Mikropurkštuvas Green Mist

2.60

Prekės kodas: MKR-F01

Dvigubos paskirties purkštuvas – sukelia rūką bei laisto. Komplekte su lašėjimą stabdančiu vožtuvu

Aprašymas

Naudojamas šiltnamiuose, inspektuose ir tuneliuose smulkiam laistymui
Komplekte su vožtuvu stabdančiu lašėjimą
Rekomenduojamas darbinis slėgis: 2- 4 atm
Vandens sunaudojimas: 30-40 litrai per val
Spindulys: 1 m
Pakabinimo aukštis: 1 m
Maksimalus atstumas tarp purkštuvų: 0.8 m
Maksimalus atstumas tarp linijų: 0.8 m
Reikalingas vandens filtravimas: 130 mikronų

Green Mist mikropurkštuvo montavimas

Mikropurkštuvas turi būti naudojamas kartu su lašėjimą stabdančiu vožtuvu, kuris pridėtas komplekte. Visų pirma, LDPE vamzdyje skylmušio pagalba padaroma skylutė ir į ją smeigiamas Green Mist purkštuvas kartu su lašėjimą stabdančiu vožtuvu.

Mikropurkštuvas taip pat gali būti komplektuojamas su vamzdeliu 4 x 7 mm žarnele bei stabilizatoriais. Tuomet jums prireiks papildomo prijungimo TUBO prie vamzdžio.

Green Mist mikropurkštuvas turėtų kabėti ne aukščiau negu 1 metras virš stelažo. Taip pat gamintojas rekomenduoja išlaikyti ne didesnius nei 0.8 m atstumus tarp purkštuvų ir tarp linijų tam, kad būtų pasiektas maksimaliai efektyvus drėkinimo rezultatas. Vienas Grenn Mist mikropurkštuvas per valandą išlaisto apie 30 – 40 litrų vandens. Rekomenduojamas darbinis vandens slėgis laistymo sistemoje turėtų būti ne mažesnis nei 2 bar ir neviršyti 4 bar. Atkreipkite dėmesį, kad Green Mist mikropurkštuvai dėl ypač mažo pralaidumo reikalauja vandens filtro bent 130 mikronų, todėl montuodami sistemą būtinai įdėkite filtrą prieš visą laistymo sistemą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mikropurkštuvas Green Mist”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.