Biohumusas – sijotas ir brandintas 40 Litrų

10.99

SKU: SKU#143661737939385221

KODĖL VERTA NAUDOTI BIOHUMUSĄ?

1) Pati efektyviausia organinė trąša.

2) Trąša, turinti daug huminių, fulvo rūgščių, bei mikro elementų.

3) Išlieka efektyvi iki 5 metų.

4) Neturi nemalonaus kvapo (lyginant su kompostu, mėšlu ar cheminėmis trąšomis).

5) Kiekvienais metais atliekame laboratorinius tyrimus, siekiant užtikrinti Biohumuso kokybę ir veiksmingumą. Mūsų biohumusas yra vienas efektyviausių visoje rinkoje! Sijojamas per 4 mm tankumo sietą. 

Pagaminta Lietuvoje.

Neturime

Aprašymas

BIOHUMUSAS – natūrali ir universali organinė trąša, skirta daržovių, gėlių ir kitų augalų daiginimui, tręšimui bei derlingumo didinimui. Biohumusas yra viena efektyviausių organinių priemonių nualintos dirvos atgaivinimui, mikrofloros atstatymui bei augalų atsparumo ligoms didinimui. Vermikomposto sudėtyje yra augalams būtinų augimo fermentų, kurie palengvina augalų įsišaknijimą bei prigijimą. Dėl savo išskirtinių savybių ši trąša praturtina dirvožemio struktūrą ir sudaro sąlygas aukščiausios kokybės derliui užauginti.

NAUDOJIMAS

Augalų daiginimui biohumusas maišomas su durpėmis arba dirvožemiu santykiu 1 dalis biohumuso ir 4 dalys durpių ar dirvožemio. Gėlių persodinimui – 1 dalis biohumuso ir 3 dalys žemių mišinio. Sodinant tiesiai į dirvą, į jau paruoštą duobelę įpilama 50 – 4 000 ml biohumuso (priklausomai nuo augalo dydžio), sumaišoma su dirvožemiu ir palaistoma. Dirvos atgaivinimui, barstoma 500 – 1000 ml biohumuso į kvadratinį metrą. Nerekomenduojama augalų sodinti ar sėklų sėti į gryną biohumusą, jis turi būti įterpiamas į dirvą arba sumaišomas su dirvožemiu, durpėmis ar žemių mišiniu.

SUDĖTIS

Grynas biohumusas, kuriame yra kalio, fosforo, azoto, vario, cinko, magnio, boro, geležies, kalcio, ir mangano. 

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Biohumusas – sijotas ir brandintas 40 Litrų”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *