Sėklos svogūnų mikrožalumynams ir daiginimui, 20g

5.45

SKU: 654198

Derlius jau po 12-16 dienų.
Tinka prie salotų, sriubų, padažų, užkandžių, mėsos ir žuvies.
Šaltinis: vitaminai A, E, C, K, B1, B2, B5, B6, PP, folio rūgštis, cholinas, mineralai: fosforas, manganas, natrijus, geležis, kalcis, siera, kalis, magnis.
Grynas sėklų svoris: 20g.

Aprašymas

Svogūnų mikrožalumynai turi pikantišką ir saldų svogūnų skonį, bet yra kur kas mažiau aštrūs. Dėkite juos prie paruoštų patiekalų, salotų, sriubų, padažų, užkandžių, prie mėsos ir žuvies. Ploni žali svogūnų lapai su juodomis sėklomis yra originalus patiekalų dekoras.

Kasdien vartojant svogūnų mikrožalumynus gerėja bendra savijauta ir virškinimas, stiprėja apetitas ir pasižymi valomosiomis bei antiseptinėmis savybėmis. Tačiau sergant ūminėmis virškinimo trakto ligomis geriau susilaikyti nuo svogūnų mikrožalumynų vartojimo.

Reikėtų paminėti, kiek antioksidantų, vitaminų, mineralų yra svogūnų mikrožalumynuose: beta-karotinas, vitaminai A, E, C, K, B1, B2, B5, B6, PP, folio rūgštis, cholinas, mineralai: fosforas, manganas, natrijus, geležis, kalcis, siera, kalio, magnis.

Svogūnų mikrožalumynai stiprina imunitetą ir nervų sistemą, mažina mieguistumą, cholesterolį ir valo kraują nuo perteklinių druskų. Jie regeneruoja ir atkuria odos paviršių, normalizuoja medžiagų apykaitą ir mažina spaudimą. Ypač naudinga vartoti svogūnų mikrožalumynus, ypač porų, žiemos metu.

Svogūnų sėklas mikrožalumynų auginimui už prieinamą kainą galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, kur taip pat rasite substratą ir daigyklas auginimui.

Svogūnų mikrožalumynai – auginimas:

Aptarsime variantą, naudojant kokoso substratą. Sodinimo schema šiuo atveju yra tokia:

  1. Paruoškite kokoso substratą pagal instrukcijas ant pakuotės.
  2. Išdėstykite substratą į padėklą ir gerai įspauskite.
  3. Sėkite sėklas ant substrato paviršiaus, skaičiuojant 5 g (apie 1 šaukštą) ant 13×18 cm dydžio lėkštės. Jei norite pagreitinti daigumą, galite iš anksto pamerkti sėklas 8-12 valandų.
  4. Sudrėkinkite sėklas naudodami purškimo buteliuką.
  5. Uždenkite jas kitu padėklu ir uždėkite ant viršaus svorį (pavyzdžiui, akmenį). Svoris užtikrins tolygų daigumą ir gerą sėklų įsišaknijimą.
  6. Pastatykite lėkštę su sėklomis į tamsią, šiltą vietą 4-5 dienoms. Nepamirškite periodiškai tikrinti ir, jei reikia, sudrėkinti sėklas.
  7. Kai pasirodys daigai, pastatykite lėkštę su jais į saulėtą vietą arba po daigyklos lempomis.
  8. Derlių galėsite nuimti po 12-16 dienų, kai daigų aukštis pasieks 5-7 cm.

MŪSŲ PATARIMAS: Svogūnus galima auginti dviem būdais. Pirmasis – tai standartinis auginimo būdas kaip ir kitų mikrožalumynų, o antrasis – palikti juos be šviesos iki derliaus nuėmimo. Be šviesos svogūnai užaugs geltoni bus traškesni! Patikėk, jei tau pavyks užauginti geltonus svogūnų mikrožalumynus, busi sužavėtas!

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Sėklos svogūnų mikrožalumynams ir daiginimui, 20g”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *