Mazgas su trąšų dozatoriumi MAZZEI 3/4″, pajungimas 1″ vidinis sriegis

110.00

SKU: M34ZZE

PVC mazgas su trąšų dozatoriumi MAZZEI 3/4″.

Aprašymas

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

  • Mazgo pajungimas: 1″ vidinis sriegis.
  • Skirtas prijungti prie 32 mm arba 40 mm vamzdžio.
  • Pralaidumas nuo 7,91 ltr/min iki 38,76 ltr/min (priklausomai nuo slėgio).
  • Tirpalo įsiurbimo kiekis nuo 0,63 ltr/min iki 2,03 ltr/min (priklausomai nuo slėgio).
  • Darbinis slėgis nuo 0,35 bar iki 8,44 bar.
  • Inžektoriaus pajungimas ¾“ išorinis sriegis.

Chemikalų padavimas į slėginę drėkinimo sistemą (chemikacija) yra labiausiai paplitęs Mazzei purkštuvų taikymo būdas žemės ūkyje. Daugiau nei prieš 40 metų Mazzei gamintojas pirmasis pristatė lengvai montuojamą ir paprastai naudojamą sprendimą. Tik Mazzei gamintojas užtikrina, jog cheminių medžiagų ar skystų trąšų įpurškimo (tręšimo) į drėkinimo sistemą būdas yra nebrangus ir paprastas. Didelio efektyvumo „Mazzei Venturi“ purkštukai pasižymi tikslumu ir tolygumu paskirstant vandens srovę. „Mazzei“ purkštukai neturi judančių dalių, ir jiems paprastai nereikia papildomos siurblio sistemos. Laistymo chemikalams perduoti jie naudojasi vakuumu, o tai suteikia papildomą saugumą. „Mazzei“ patentuoti dizainai yra tiksliai sukonstruoti – šių produktų imitacijos paprasčiausiai neveikia taip kaip „Mazzei“ purkštukai.

! Atkreipkite dėmesį, kad netinkamai parinktas trąšų dozatorius neatliks savo funkcijos. Jeigu abejojate, ar pasirinkote teisingą trąšų dozatorių rekomenduojame konsultuotis su mūsų specialistais.

Norint apskaičiuoti trąšų dozatoriaus tinkamumą svarbu žinoti vandens debitą, pradinį slėgį ir trąšų rezervuaro poziciją.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Mazgas su trąšų dozatoriumi MAZZEI 3/4″, pajungimas 1″ vidinis sriegis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *