Pušis kalninė „Peterle“ (lot. Pinus mugo „Peterle“)

21.95

SKU: 1.59E+17

PUŠIS KALNINĖ „PETERLE“ 
Gamtoje šią pušį galėtumėte aptikti pietų Europos kalnuose. Nuo Prancūzijos iki Graikijos ir Slovakijos. Važiuoti iki ten gan toli, todėl turime gerų naujienų: dabar Jus galite išvysti ją ir savo sode arba alpinariume. O vaizdas būtų puikus, nes dėka to, kad tai yra ypatingai lėtai augantis spygliuotis, per visą savo gyvenimą pušis išlieka nedidele ir kompaktiška. Tai reiškia, kad Jus galėsite eksperimentuoti su jos sodinimu, kurti įvairias kompozicijas ir džiaugtis gražiu rezultatu.
Užauga: Per metus pušis „Peterle“ priaugina 5 – 10 centimetrų. Per 10 metų gali pasiekti iki 40 cm aukščio ir 80 cm pločio. Tai padaro šią pušį geru augalu sodinti mažuose erdvėse ir formuoti įdomias kompozicijas alpinariumuose.

Sodinimo vieta: Mėgsta saulėtas vietas, bet perneša ir pusiau pavėsį.

Dirva: Mėgsta priemolį, priesmėlį, pralaidžią pakankamai drėgną dirvą.

Atsparumas: Atspari šalčiui, oro užterštumui. Nepastebėta, kad sniegas žalotų kroną, todėl ji gerai tinka takelių apvadams.

Pritaikymas: Šią pušį galite sodinti nedideliuose soduose, alpinariumuose, panaudoti landšafto kompozicijose, pasodinti ant gazono arba šlaito. Jeigu turite dekoratyvinių vazonų, „Peterle“ puikiai augs ir juose.

Sodinukai 3 l vazone.

Aukštis: 0,2 m.

Užauginta Lietuvoje.

Neturime

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pušis kalninė „Peterle“ (lot. Pinus mugo „Peterle“)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *