Obelis „Konfetnoje“ (lot. Malus domestica „Konfetnoje“)

9.00

SKU: 71223193881

Skinami rugpjūčio viduryje. Vaisiai žalsvi su rausvais dryželiais. Sultingi, saldaus skonio.

Amžius: 1 metai.

Poskiepis: M26.

Aukštis: 1 m.

Sodinukai 3 l vazone.

Užauginta Lietuvoje. 

Neturime

Aprašymas

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

  • Tokio nuostabaus obuolių skonio jūs nerasite parduotuvėje! „Konfetnoje“ išvertus iš rusų kalbos reiškia „saldaininis“.

  • Pagrindinė šios veislės savybė – jos vaisių saldumas ir „desertiškumas”. Tai, tikriausiai, patys skaniausi ir mėgstamiausi vaikų obuoliai vasarą. Kiti saldžių obuolių mėgėjai taip pat deramai įvertins šių nuostabių obuolių skonį.

  • Antra svarbi savybė, o gal kam nors ji turėtų būt pirma – tai šios veislės atsparumas rauplėms. Tai reiškia, kad jums nereikės purkšti savo obelų chemija, ir jūs galėsit džiaugtis visiškai ekologišku derliumi. Juk kam auginti pasakiškai skanius obuolius, jeigu neįmanoma padaryti to be chemijos?

  • Trečia, tačiau ne mažiau svarbi savybė – Konfetnoje visiškai atspari lietuviškiems šalčiams. Yra nemažai skanių ir nesergančių rauplėmis obelų veislių, tačiau jos neištveria mūsų šaltų žiemų. Taigi ar verta sodinti tokias veisles?

  • Konfetnoje turi tris labai svarbias savybes – jos vaisiai yra neapsakomai skanūs, ji pakankamai atspari rauplėms ir visiškas ištverminga žiemą Lietuvos klimato sąlygomis.

  • Jūsų vaikai ir anūkai bus jums be galo dėkingi už šiuos nuostabius obuolius.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Obelis „Konfetnoje“ (lot. Malus domestica „Konfetnoje“)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *