Purkštuvas R11, sektorinis

9.50

SKU: A9010060B100

Purkštuvas skirtas laistyti daigynus, gėles ir daržoves.
Galima nustatyti ribotą laistymo kampą.

Aprašymas

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

  • Darbinis slėgis: 2,5 bar.
  • Vandens debitas: 0,965 m³/val.
  • Pajungimas: ½” išorinis sriegis.
  • Spindulys: 10 metrų.
  • Plastikinis korpusas.

Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storus kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

Šio sektorinio purkštuvo laistymo kampas yra lengvai reguliuojamas. Purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų.

Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau. Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui.

Užsisakykite prekes internetu ir pristatysime Jums prekes Jūsų nurodytu adresu per kelias dienas.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Purkštuvas R11, sektorinis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *