Air-Pot aeracinis, plastikinis vazonas

22.00

SKU: 9195

Novatoriška „Air-Pot“ vazono konstrukcija buvo nuolat tobulinama per dvidešimt metų ir dabar yra šeštoji karta.

Kiekviena detalė buvo patobulinta, kad būtų užtikrintas sveikas šaknų vystymasis ir maksimaliai padidinta aeracija.

Papildomas deguonis auginimo terpėje veda prie sveikų bakterijų ir geresnio maisto medžiagų išsiskyrimo.

Tuo pat metu sienos forma pašalina šaknų judėjimą ir skatina sveikų pluoštinių šaknų masės vystymąsi.

Papildomos šaknys reiškia geresnį maistinių medžiagų ir vandens pasisavinimą, kuris lemia spartesnį augimą ir sveikesnius augalus.

Neturime

Aprašymas

 

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

  • Tvirtai pagamintos iš perdirbto plastiko „Air-Pot“ vazonai gali tarnauti iki dešimties ar daugiau metų.
  • Aukštis: 315 mm, išorinis skersmuo 354 mm.
  • Du tvirtinimai kiekvienam „Air-Pot“ konteineriui.
  • Talpa: 20 l.
  • Vidutinio ir didelio dydžio aeraciniai, plastikiniai vazonai puikiai tinka pomidorams, agurkams, paprikoms, paprikoms, baklažanams, melionams ir viskam, ką norėtumėte užauginti.

 

FANTASTINĖS ŠAKNYS

Augalams klestėti reikia sveikų šaknų, tačiau standartiniai vazonai deformuoja šaknis ir tai rimtai pakenkia augalo vystymuisi. „Air-Pot“ vazonai daro atvirkščiai, aktyviai stiprindamos augalą, priversdamos jį išsiugdyti sveikų pluoštinių šaknų masę. Tai padidina galimybę absorbuoti maistines medžiagas ir vandenį, todėl spartėja augimas. „Air-Pot“ konteinerį daugelį metų renkasi ekspertai visame pasaulyje, kurie jį naudoja visose sodininkystės srityse nuo maisto gamybos iki didžiausių medžių auginimo.

Londono olimpinio parko apželdinimui buvo naudojami tik „Air-Pot“ konteineriuose užauginti medžiai, o svarbiausiomis pasaulio sodininkystės ir daržininkystės institucijomis ši sistema remiasi savo gyvybiškai svarbiomis tyrimų ir išsaugojimo programomis. Karališkajame botanikos sode Kew dabar „Air-Pot“ vazonuose auginama daugiau kaip trys tūkstančiai augalų rūšių.

„Air-Pot“ vazonai iš pradžių buvo sukurti prieš dvidešimt metų auginti medžius ir krūmus be šaknų deformacijų, kurias sukelia tradiciniai vazonai. Jis buvo nuolat tobulinamas ir tai yra jau šeštoji karta. Kiekviena dizaino detalė buvo patobulinta. Dabar jį naudoja pirmaujančių pasaulio sodininkystės institucijų ekspertai ir pagrindiniai komerciniai augintojai 23 pasaulio šalyse.
Vazonų viršuje yra tik vienas nesupjaustytas kūgis, kuris veikia kaip vandens rezervuaras ir garantuoja, kad nebus šaknų. Po mažiausiai dvejų ar net trejų metų aeraciniuose, plastikiniuose vazonuose medžiai ir krūmai bus nemažo dydžio, o norint juos persodinti, jie akimirksniu įsitvirtins jūsų sode, dėl puikiai išsivysčiusios šaknų sistemos.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Air-Pot aeracinis, plastikinis vazonas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *