Vaistinė agurklė, sėklos mikrožalumynams

3.95

SKU: 68426554

Derlius jau po 14 dienų.
Daigai Ilgai išsilaiko šaldytuve.
Ypač turtingas vitamino C, B grupės vitaminų (folio rūgšties) ir vitamino K.
Grynas sėklų svoris: 25 g.

Pridėkite į krepšelį kokoso substratą ir mini daigyklą SU NUOLAIDA:
vaistinė agurklė
Šis produktas: Vaistinė agurklė, sėklos mikrožalumynams
3.95
3.95
Original price was: 4.50€.Current price is: 4.05€.
Original price was: 8.20€.Current price is: 7.38€.

Aprašymas

Vaistinės Agurklės Mikrožalumynai – vienas skaniausių mikrožalumynų. Jų kvapas ir skonis puikiai primena šviežiai pjaustytą agurką.
Sveiki atvykę į mūsų internetinę parduotuvę, kurioje siūlome įvairių rūšių sėklų, kurios atitiks jūsų mikrožalumynų poreikius. Šiandien norime jums pristatyti mūsų naujausias sėklas, kurios, tikime, jums labai patiks – Vaistinės Agurklės mikrožalumynų sėklas, arba mikrožalumynus su agurko skoniu!

Vaistinės Agurklės mikrožalumynai yra švelnūs, žali lapeliai, pilni aromato ir traškumo. Lotyniško pavadinimo “Borago officinalis L., pasižymi išskirtiniu agurko skoniu bei ovaliais, šiek tiek plaukuotais lapais – kaip ir suaugusių augalų. Jų žiedai taip pat yra valgomi ir nepaprastai skanūs. Tiesiog auginkite ir atraskite Vaistinės Agurklės galią! Šios sėklos tinka ir mikrožalumynų ir valgomųjų žiedų auginimui.

Kaip auginti Vaistinės Agurklės mikrožalumynus?

Yra keletas vaistinės agurklės mikrožalumynų auginimo būdų. Aptarsime vieną iš populiariausių ir paprasčiausių metodų, naudojant kokoso substratą. Bendra sodinimo schema šiuo atveju yra tokia:

1. Paruoškite kokoso substrątą pagal pakuotėje esančią instrukciją.

2. Išdėstykite jį į padėklą, tada sutankinkite.

3. Paskleiskite sėklas ant jo paviršiaus, skaičiuojant 25 gr. padėklui, kurio dydis yra 17*23 cm. Sėklas galima iš anksto pamirkyti 5-8 valandas, kad pagreitėtų daigumas.

4. Sėklas sudrėkinkite naudodami purkštuvą.

5. Uždenkite antru padėklu ir ant viršaus uždėkite svorį, pavyzdžiui, akmenį. Tai padės užtikrinti gerą sėklų įsišaknijimą ir tolygų daigumą.

6. Padėkite padėklą su sėklomis į šiltą tamsią vietą 5-6 dienoms. Nepamirškite periodiškai sudrėkinti ir pavedinti sėklas.

7. Toliau auginkite daigus po fitolampomis arba kitoje šviesioje vietoje, pavyzdžiui palangėje.

8. Praėjus 10-15 dienų, galėsite nuimti derlių.

Tereikia leisti šioms šiek tiek keistai atrodančioms sėkloms (pažiūrėkite į nuotrauką) pailsėti nuo šviesos 5-6 dienas (blackout etapas) ir kartais sėklas pasivedinti, kad neatsirastu pelėsis. Po 10-14 dienų augimo, Vaistinės Agurklės mikrožalumynai bus paruoštos su gausybe sultingų, dygstančių lapų. Rekomenduojamas sėklų kiekis 10x20cm padėklui: 25 gramai.

Sveikatos nauda ir panaudojimas: Vaistinė Agurklė šimtmečiais buvo vertinamas dėl savo gydomųjų savybių. Nuo hormonų reguliavimo ir kraujo valymo, mažinant uždegimus, iki šlapimo sistemos sveikatos palaikymo – nenuostabu, kad šis maistinis lobis šiandien vis dar yra pirmas pasirinkimas holistinėje medicinoje.

Angliškai vadinamas Borage, Vaistinė Agurklė yra ypač turtingas vitamino C, B grupės vitaminų (folio rūgšties) ir vitamino K kiekiu, kurie padeda mūsų imuninei sistemai veikti, taip pat skatina žaizdų gijimą.

Vaistinės Agurklės mikrožalumynai yra idealus priedas prie patiekalų ir gėrimų, suteikiantis unikalų šviežio agurko skonio akcentą. Jų mažas dydis ir forma leidžia lengvai pridėti kaip dekoraciją prie bet kokio sugalvoto patiekalo arba gali būti pagrindinis ingredientas salotose ar kokteiliuose.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Vaistinė agurklė, sėklos mikrožalumynams”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *