiškas. Raudonųjų ridikėlių sėklos yra be pesticidų ir GMO, todėl galite būti tikri, kad auginate ir valgote sveikus ir natūralius produktus. Be to, sėklas lengva laikyti ir jos turi ilgą galiojimo laiką.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Raudonųjų ridikėlių sėklos mikrožalumynams ir daigams 25 gr.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *